Україна понад усе!• 17 февраля 2024
Где найти подобные картины?
На олх, шафе нет такого. Ума не приложу где искать
Хочется или картину или очень качественную печать
Директор Пляжу• 17 февраля 2024
Картини по номерах. Трішки завзяття і буде у вас не просто натуральна картина, а та, яку ви намалювали самі.
Прим. От би мені хотіти щось таке. А так: малювати по номерах хочу, але куди потім все це дівати?
Пліснявілий сир• 17 февраля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Будете всех одаривать
Україна понад усе!
• 17 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
На Али полно.
Та ну. Рулон придёт без рам без ничего и ужасного качества) ещё и микро
Пліснявілий сир• 17 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
А зачем вам эти пятна купите лучше такую)
Сладкий лимончик• 17 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ошибаетесь) В своё время мы возили интерьерные картины из Китая, разметали за считанные дни. Есть такие, что видно мазки кисти, абсолютный эффект ручной работы. Но, понимаю, если бы Вы увидели их в раме и в художественном салоне, то не фукали б.
Україна понад усе!
• 17 февраля 2024
Ответ дляБорода
Забийте в фото-пошук в гуглі, з приставкою «купити»
К сожалению выдаёт вообще не то
Директор Пляжу• 17 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Будете всех одаривать
Ееее, ні. Я сама терпіти не можу, коли дарують щось пов´язане з дизайном (навіть посуд!), і іншим таке не дарую. Ніколи не вгадаєш, що прийдеться до смаку.
Маю лише єдине виключення: чоловік займався з дівчинкою, яка має певні особливості розвитку. І ця дівчинка намалювала триптіх. Спеціально для свого вчителя. Коли чоловік сказав, що везе три картини, то я віднеслися скептично. З одного боку: розуміла, що дитина хотіла віддячити. З іншого - ну, блін, я стільки працювала над дизайном оселі... Нащо мені ті картини?
Але картини виявилися настільки професійними і настільки, не просто вписувалися, а реально доповнили інтер´єр!
Але це було дійсно виключення. І точно не картини по номерах))))
Україна понад усе!
• 17 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Каждому свое) и у каждого свой интерьер
Ранковий базар• 17 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Будет точно так же как на вашем скрине.
Это оттуда же.
Україна понад усе!
• 17 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Вообще пока такие не находила на али! А я как раз оттуда начала поиск. По отзывам жуть. Если бы увидела нормальные, не фукала бы. Я не против, лишь бы было качественно
Ранковий базар• 17 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Классная
Директор Пляжу• 17 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
фото
Гарні. На другий, як на мене, занадто яскраві кольори. Але обидві гарні.
Пліснявілий сир• 17 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Каждому свое) и у каждого свой интерьер
Просто не очень понятен ваш запрос, это явно картина стоит не 1000 долларов, а больше. Репродукций полно на али, любых форматов. Можете заказать печать на холсте. Если же вы хотите именно репродукцию в масле, тогда вам к художникам, на заказ.
Головний кошак• 17 февраля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
В первом объявлении человек рисует похожие на заказ
Пліснявілий сир• 17 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
Классная
Там уже голова болит у кого-то и пошутить нельзя, но картина реально теплая. 600 баксов стоит, кстати, масло.
Директор Пляжу• 17 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
На замовлення - то не те. Ремесло.
Я художник. Це називається файн арт і коштує копійки - те, що ви показуєте.
Для того, щоб це намалювати, не потрібні ані освіта, ані навички. Я вам дуже раджу не купляти, а сходити на майстер-клас до будь-якого художника і намалювати таку картину. Це дійсно дуже просто. І буде ще дешевше, аніж купляти готову, і пам´ять у вас буде.
Я, на жаль, не допоможу - я не в Україні. Спитайте в групах свого міста в соцмережах, таких послуг досить багато. Ви намалюєте її за пару годин. Потрібні полотно, фарба і мастихін. Ну може ще будівельний пензлик для фону.
Бавовна• 17 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
А жаль що ви не в Україні
Трусиковед• 17 февраля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Я просто складую. Це ж розмальовки, куди їх вішать?! Бачила люди в укриттях стіни розвішують, нормальна ідея.
Одна сім´я весь під´їзд завішала також.
В дитячій лікарні на стінах в коридлрах теж багато, казала санітарка то завідуюча малює і приносить
Одна сім´я весь під´їзд завішала також.
Ще можете спробувати по уроку на ютуб. То досить просто.
Там багато, я шукала по ’the city acrylic’. Пошукайте ще, може знайдете собі до душі.
Якщо золото ще хочете, то краще з поталлю, але її додатково треба купувати і там є нюанси по лакуванню. Краще золоту фарбу.
Можете спочатку маленьку спробувати.
MarinkaRam• 18 февраля 2024
Была уже тема с подобной картиной ...реклама сайта что ли ..могу найти в ответах своих.