Маня_53• 18 февраля 2024

Це правда про бійців Зеніту?

Що обіцяли прислати за ними транспорт цього не сталось,а натомість пообіцяли ,що росіяни їх заберуть ,як в полон мається на увазі ,а росіяни всіх розстріляли..
В тг каналах ніде інформації такої немає,щойно переглянула все,побачила ось нещодавно в твіттері це.
замуловка12• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
А уявіть що б наші змогли, аби мали все можливе для наступу.
давайте будем реалистами. у них длинная армия и людей больше и экономика сильней. Посмотрите сколько у них осталось даже советской техники- танки и зенитки да и кацапов больше

Lena24101987• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Ті хто зараз вже на ОБОРОНЦІ (читай на життях захисників) мільярди пи...ть(вибачте),за ці мільярди не те ,що заводик,а навіть смаленький цех не відкриють.Заліз у владу,а ще краще зразу у МО,або десь поблизу,хапнув,тебе типу взяли,типу у СІЗО,вніс заставу,втік(з грошима звісно ж),тебе типу у розшук.І гуляй собі.Забула один ланцюжок всередені-поділився.
Ну це ті хто зараз «зайшов-вийшов»
А ті хто як хитра лисичка крутяться вже в політиці давно…
Та мені байдуже
Шкода буде як зіллють країну і тих хто залишився
gejly• 18 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Ну нас такий менталітет кончений в країні,поварихи в школі навіть їжу крадуть додому,а соку потім розбавляють дітям водою
Ковбасу менше чим потрібно кладуть,бо додому несуть
++
Ещё и местные борцы с коррупцией во власти, не считают это чем то зазорным, ’а шо такое, пачка масла погоду не делает,посмотрите что творится во власти’(с)
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Напевне,вже війна б на завершенні була.Але...комусь не це потрібне.В перспективі б повертати знов ядерку.І хто нам що зробить?Он у Білорусі вже розміщують.А таке враження,що навіть ніхто не помічає.Партнерство з іншими-це буде добре,але основна надія на себе
автор Маня_53 • 18 февраля 2024
Ответ дляМашкус
Не буду врать конкретно ли о Зените шла речь но точно авдеевское направление. На Азовсталь тоже вертолеты посылали...
Так,але всі пілоти там і гинули першими
bonny1• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Бонелох
Бонетряпка
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ длязамуловка12
За реалізм мене он вже почали питати чий Крим)

Пішла я краще в теми про лрбофффф. Бо тільки трішки змогла себе в руки взяти після вчора
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Так. Якщо ми могли втримувати і навіть наступати з мінімумом.
Що про це вже говорити(
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляbonny1
Бонетряпка
Ну який є(с)

замуловка12• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny

Самая миролюбивая страна СССР штамповала танки 50 лет ,загнав в нищету население, и почти всё это добро досталось кацапам.
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Що про це вже говорити(
Це наш гіркий досвід.І нам би його знов не забути,а не’ нам же обіцяють’Он нам пообіцяли гарантіх безпеки як для Ізраїлю.І що?Ізраїль з нами в черзі стоїть.Навіть своє зобов’язання виконати нормально не можуть.А якби у Ізраїля війна як у нас?Що б було?Ще й вказують Ізраїлю-тут те не можна,там те не робіть...На чорта нам такі гарантії?
автор Маня_53 • 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
І як ви здогадалися

Але вони чесно стараються говорити українською, тренувати. Я раз не витримала каду- ну ти можеш зі мною тренуватися.
- що ти начинаєш?🫣
Чисто логічно
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Чисто логічно
Фігово, що працювати з нею потрібно. А поки замінити роботу ніяк
автор Маня_53 • 18 февраля 2024
Ответ дляgejly
++
І мене в однокласниці мати так працювала в столовці шкільній ,крала абсолютно все,я тому і знаю,що в нас люди такі і з таких все починається якраз
LudaSHS• 18 февраля 2024
Ответ длязамуловка12
Они вчера самолет потеряли. Видно подумали что наши пока отступают можно и полететь и колоны с нашими солдатами побомбить. Никто не ожидал что у наших ЗРК большой дальности вблизи линии фронта в условиях отступления.
Вчера
И сегодня?
Сушку сьогодні завалили на дальністі 100 км від ЛБС та висоті 7 км.
замуловка12• 18 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Вчера
И сегодня?
ого. так далеко от линии фронта.... интересно чем его сбили?
english book• 18 февраля 2024
На російських каналах бачила тільки, як показово на камеру брали в полон наших військових.
І по одному, і по декілька людей. На камеру все як і наші знімали - без насильства.
Ollka• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Навіть страшно уявити,що відчувають хлопці і ті,хто виходить,і ті,хто залишаються.Це пережити і з цим потім жити.Б...дь,ну хто знайдеться той,хто знищить ту прокляту країну і тих нелюдей.Бо те кодло ніколи не зупиниться.Ну звільніть планету від монстрів
От мій брат з тих одиниць, що вийшов з котла ще 2014. Вже 10 років його не відпускає думка, а якщо там були живі, а якщо вони могли допомогти і багато інших але. І це з ним працював гарний військовий психолог.
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляOllka
Боже,як же шкода наших хлопців.Вчора зустріла сусідку,її чоловік приїхав зі сходу.Я запитала-у відпустку?А він каже-ні,набирати хлопців,майже нікого немає.Я кажу,що хоч вдома з родиною побудете.(Бо навіть не знаєш що сказати,бо все буде мимо).А він мені-я назад хочу,мені назад треба,не можу я тут...Плакати хочеться,це якщо м’яко

Life-game• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
читайте экономические новости Украины AgroPortal.ua
https://agroportal.ua › news › novosti-kompanii › roshen...
28 сент. 2023 г. — Строительство цеха обработки орехов на базе завода Roshen завершилось. там 1700кв метров петя построил и молодец.уже запустилось производство.новые рабочие места.новые магазины.рошен только развивается.расширяется.всьо пропало отменяется.
Интересно иссиду что, заблокировали
И вы перерегистрировались
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Интересно иссиду что, заблокировали
И вы перерегистрировались
Може задовбала пороха тією квартирою,за ключами поскакала...
ivareka• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Матрешки снова взяли низкий старт
как удобно, все валить на матрешек
mamma nast• 18 февраля 2024
Ответ дляпромокашка
Это как массовый психоз , ну не один же путин там всем заправляет , Новые области 😔 в конституцию , просто слов нет , параллельная реальность
Новые области-это не обязательно полностью Херсонская и Запорожская.
У рф тоже не все идеально. Мне кажется, что остановятся на том, что уже заняли. Уверена, что просто ждут сигнала о переговорах от США. Не даром же путин везде говорит, что готов к переговорам. Но Украина конституционно запретила вести их. Мол, пусть США повлияет. И надо уже признать, что не будут нам помогать , как в 2023 году. А самим нам не отбить занятые территории.
Тимофейка• 18 февраля 2024
Ответ дляOllka
Чоловік військовий.
У них була ситуація ще в Бахмуті (якщо не помиляюсь, бо цих локацій вже багато було). Відходили і лишився поранений. Відходили теж так, як зараз з Авдіївки - вже капець був
Група з 10 чол пішла витягати того хлопця, живим лишився лише той хлопець і ще один, який його дотягнув, але від ран він теж загинув пізніше. Інші 9, які прикривали - загинули.

І потім думали - чи варто було забирати пораненого? Страшне питання і страшне рішення.
Боже.... Обридалася 😭😭😭
Тимофейка• 18 февраля 2024
Ответ дляIrpland
Простите, а яке відношення приватний бізнес і екс президент? Ви теж робите ремонти, якийсь одяг купляєте, на відпочинок їздите, а могли би на армію, все бійцям, нє?
Обмеженим людям те не поясниш. Вони тільки рахують гроші в кишені інших. Інших, які вміють заробляти.
Krasivaja_ja• 18 февраля 2024
Ответ дляdaiannaSan
Если что-то не про «мы победим. Границы 91!!!» если не сладкая песня, то сразу матрешки.
Работа у нее такая
Krasivaja_ja• 18 февраля 2024
Ответ дляIrpland
З моїх знайомих на нулі, всі оптимістично налаштовані у зв‘язку з новим командуванням. Буде порядок і краща координація. Офіцери. Східний напрямок.
Вірим-вірим (с)
замуловка12• 18 февраля 2024
Ответ дляmamma nast
Пока нет никаких предпосылок чтобы они останавливались. Наступление на Купянск и Роботино говорит о другом. У них в конституции 4 области записано наши. Они их включили уже и это каллерирует с границами так называемой буфероной новоросии. Роботино это как раз выступ и наступление на правобережную часть Запорожья
Его Святейшество Байрактар• 18 февраля 2024
Ответ дляEkaterina17
Мої знайомі на нулі всі не розуміють , що коїться
Всі незадоволені новим командуванням
Ніякого порядку , навіть на кухні крадуть воєнкоми продукти досі , грузять тонами мішками і вивозять десь все для себе ,
Офіцери
Прям за два тижні стали вивозити все?))))
А до цього були всі чесні котики?)
Colombina.• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
даже лапин говорит-уважаемые критики и знатоки как воевать-шуруйте в военкомат с диванов.или на кухне борщи варите.
Правильно - дуй туда, желательно с концами