Маня_53• 18 февраля 2024

Це правда про бійців Зеніту?

Що обіцяли прислати за ними транспорт цього не сталось,а натомість пообіцяли ,що росіяни їх заберуть ,як в полон мається на увазі ,а росіяни всіх розстріляли..
В тг каналах ніде інформації такої немає,щойно переглянула все,побачила ось нещодавно в твіттері це.
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Я не знаю 1000 или нет, но беда была
Да 3 гражданских погибли.Мировые сми показали это.
Кстати,в самолете под Белгородом тоже 5 погибших-дохлых рашистских пилотов,земля им стекловатой

L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
а шо дрончики кацапские не летают и не фоткают.не смешите.уже повелись на вброси за ил и 65 погибших.в итоге 5 кацапов с того ила привезли в белгородский морг.а ипсо кричало-бооожеее усьо в кровиии снег красный трупыыы по полю.ага.брехня и за ил и за полигон.ни одной фотки
Renesmeе 16• 18 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
Про ждунів ще забула втиснути.
ну чому ти мені все про себе розповідаєш, я навіть не запитувала
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляOllka
А где та гоань, когда понятно, что пора?
Вы знаете?
Можно так сразу из Украины вывести ВСУ
Эта любительница хйла была бы рада
Kalinaira• 18 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А ми вже на ’Ти’? Чешіть в блок безкультурна тітка
kh0110• 18 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А хто такі бійці Зеніту? Це ви так наших військових називаєте? Тільки кацапи пишуть бойци, ще не бачила і не чула щоб якась українка в маєму оточені військових бойцами називала
Даже в марафоне оф лица говорят ’бійці’, а рашики пишут ’боевики’, это разные слова по значению. Вы уж или язык выучите или ....
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Вчора про це всі ТГ писали.Тарнавський доповів ,що при виході декількох бійців не змогли забрати і вони опинилися в полоні.І що на той момент вже підключили міжнародних посередників для домовленностей.(це пишу,що читала).Але думаю,що русня зараз вхопиться за це і перетворить в зраду.Людей дуже шкода,але ж ніхто не знає,може щоб забрати 5 прийшлось би покласти 50.
Так і є,нажаль
Renesmeе 16• 18 февраля 2024
Калінаіра 🤣🤣🤣 так ти перша почала
Renesmeе 16• 18 февраля 2024
Ответ дляkh0110
А ви різницю бачите між змі і манькою яка дуже переживає за військових і створила тему?? Ніхто так між собою не спілкується

kh0110• 18 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Та все так говорят, что в ТГ, что в жизни. А вы как называете тех кто служит в ВСУ?
Renesmeе 16• 18 февраля 2024
Ответ дляkh0110
ЗСУ або військові називаю у розмовах
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ длязамуловка12
Военные говорят что следующими будут Константиновка и Роботино. Там степь и закрепиться негде. Ураганы бьют на 25-30 км вот и можно понять куда будут доставать.
Это то Работино,которое хйловские войска уже 20 раз ’ взяли’ с лета?
Vlada-Maria• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ви забули що він ще сам особисто на фурі возить ромашку і київські торти в Москву
не підказуйте Маньці-ісіді)))
Vlada-Maria• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
открывайте риа дом.введите-новобудови.такого строительства по стране до войны даже не было.застраивают даже районные центры.цены ужас ..может ипотека работает .или у людей денег много.это тоже радует.
а що, акк Ісідди вже похєрений? Чи забанений?
Vlada-Maria• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
ото ж.при плохой власти и всьо пропало рошенки бы не строились в войну.петя молодец.3 место фобс.от орбана миллионы баксов.и на фронте помогает.фотки вижу.
ого, щось генератор слів зламався))) певно дєрмаки-подоляки пожлобились на оригінал, піратську версію придбали
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
Как многие надеются , что юг и восток будут отдуваться вечно,
пока эти города будут превращать в груду кирпичей. Торецк давно бедося, там Горловка рядышком. А им только сегодня петля показалась.
Отдуваться?
Интересно,что вы имеете ввиду
Vlada-Maria• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Я знаю (
Тому й останні дні у мене настрій скоріше панічно- істеричний. Я розумію, що це деструктивне відчуття і основний ворог то русня. але хочеться брати кожного виборця зеленського і носом тикати в новини ’ задоволені? Добре спиться???? Поржали????’
Я знаю, що багато їх на фронті. І змінили думку і багато загинуло( і може хто хотів дійсно краще.
Єдине, хочеться щоб таки замислилися всі наступний раз, якщо у нас буде можливість обирати владу, що наш вибір має наслідки. І іноді вони катастрофічні
зараз почнуть верещати, що то вони ’проти пеці голосували і взагалі, вони не голосували, і взагалі, нє дєлітє народ’.
Не замисляться, не надійтесь. вони і зараз не вважають себе винними. Як одна тут писала ’нас просто обманулі’
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ длязамуловка12
на границы донецкой и луганской области кацапы практически вышли.
Ага,еще к маю 2022,как анонсировали
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Удалено администрацией...

L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Це рік гірший набагато,в плані трагедії і цивільних і на фронті
Звичайно,що для вас гірший.Вже 400 000 дохлих ваньок привезли
Vlada-Maria• 18 февраля 2024
Ответ дляriri
Вы в своём уме? У нас вообще на нашей территории нельзя цеха по изготовлению оружия открывать. Только выводить за границу. Прилетает очень быстро , твари ватные сливают. И причём тут Порошенко вообще. Он помогает армии и так , при открытии бизнеса даёт новые рабочие места и тд.
Ви Маньку Аблігацію-Ісіду-Кімберлі..... і ще з десяток акків в одному лиці не впізнали? зараз ще почне розказувати, як у неї Порошенко квартиру вкрав, грошу за котру вона підставній особі перерахувала, щоб не платити податки
Vlada-Maria• 18 февраля 2024
Ответ дляsunholder
та як ти сцуко заіпало своїм петром!
так у неї така тактика: засрати невдобну зеленим щурам тему. звести до гризні між собою
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Якщо не зараз захоплять,по років через 8,як було із ато все тягнулось,звісно смішно,що вони вирішили на Київ іти,але ж інше все таки захопили...
Що інше? До кордонів Донецької обл.,яку записали собі ще в 2014 їм іти ще років 10 таким темпом
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
А хто здав?
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 18 февраля 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Ее орехи очень впечатляют.
оголодала на зеленому силосі?
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Работа у нее такая
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Якщо ви обіцяєте комусь допомогу і при цьому ще й свої стратегічні інтереси вирішуєте,то з дистанції сходять тільки безвідповідальні люди,які не звикли дотримуватися свого слова.Але ж люди,яким це близько навіть не розуміють,що в партнерстві так не робиться.Бо це репутація.Так що досить розповідати про нам нікто нічєго нє должен.Я розумію що для декого власна репутація-це пустий звук,я цар-слово дав,слово взяв
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляzztop-b844
А самая дурная всё своё оружие продала и утилизировала
Тут не поспоришь
Krasivaja_ja• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
Русский мир во всей красе