Маня_53• 18 февраля 2024

Це правда про бійців Зеніту?

Що обіцяли прислати за ними транспорт цього не сталось,а натомість пообіцяли ,що росіяни їх заберуть ,як в полон мається на увазі ,а росіяни всіх розстріляли..
В тг каналах ніде інформації такої немає,щойно переглянула все,побачила ось нещодавно в твіттері це.
LudaSHS• 18 февраля 2024
Ответ длязамуловка12
ого. так далеко от линии фронта.... интересно чем его сбили?
Патриот теория (тех что девали ). 70 км дальность
Но! Есть данные более дальних🤷‍♀️ до 120
Если су чепад там сям - то предположили таки Патриот

Colombina.• 18 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Удалено администрацией...
Та а почему вы ее не блокируете в теме? Вы как автор можете и никому она мешать и спамить не будет
Renesmeе 16• 18 февраля 2024
А хто такі бійці Зеніту? Це ви так наших військових називаєте? Тільки кацапи пишуть бойци, ще не бачила і не чула щоб якась українка в маєму оточені військових бойцами називала
Colombina.• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Це і бісить-то в них Різдво,то канікули,то ще якась розвага,а в перерві-основна мета виснажити кацапів,не допустити війни в Європі,блаблабла.Поки гинуть наші люди.То беріть ноги в руки і разом з нами не допускайте.А то іхні хлопці на гольф і каву,а наші -на 0.’Шановна’,засуньте собі того пальця не до низу,а в свою русняву дупу
А Украина им что родина или что, чтобы они за наших людей переживали, хватит требовать от других того, что сами просрали
Все нам все должны, допрыгаемся, что нас все пошлют и песенка наша будет спета
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляColombina.
Якщо ви обіцяєте комусь допомогу і при цьому ще й свої стратегічні інтереси вирішуєте,то з дистанції сходять тільки безвідповідальні люди,які не звикли дотримуватися свого слова.Але ж люди,яким це близько навіть не розуміють,що в партнерстві так не робиться.Бо це репутація.Так що досить розповідати про нам нікто нічєго нє должен.Я розумію що для декого власна репутація-це пустий звук,я цар-слово дав,слово взяв
Ирина-bbd0• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Удалено администрацией...
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Так навіщо витрачати сили на зайві рухи?Нехай прямо в Авдіівку,там вже ’хорошие оккупанти’ чекають.Буде як вдома
DeLux• 18 февраля 2024
Ответ дляsunholder
Ну до чого ваше єхидство?
Такі кадри та й просочилися б десь, особливо в ватних каналах,
тим більше якщо там 1000 чоловік положили. Коли вдарили по шикуванню, було купа фото іі відео, наприклад.
Я не говорю, що цього не було, я просто запитую, як так вийшло, що ніхто крім росіян (і ваших знаймих) не пише про це.
Бо у 1000 віськових багато родичів і десь би хтось би та й підтвердив.
Ще шарик розгоняв, тільки у нього 1500 чоловік було
zztop-b844• 18 февраля 2024
Ответ длязамуловка12
Самая миролюбивая страна СССР штамповала танки 50 лет ,загнав в нищету население, и почти всё это добро досталось кацапам.
А самая дурная всё своё оружие продала и утилизировала

мульти1• 18 февраля 2024
Саня Сирський решає
Ирина-bbd0• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Не.кагало хочет сюда мышебраттев.
liss• 18 февраля 2024
Правда автор 6 человек если верить официальным источникам
космея• 18 февраля 2024
Ответ дляРаспродажа СП
Ну Irplend і пише, що в неї офіцери там. Можливо з совковим мисленням, що треба красти все, тут і зараз. Може вони будинки будують своїм сімʼям за це все ,то в них все і райдужно так. В штурмовики відправити й послухати тоді
Ну може і прорідять тиловиків зараз.
Соната любви• 18 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
видимо ваше окружение такое.
я бы с такими не общалась.
в моем окружении исключительно адекватные люди.

еще сми и генштаб назовите кацами.

У районі Авдіївки українські бійці відбили 34 атаки за добу – Генштаб ЗСУ
Ksuhin30• 18 февраля 2024
Ответ дляliss
DeepState подтвердил
Falcon82• 18 февраля 2024
Список з шести важко поранених українських військовослужбовців 110-і механізованої бригади, яких залишили під час прориву з опорного пункту «Зеніт» під Авдіївкою 14 лютого. Ці поранені не могли пересуватись самостійно, засоби евакуації для їх вивозу були відсутні. Через повне оточення «Зеніту» якась техніка проїхати для евакуаціі не змогла.

16 лютого росіяни оприлюднили відео пʼяти загиблих українських військових на опорному пункті «Зеніт». Тіла були звалені у воду.

Родичі опізнали серед загиблих трьох військових, яких залишили пораненими на «Зеніті»:

Григорія Павлова, Андрія Дубницького, Івана Житника.

Таким чином, російські військові розстріляли безпомічних неозброєних поранених, яких захопили у полон, і які не могли пересуватись.

Про долю трьох інших поранених, які потрапили у полон на «Зеніті», поки що нічого не відомо. Опізнали усі тіла на російському відео неможливо.

Причини оточення деяких наших підрозділів, у тому числі на «Зеніті», причини залишення поранених, причини втрати стратегічно важливої Авдіївки будемо розглядати найближчим часом.

Юрій Бутусов
Luxurygirl• 18 февраля 2024
Ответ дляColombina.
Это уже происходит

Посмотреть что будет чего год
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляkh0110
Ну у меня регистрация раньше чем у вас, но при том последние 2 пункта правда, дальше что?
Селидово и погибшие на построении-100% брехня
Luxurygirl• 18 февраля 2024
Ответ дляKsuhin30
DeepState подтвердил
«Неприятный инцидент»

Так нравится эта изящная формулировка, ну конечно идите воюйте, для вот этих командиров и выше по цепи вы же просто мясо, так статистика

Мясо и лопатами будет воевать как сказал кулеба

Мдааа….

L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Та да) якщо не як в марафоні ’ літом на шашлик в Крим’ , то все ’ зрадниця, матрьошка , панікери’.
Та реальність така, що якщо не дадуть нам нормально зброї прямо зараз - єдиний вихід для нас перемовини. Тут правда треба розуміти, що нинішні ’ перемовники’ це також провал .
Тому якщо чесно, я не знаю де люди беруть віру в те, що ми зможемо вийти до кордонів 91 року.
Якого ви причепилися до тих ’ кордонів 91 року’?
Нових територій ніхто здавати ворогу не буде,саме тому ’ перемовини’ не можливі.
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
І який вихід Ви бачите? Я без стьобу
В мене зараз такий песимістичний настрій, що мені здається, навіть коли люди будуть благати про перемовини, то він такий ´нє´
Благати про перемовини
Ідіть ,благайте хйло
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Нарешті перестати прибирати конкурентів при владі. Повернути назад Залужного, поставити на паузу доказування Порошенку хто тут величнішийі допустити людину з більшим досвідом та грамотнішого до перемовин не лише з путіним , а й з іншими політиками.
Прибрати проросійське кодло від себе. А ще краще, щоб сам пішов зі своїм кодлом. Навіть не чекаючи завершення каденції. Тут залишилося вже .
Залишити державу без влвди під час війни?
Так ви прям все,як хйло хоче вимагаєте
Jhenya_Sh• 18 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Может, у них слабоват словарный запас? )))
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляkh0110
Тем же вопросом задаюсь...хотя возможно нам просто не все показывают? После одного из обстрелов Киева женщина на чем свет стоит проклинала нашу власть и что над домами сбивают, нигде этого не показали, может и тут так же?
О любимую методичку русни подвезли,что украинское пво не так работает.Нужно,что б до цели долетало.
Еще расскажите,что воюют не там.Нужно в поле оккупантов встречать
Главное,что про хйло и нацию отморозков у вас традиционно тишина
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Селидово - это правда, к сожалению(((
Нет,это брехня и об этом уже не раз писали на всех уровнях.
Kalinaira• 18 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 18 февраля 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Ні в них є повага і розуміння хто є хто
Renesmeе 16• 18 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
Удалено администрацией...
Kalinaira• 18 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Про ждунів ще забула втиснути.
Renesmeе 16• 18 февраля 2024
Ответ дляСоната любви
видимо ваше окружение такое.
я бы с такими не общалась.

еще сми и генштаб назовите кацами.

соната, ви краще нічого не пишіть про адекватність