Вчителька з мікрорайону• 18 февраля 2024

Ваш топ іграшок для розвитку дрібної моторики у дітей.

Порадьте, що сподобалось вашим дітям?
Дверной_Проем• 18 февраля 2024
Лего
Якось так і живу• 18 февраля 2024
Пластилін) але це треба пережити😂 ну і лего.
Маю дитини з алалією, була досить слабка ступінь, років 6 в нас по хаті всюди був пластилін.
tarveldy• 18 февраля 2024
Мішочки і кульки з крупами, пластилін ( саме пластилін це топ) гудзики, сенсорні дошки (сама робила) , пухнасті палички, садок у бабусі, спілкування з тваринами, лего
Мотористка• 18 февраля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Мене до сих пір тіпає від фрази моїх дітей ’і потім ми вирішили прикрасити пластиліном!’
Ви терпляча мама
tarveldy• 18 февраля 2024
А! Ще манка на підносі (малювали дуже довго, так і писать вчила) і ящик з маркою де заховані мілкі іграшки типу з лего або кіндерів
фан L.O.S.T.• 18 февраля 2024
Це з якого віку пластилін? В півтора не буде гратися?
Якось так і живу• 18 февраля 2024
Ответ дляМотористка
Ви терпляча мама
Мене вже ні від чого не тіпає😂
Бесконечность-не предел• 18 февраля 2024
Lego duplo , Ноїв ковчег .
Миловидна леді• 18 февраля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я купую мʼякий пластилін, типу плей до. Але моя в 2,4 не дуже любить ліпити.Але зацікавилась олівцями та розмальовками, часто малює. В півтора взагалі таке не цікавило))