Після Олімпійських ігр у Парижі у цьому році. У інтерв´ю Такеру Карлсону він сказав, що після Олімпійських ігр подумає чи дати паузу цим країнам чи напасти.
Щось це мені дуже нагадує ситуацію з в 2022. Коли він напав на нас саме після Олімпійських ігр
МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Так такі вимоги,не тільки поляки хочуть,це ж всі фермери протестують в ЕС
ЄС потрібно виходити з совка. Бо начебто риночна економіка, а як до сільського господарства доходить- совок совковий процвітає.
В Україні кращі землі, кращий клімат, кращі і розумніші люди.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 18 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Мама Никитки притрушена. Сидить за кордоном і з дивану воює. Хворе створіння.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так если здесь рай на земле, что ж вы уехали то за тридевять земель
Лучшие земли, лучший климат, люди прекрасные. Но вас почему-то понесло за океан.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2024
Ответ дляBrita
Шоб ви запитали. Інакше шо б ви робили в темі про напад огризка на Польщу. А так, з лучіком руплі за пости отримаєте. Жодного коментаря по темі.
ПланМаршалла• 18 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да Да… а згадайте що було через 2-3 роки після смерті сталіна? І де любов ділась? Так тоді ні інтернету ні телевізорів не було. Рабська нація. Чию дупу підставлять- ту і будуть лизати. І буде це швидше, ніж 2-3 роки
Вони можуть змінити свого ’божка’, але вони до скону будуть ненавидіти весь світ, а особливо сусідів.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2024
Ответ дляПланМаршалла
Я погоджуюсь. Кажу ж рабська нація. Раби ненавиділи всіх, а особливо тих же рабів, що трохи вищи за статусом були і відповідно жили краще.
vinogradova1611• 18 февраля 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Не факт, думаю Нато буде довго думати і країнам потрібно буде відбиватися самим
Не будуть солдати Англії або США воювати за Польщу. Максимум сама Польща і країни Балтіі
vinogradova1611• 18 февраля 2024
Ответ дляProtruziya
Сегодня общалась с жителем Молдова, он тоже говорит, что готовят и Молдову к войне. Приднестровье раскачивают уже.
Не знаю, правда ли, пишу из слов молдована.
Я тоже месяц назад общалась с полячкою. Она сказала тоже самое, сто польше готовится к войне. Также, что власть сменилась на пророссийскую и что старая власть которая давала Украине оружие в тюрьме. В общем ничего хорошего
ТашаНаташа• 18 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
А от у мене як раз спеціальність прив´язана до нашого законодавства
. Це мене теж дуже стримує від переміщень в інші країни.
Так и я бухгалтером 18 лет работала) да, вне Украины с этой специальности толку ноль
Аня+Федя=Данил• 18 февраля 2024
Ответ дляProtruziya
Со мной девочка работает молдаванка.У нее умерла мама 6 мес назад.Они с мужем ездили на похорон.А вот на пол года,она поехала одна,я ее спросила чего сама(там тяжелая дорога,они в Преднистровье).
Она сказала мне ,что все родственники им сказали,что ему опасно заезжать через Кишенев,причину не знаю .
Люсильда.ua• 18 февраля 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Дякую! Я була не в курсі. Вже її забанила)))
Люсильда.ua• 18 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Я не бухгалтер... Всё гораздо хуже...
Люсильда.ua• 19 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
як він до Молдови дійде? там ресурсів нема
Элементарно - по нашему побережью. По трупам орков.
Люсильда.ua• 19 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
думаєте, там стільки сили, щоб відкривати декілька фронтів?
Навіщо додаткові фронти? Вони сьогодні рвуть сраки на Запоріжському напрямку. Дуже мріють прорватися. Зараз тільки що новини з фронту читала. Це все території уздовж Чорного моря. Отак плануют рухатися аж до самої Молдови.
Ответ дляЛюсильда.ua
були страшилки про Суми, про Балтійські країни.
не думаю, що в них стільки сил є
Люсильда.ua• 19 февраля 2024
Хтось там ввечорі з дивану з-за океану мав сумніви, що орки далі рвуться? Облом шукати. Ось свіжі новини:
’На Авдіївці не зупиняються. РФ після захоплення міста просуваються вперед і ведуть бої за найближчі населені пункти.
Зараз намагаються взяти Ласточкине. Там за добу було понад 14 атак противника.’. То що, це я вигадала, чи це таке моє бажання? Краще знати гірку правду чим коатати солодку брехню і сподіватися, що сил у рашки не вистачить, зброя закінчується, мобіки дохнуть.
До речі ще на ніч з неприємного:
можливі під ранок чергові масовані атаки.
Але я від душі бажаю усім мирної ночі. Особливо тих, хто ща океаном, ці новини звісно обходять.
До речі ще на ніч з неприємного:
Люсильда.ua• 19 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
не думаю, що в них стільки сил є
Добре, що у Вас стільки оптимізму
Не буду Вас далі розчаровувати. Доброї ночі!
Люсильда.ua• 19 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
я не оптиміст(
скажіть, а що по негативних прогнозах, Молдова? чи ще щось
Вибачаюсь, що я така стала за роки війни жорстока і холодна. Пофіг мені на саму Молодову. Вони там чекають рашу і визволення. Може не всі, але багато таких є. А от негативним буде захоплення нашого узбережжя, якщо вони таки до тієї Молдови дійдуть.
Страшилки про Балтійські країни теж мене обходять. Нікому не бажаю зла і війни, але все ж таки за усіх трястися, нервова система не витримає. От от щодо Сум, то може бути неприємна реальність. Сили вони накопичують, можуть двинути у будь-який день.
Ответ дляЛюсильда.ua
мені теж на інші країни все одно.
але реально, ну 2-3 фронти вони ж не зможуть відкрити. плюс, нема інфо зі спутників про накопичення військ
Люсильда.ua• 19 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
мені теж на інші країни все одно.
Інфо достатньо. Сили накопичують. Відкривати їм нічого не потрібно. Вони і так намагаються просуватися по усій лінії фронта. Подивіться карту, де сьогодні йшли бої і куда орки сунуть. Все, я відпочивати.