мадам Везувий• 18 февраля 2024
Не знаю, що мені робити? Чоловік ізмінив
З моєю мамою. Випадково повернулась з роботи раніше (у мене зміна до 2100) - вони разом з ванної кімнати голі вийшли. Милі дівчатка, я у вітчаї - що мені робити? Мені 32 - чоловіку 50.
Нічого вдягти• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
випила вже пляшку вина - легше не стає (
Пейте вторую
Leylakol30• 18 февраля 2024
Смотря что вы сами хотите? Жить дальше в этом всём или всех бросить и жить с чистого листа?
тянитолкайка• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Начинайте пить коньяк
Дрібка щастя• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
А зробіть фотки мами і вашого чоловіка, що вони зараз роблять. Любі.
Love_Love_Love_• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Ну то й не пийте, кажіть хай кличе ту дівку, потрахайтесь від душі
мадам Везувий
• 18 февраля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Маме и отдайте, по возрасту подходит
Мама його молодше
тянитолкайка• 18 февраля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Маме и отдайте, по возрасту подходит
Ну, и правда. Себе еще найдете, какие ваши годы. А у мамы это возможно последний шанс.
ЗабежАЛОЧКА• 18 февраля 2024
Гугл-переуладач вийшов на новий рівень . ’ізмінив’ та ’зміна до 2100’ - це шедевр .
Регионщица• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Мама його молодше
Як вона може бути його младше?
мадам Везувий
• 18 февраля 2024
З ним зрозуміло - як бути з мамою? Вона мені була найріднішою людиною (
Майор Медуза• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Мама його молодше
Ага, она Вас в 17 родила или раньше?
Сусідка знизу• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Та ну,а маме?Ну це кохання.Хай будуть щасливi разом.А ви знайдiть собi однолiтка або молодшого.
тянитолкайка• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Она и останется нею.
Love_Love_Love_• 18 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Трахайтесь з татом