Як міряти?• 18 февраля 2024

Летают духи ночью в морге? Работа. И что делать если летают? Спасибо

автор Як міряти? • 18 февраля 2024
Ответ дляТракторні війська
Бо в Україні буханки під моргами не стоять. Я особисто з моргу забирала сестру, за день була в трьох моргах. Коли відкриваються, коли закриваються і скільки персоналу в наших моргах добре орієнтуюся.
Если бы умерла сестра, вы были бы под эмоциями. Какие буханки в это время. Трололо спам

Мамина корзиночка• 18 февраля 2024
Вот это тролли сегодня отжигают
Тракторні війська• 18 февраля 2024
Ответ дляЯк міряти?
І не соромно?
Ну то вже рік на днях будемо поминати ... Тему тут створювала, отримала співчуття порадниць, мені воно треба тоді було , хочете емоцій , ну що Вам сказати ... так молодша сестра померла в лікарні, онкологія, рак крові , не витримала високодозову, в морзі при тій лікарні місць не було, відвезли в інший на вскритіє, по дорозі заїхала ще в морг, бо поряд магазин ритуальних послуг(треба все купити щоб ’наряжати’), вскритіє робив патологоанатом з моргу при лікарні, де померла. Тому три морги .
Бавовнятий Пупс• 18 февраля 2024
Не швырять свои духИ по ночам на работе
Перша на селі• 18 февраля 2024
Отлавливать в баночки. Потом нам покажите.
Рожки-да-ножки• 18 февраля 2024
Невірю, вже, напевно, нічому і нікому, але подивлятись тих фільмів - то кошмарить (мене, ні - нейтральна). Але, можливо вже писала, існує думка, що якщо померлого поховати в склепі, то все може бути (в позитиві, для нього). А земля і крематорій - то вже....
Рожки-да-ножки• 18 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Не швырять свои духИ по ночам на работе
В одном фильме показывали, как в морге кушают. Может чушь... Но тема была , если труп свежий - его вскрывают и доедают, что осталось ещё в желудке.....

Тракторні війська• 18 февраля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Це фільм жахів. Куди їсти зіпсоване, людина дуже швидко псується, це найкоротший шлях до інфекцій, смерті