Сіґеле-міґеле• 18 февраля 2024

Чому зникне тільки долар

Цікаво, чому кожен тиждень піднімається тема про "обвал долара" і "доллар исчезнет", але немає таких же розмов про євро? )

У нього зникнути шансів нема? ) як на мене, то будь-який конфлікт всередині євросоюзу - і всі можуть повернутись до своїх дойчмарок. А Польща завбачливо на європейську валюту і не переходила...
Там-тарарам• 18 февраля 2024
Я думаю, що доллар і Америка будуть завжди,а от евро і Євросоюз не факт.

Луноходик_Ик• 18 февраля 2024
Так ще багато країн не переходили на Євро. Багата Німеччина, де поляки крутять баранки далекобійниками переходила.
ОйЙой• 18 февраля 2024
Не исчезнет, а перейдет в цифру. Все валюты скоро перейдут в цифру.
автор Сіґеле-міґеле • 18 февраля 2024
потрібна думка тих, хто зараз в Європі. У вас про цифрову валюту щось говорять?
КартаБезКомиссий• 18 февраля 2024
та для того щоб люди в паніці наробили необдуманих вчинків шукаючи куди ті долари діти.

я завжди тільки долари збираю, євро чогось не подобаються взагалі
скільки вже існує долар, а скільки євро…
Бадабум• 18 февраля 2024
Раша хочет запустить ядерное оружие в космос, чтобы уничтожить спутники Штатов.
Это будет крахом экономики, без интернета, мобильной связи
КартаБезКомиссий• 18 февраля 2024
Ответ дляБадабум
а шапочка з фольги допоможе 🥸
хоча схоже ви вже в ній

Бадабум• 18 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
а шапочка з фольги допоможе 🥸
хоча схоже ви вже в ній
А вы в одном темном месте
Kidstaff Bot• 18 февраля 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
begovelik• 18 февраля 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
нічого. (Австрія-Німеччина) )