Безпринципова• 18 февраля 2024

Чи можна заморозити картоплю порізану для супу?

Потрібно зробити заготовки щоб лише вкинути в каструлю.
Чи краще приварити спочатку картоплю? Капусту і відварену квасолю заморожувала, для супу добре
Роздратована шкіра• 18 февраля 2024
Крохмаль при заморозці перетворюється в цукри.
Приварюйтие лиш для чого?
Яжбоматуся• 18 февраля 2024
Она будет сладкая и невкусная.
Мёрзлую картошку обычно хозяева выбрасывают.
Инфотуфелька• 18 февраля 2024
Нет, нельзя морозить сырую
Іллюха Перчик• 18 февраля 2024
Вона стає чорного кольору.Заморозити впринципі можна але чи будете ви її потім їсти?Ліпше цього не робити.
Істеріомама• 18 февраля 2024
Нет
автор Безпринципова • 18 февраля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Приварюйтие лиш для чого?
Мені потрібно людині залишити заготовки які можна буде швидко і з мінімальними зусиллями приготувати. Якщо суп готовий заморозити теж бяка буде?
В мене є консервовані заготовки для розсольнику та борщу, але ж картоплю, капусту теж бажано туди спочатку зварити
Невидимка• 18 февраля 2024
Можна
автор Безпринципова • 18 февраля 2024
А як заморожену для картоплі фрі продають?
Куда ж без меня• 18 февраля 2024
Зоркая Зорро• 18 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Там проф. технології - можливо, в рідкому азоті... А як яблука, фрукти роками зберігають в сховищах? Всюди є промислові технологіїї, і вони не стають на місці...
ДолькиКабана• 18 февраля 2024
Автор, я недавно купувала суп в Галі Балуваній і там теж була картопля, суп вийшов смачний, картопля не Солодка, я думаю це ще залежить від сорту картоплі або способу заморозки, але я не думаю, що у Галі там заморожують рідким азотом.
автор Безпринципова • 18 февраля 2024
Спробую трохи заморозити і зварити, подивлюся, буду експерементувати
Перша скрипка• 18 февраля 2024
Нельзя, даже слегка подмерзшая картофель становится сладковатой! Фу!
автор Безпринципова • 18 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Заморозка швидка при -20 і просто підмерзла ціла і розтанувша то мабуть все рівно різні речі
как тебе такое илон маск• 18 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Нет, нельзя морозить сырую
Почему нельзя? Можно. Все можно заморозити.
Зоркая Зорро• 18 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Я не буду розводити демагогії) Але більшість Галь і інших, та й всіх магазинів - це франшизи - тобто, від тебе місце - від нас товар - далі свої відносини, ну і постачальник...
Зоркая Зорро• 18 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Кто-то любит и батат...
Перша скрипка• 18 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Честно говоря замерзшую и растаявшую вообще не пробовала, но даже если ее слегка протянет морозом то она становится сладковатой! Но если у вас получится, отпишитесь Здесь, пожалуйста 🙂
Ума Палата• 18 февраля 2024
Законсервуйте борщ- так далекобійники роблять
ВільнаНазавжди• 18 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Зараз, дитина навчається в іншому місті. Постійно передаю заморожені готові супи, борщ. Все чудово розмерзає, гріється, з’їдається і чекається, знов. Тому, зварити, перелить в бутылки З широким горлишком і в морозилку.
автор Безпринципова • 18 февраля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Дякую. Мабуть так и заморожу в судочках порційно
ЦібаФу• 18 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Суп, бульон - можна!
ВільнаНазавжди• 18 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Правильно, і вам спокійніше...
ЧукИГеки• 18 февраля 2024
Часто начищу много для пюре, режу кубиком и в пакете в морозилку. В суп кидаю замороженной. Не темнеет и не сладкая.
Шальная коклетка• 18 февраля 2024
Я сыну, когда был студентом, замораживала уже готовый борщ порционно в пластиковых коробочках, они продаются везде. Он потом перекладывал в кастрюлю и разогревал. Нормально было.