Кидстаффовна• 17 февраля 2024
Борщ з рибою?
Хто пробував, буде смачно?
Чаклунка-ведунка• 17 февраля 2024
Вкусно, бабушка готовила постный с фасолью и жареными карасями. Безумно вкусно для меня было. Центр Украины, если что.
Броніки для Моніки• 17 февраля 2024
В мене мама і бабуся варили борщ з ’акулами’ це я так називала борщ з кількою, я малою його дуже не любила, але їла.
Сама ніколи не варила такий. Наче з карасями варять
Швабристка• 17 февраля 2024
Мені подобається. Але син, донька та чоловік попросили більше таке не готувати. Хоча чоловік не дуже проти, але традиційний з мʼясом йому більш довподоби
Тут как тут• 17 февраля 2024
Я люблю такой с фасолью и килькой в томате. Если будете готовить, кильку вкусную берите, чтоб не испортить вкус
Чтооооооооооо?• 17 февраля 2024
Варять, на Херсонщині. З нормальною рибою не кількою в томаті ( її ще хтось їсть))
Швабристка• 17 февраля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
З рибними консервами найчастіше. Кілька, бички або навіть з сардиною
БоХатая• 17 февраля 2024
Вкус моего безденежного детства. Мама умерла, папа работник завода, один с тремя маленькими детьми. Вместо мяса был борщ с килькой в томате. С тех пор ненавижу кильку (консерву эту).
Муж любит, но не борщ, а просто консерву.
Белая котичка• 17 февраля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
І моя прабабуся з карасями смаженими готувала. Сумщина.
Дадосвидания• 17 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Смачний. Роблю на сушених білих грибах, долаю кільку в томаті.
А на якому етапі додаєте кільку? Я б спробувала)
Платье Длинное бальное• 17 февраля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
С килькой в томате и фасолью варила
Муж очень любит
и мне такой нравится, только любая другая рыба кроме кильки, скумбрия или сардина. Вкусно кушать именно холодным
Пэрисхилтонша• 17 февраля 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Вот муж именно холодный и ест. А я холодный не люблю
ГоловнаЯ• 17 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
В самому кінці - кинула, закипіло і вимикаємо.
Залізна тьотя• 17 февраля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Звучить це жахливо, не змогла б себе пересилити та скуштувати.
А мені цікаво. Залюбки би спробувала . На Черкащині та Хмельниччині не зустрічала такого
Харчовий тріль• 17 февраля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
На Черкащині бабуся готувала з карасями і з кількою. Але,звісно,частіше на м´ясі)
ДлинноНожка• 17 февраля 2024
Это вкусно, с бычками в томате и фасолью. Но его лучше летом есть холодным. Горячим мне меньше нравится.
Муууумие• 17 февраля 2024
Бабуся готувала зі смаженими бичками.
Як на мене з м´ясом набагато смачніше)
Швидка Настя• 18 февраля 2024
Замість кільки в томатів краще ставриду в томаті, цибулю, моркву, червоний Буряк, картоплю спочатку обсмажити олії на сковороді, все окремо
Любимка-анонимка• 18 февраля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
С килькой в томате и фасолью варила
Муж очень любит
Я такий варю + додаю сушені білі гриби