Трактор Віка• 19 февраля 2024
Хотіла вивчитися в автошколі
От прямо дуже захотілося! Скачала правила, тести, майже вивчила, запитала, коли буде група набиратися...Одного разу чоловік по приколу сказав: діти, дивіться, як мама буде їздити: почав дьоргати машину, газувати, глохнути...діти сміялися. Я розумію, що це жарти, але мені чогось було не смішно, і зовсім пропало бажання вчитися. Тепер не знаю, як його повернути,за руль сідати категорично не хочу. Образилася на чоловіка, не за жарт, а за те що відбив бажання вчитися.
Трактор Віка
• 19 февраля 2024
Не дописала. Як побороти цей психологічний бар´єр? Страх, що в мене не вийде
Физрукая• 19 февраля 2024
Чоловік не підтримав, але ви можете зробити так, що з часом навчитеся їздити краще за нього, а тоді покепкуєте з нього з дітьми )
В шоколаде• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Одеть корону, получить права, купить машину.
На паровозе• 19 февраля 2024
Та то Вы так хотели)
Если бы хотели, никакой стёб не отбил то желание. Нашли себе оправдание, заодно виноватого(
Слабенькая Вы… ну зачем Вам за руль… сидите дома.
наКоблучках• 19 февраля 2024
Я вибачаюсь, чоловік завжди мудаком був, чи на нього ваше бажання водити так подіяло?
Трактор Віка
• 19 февраля 2024
Ответ длянаКоблучках
Що значить мудак? Не розумію, що ви питаєте.
Ковбой Хагис• 19 февраля 2024
Мой муж больше ни разу не посмел сказать что-либо о моей езде, когда меня выбесила одна баба и я оооочень злая ехала домой с ним) Я когда злая, я очень агрессивно еду, но при этом аккуратно для других, аварий не создаю) он об этом не знал на тот момент 😂, обычно я сама всегда была. Когда приехали, он минуты 2 молчал, а потом сказал, что не мог подумать, что я умею Так маневрировать в потоке 😂🙈 На этом все подколы про блондинку за рулем закончились)
Так что главное это уверенность в себе и своих силах. Я бы на такой подкол пошутила на тему стиля вождения и секса мужа)
Трактор Віка
• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Что-то вы сильно нежная и ранимая)
Так і є
Трактор Віка
• 19 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
Та то Вы так хотели)
Ну ок
Стетоскопуло• 19 февраля 2024
Не ображайтеся але чоловік правий, на механіці так воно і буде ) ваші діти ж теж не одразу рівні красиві букви писати почали. Всі вчаться і спочатку погано їздять, інакше не буває. Удачі вам ❤️
Птица Говоруша• 19 февраля 2024
це перевірка для вас
і не від чоловіка а від Життя, Долі
знаєте, є така перевірка на вшивість (не ображайтеся) , а вас Життя перевіряє чи дійсно ви вмієте добиватися свого . чи як дитина ставитися до своіх планів і бажань
Ви все зможете
і не від чоловіка а від Життя, Долі
Ви все зможете
наКоблучках• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Тобто для нього це нормальна поведінка, гнобити маму перед дітьми? Ну, тоді ок. Ще раз вибачаюсь
ПушАпница• 19 февраля 2024
Мкп забула дописати )
Ви ще потім його будете вчити
Бо ті хто давно отримав права
Якраз таки вони , порушують пдр
Ви ще потім його будете вчити
Бо ті хто давно отримав права
Якраз таки вони , порушують пдр
Просто каралева• 19 февраля 2024
советую вам пойти всей семьей в какой то торговый центр, походить по магазинам и показывать детям дорогие красивые товары с фразой ’ваш папа хороший, но нищеброд, заработать на такое никогда не сможет потому что не самый умный к сожалению. Но мы его все равно любим, кто ж его еще полюбит кроме нас, да детки?’
ПушАпница• 19 февраля 2024
Чомусь виділився коментар
Рекомендую групу в фб права без хабарів, мені дуже допомогла
Не наважувалася, думала нездара
Відкатада 88 годин , МКПП,
Це найкраще що сталося )))
Не наважувалася, думала нездара
Відкатада 88 годин , МКПП,
Це найкраще що сталося )))
Потішаюся• 19 февраля 2024
Я б такому чоловіку більше не дала, хай сам свій пісюн дьоргає
Папобус• 19 февраля 2024
Как то странно обижаться на мотню, тем более такие шутки не первый раз. Вы тут уже строчили и не раз. Но вам нравится режим жертвы и как об вас вытирает копыта ваш яйценоситель.
Птица Говоруша• 19 февраля 2024
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Потішаюся• 19 февраля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Удалено администрацией...
Любите быть униженой?🥰
Стетоскопуло• 19 февраля 2024
А ще мабуть у вас пані авторко трохи є синдром відмінниці. Бо ви так сильно хотіли, вчились і думали що прийдете, сядете і одразу добре поїдете. А коли чоловік показав як воно насправді спочатку буде - передумали )
наКоблучках• 19 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Мкп забула дописати )
Ви ще потім його будете вчити
Бо ті хто давно отримав права
Якраз таки вони , порушують пдр
Ви ще потім його будете вчити
Бо ті хто давно отримав права
Якраз таки вони , порушують пдр
Звісно, порушуємо. Я права отримала в 1996 році, реально шось пам´ятати з тих часів?
Трактор Віка
• 19 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Аж цікаво стало, які ж я тут теми строчила? Я тут взагалі рідкий гость
Птица Говоруша• 19 февраля 2024
Ответ дляПотішаюся
Любите быть униженой?🥰
я люблю когда мне без ошибок пишут
последнее слово - с двумя Н
Наизнанку• 19 февраля 2024
Я б назло выучилась. Но с ним бы не ездила потом. Никаких - я выпью, а жена за рулём. Хай облезет.
А водить нужно уметь, времена нынче такие, что этот навык вот вообще лишним не будет
Папобус• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ваше нытье узнаваемо издалека
Трактор Віка
• 19 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Спеціально для вас зробила скрін своїх тем. В якій з них я з себе строїла жертву?