Трактор Віка• 19 февраля 2024

Хотіла вивчитися в автошколі

От прямо дуже захотілося! Скачала правила, тести, майже вивчила, запитала, коли буде група набиратися...Одного разу чоловік по приколу сказав: діти, дивіться, як мама буде їздити: почав дьоргати машину, газувати, глохнути...діти сміялися. Я розумію, що це жарти, але мені чогось було не смішно, і зовсім пропало бажання вчитися. Тепер не знаю, як його повернути,за руль сідати категорично не хочу. Образилася на чоловіка, не за жарт, а за те що відбив бажання вчитися.
#Пойду_кгадалке• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
1. Свекруха коли почула, що я хочу вчитися, розкритикувала, що це даремна трата грошей, вже одна викинула, а я її помилку повторюю (друга невістка вивчалась,права має, але не їздить, боїться).
2. Запитував чоловік в дядька, який працює в автошколі, вони знайомі.
3. Фінансово залежна від чоловіка, платити буде він (якщо буду вчитися).
4. Машина чоловікова, але розглядалась покупка ще одної для мене, якщо навчуся їздити.
5. Він хотів сам мене вчити, а права купити. Я сказала, що тільки автошкола! Я так розумію, що це його зачепило.
Ой, не, только с инструктором. Если муж начнёт вас учить, там и до развода недолго

#Пойду_кгадалке• 19 февраля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Так само права лежать з 2002 року
Хочу взяти уроки водіння і купити машину
Що робити з старими правами,куди їх іти міняти на нові?
Ще не вивчала це питання,(
Вы посмотрите срок действия ваши прав. Если не закончился, менять не надо
автор Трактор Віка • 19 февраля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Если бы вы хотели учиться, Вы б пошли в автошколу и начали учиться. Вы хотели просто поиграть ’в хочу учиться’. Какие то тесты качали, узнавали за группу - это ни о чем, результат - это начать что то делать. Поэтому не муж у Вас желание отбил, у Вас его и не было. Не пошутил бы муж, была б другая причина
Не завжди зі сторони видніше. Зі своєї сторони я скачала купу програм, пройшла тести по білетах десь 80%, а просто піти в автошколу, як ви кажете, то сказали, що група буде набиратися в квітні. Куди мені піти серед лютого? В нас тільки одна автошкола, в обласний центр їздити задалеко. Чекаю того квітня, але вже не хочеться, і на білети забила. Як вчитися без бажання і без підтримки?
Tammy21• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ви не боїтеся, що вже через кілька років діти ноги від вас витирати почнуть?
ВыФсеВрете• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Просто учиться. Зачем Вы вообще тесты эти проходили? Вы же знали,что они Вам не нужны без автошколы, а учат - в автошколе, чтоб потом сдать экзамены. Надо было ждать автошколу и все. А Вы имитировали бурную деятельность, типа что то делали, хотя это просто потерянное время: вы с этими знаниями не можете водить или за руль сесть или экзамен сдать. А теперь перегорели, группы ещё нет, значит, кто то должен быть виноват, что у Вас желания нет. Серьезно, Ваше поведение - это основа основ психики человека, ничего волшебного. Поэтому если хотите учиться - просто не делайте ничего до начала группы, потом за день купите тетрадку и ручку и идите учиться. И всё получится, и будете водить, и удивительно, никто ничего говорить не будет.
автор Трактор Віка • 19 февраля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Дякую Мабуть ви праві. Видаляю всі додатки і чекаю квітня.
#Пойду_кгадалке• 19 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
Какого человека? Есть слабенькие, их легко демотивировать. Есть сильные люди, им наплевать на демотиваторов. Улыбнулся и сделал по-своему)
Поэтому я и советую автору пусть даже не пытается теперь уже 🤷‍♀️
Видите, у Вашего мужа так и не получилось научится водить( бо він слабка людина(
Эти доморощенный психологи с Советчицы
Радуга-дуга• 19 февраля 2024
Ой, автор в мене трохи інша ситуація.... Я вл минулому році вивчилась в автошколі, з першої спроби здала і теоретичний і практичний іспит без жодної помилки. Почала їздити з чоловіком, щоб не втратити навички -і це було пекло! Кожна поїздка з ним це шалений стрес.... З інструктором на іспиті я так не нервувала за кермом, як з ним. Він постійно все коментував на дорозі, часто збивав мене з толку. А останній раз ми дуже посварились за кермом, він накричав на мене, хоча я ні в чому не помилилась. А все тому, що він дуже трудситься над своєю ’ластівкою’. З тих пір я вже 5 місяців не сідаю за кермо, він ’відбив мені охоту’, і чим далі, тим мені страшніше знову повернутись до водіння. Оцей стереотип у чоловіків, що жінка не може керувати автомобілем.....
А мені дуже подобалось їздити, я не порушувала ніколи, їхала акуратно, а тепер боюсь, що треба все починати спочатку....
Кундалина• 19 февраля 2024
А муж причем к вашему вождению , я пару раз села с мужем в итоге поругались , наняла инструктора после сразу стала ездить сама и с детьми на своей машине 9 лет за рулем и с мужем до сих пор не езжу терпеть немого помеху справа в виде комментатора .

Залізний кіготь• 19 февраля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Я отримала права 22 роки тому. І ні разу не їздила. І тільки з початком війни, вони мені дуууже сильно знадобилися і дуже виручили мене. Так що знання зайвими не бувають.
А як Ви без навиків водіння сіли за кермо?
Одна справа отримати, а інша їхати. Тим паче, що отримали дуже давно
Свекруховна• 19 февраля 2024
Ответ дляЖелезобетон
У мене мама така. Зараз навчаюся теорії в автошколі.
Казала, що я така ляклива, що мені хтось ззаду почне сигналити і я заглохну. Сказала, що не сяде зі мною в машину, коли я почну водити авто.
Але я все одно продовжую навчання, хоча і неприємно чути таке.
Автор, у кого ви запитали, коли буде група набиратися?
У вас є кошти оплатити навяання в автошколі і чи буде реальна можливість водити? Це ваша спільна з чоловіком машина?
Як вважаєете. яка причина того, що він не вірить, що ви зможете нормально їздити?
Це мама так каряво хвилюється за Вас). Я теж хвилювалась коли моя донька в автошколу пішла вчитися, бо вона могла поранити палець до крові, коли просто книжку читала), але я їй того, звісно не казала, просто про себе думала)
На паровозе• 19 февраля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Эти доморощенный психологи с Советчицы
Вы о себе? Ну что же Вы так… Повышайте свою самооценку 🫤
Свекруховна• 19 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Не обращайте внимание на недалеких. Я сдала на права, а за руль села только через 12 лет. Ничего вожу. Если едем вместе с мужем за руль не сажусь никогда, тоже неуверенно себя чувствую. Но, зато теперь я знаю, что даже мой муж, у которого стаж вождения почти 30 лет, может страшно тупить на дороге. А как бесится, когда я ему подсказываю, при чем в тему)) Идите и учитесь, и никого не слушайте. Я начала ездить перед войной, а потом в Европу сама на машине. По Варшаве сколько ездила, столько и боялась, но все-равно ездила. И у вас все получится. Лучше ехать и бояться, чем пешком или на маршрутке.
О, у наших друзей кто бы не сидел за рулем, второй сидит рядом обсирает и матюкает водителя . А в остальном хорошая любящая пара. У них манера вождения абсолютно разная. У него агрессивная, у нее мягкая, аккуратная. Мне лично гораздо спокойнее когда она за рулем, и ни так укачивает)
Перекус беру завжди• 19 февраля 2024
Ответ дляЖелезобетон
я за кермом з 2007 року і то зараз якщо на світлофорі занадто різко переключу передачу і трохи раніше відпущу щеплення то можу заглохнути, теж мені біда :) завелась і поїхала далі.
а мама як почне просити її кудись відвезти то нагадуйте їй її слова :)
Перекус беру завжди• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
у мене два авто в родині, моя і чоловіка. теж постійно родичі лізли - навіщо вам дві машини, продайте другу, Таня ж не буде їздити (коли мала народилась). а виявилось що з дитиною треба не менше їздити чим просто на роботу/з роботи, і взагалі дві машини це класно бо одна може несподівано поломатись, або може одному треба десь поїхати на кілька днів
ЦібаФу• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Что-то вы сильно нежная и ранимая)
Ну не всем хамками быть
ЦібаФу• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
80% это очень мало. Учите дальше. Мужу скажите - в следующий раз я покажу детям как ты сексом занимаешься - это вообще больше на судороги похоже но я ж молчу))
И сразу пошепчет его
ЦібаФу• 19 февраля 2024
Вы можете теорию сдать самостоятельно. А вождение учить в автошколе и это будет дешевле
#Пойду_кгадалке• 19 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
У вас не получается перекручивать слова, не старайтесь

_inka_• 19 февраля 2024
Хочете - йдіть вчіться, не хочете- забудьте, чоловік козел, але проблема не в ньому, а вас, ви ж на це все реагуєте, і повірте за час навчання в вас ще стільки всяких страхів і сумнівів підніметься і вилізе, і тільки від ваз залежить чи зможиьи ви з ними впоратися
Вимагаю спілкування• 19 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Взяла частные уроки.
Конотопська відьма• 19 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Не дописала. Як побороти цей психологічний бар´єр? Страх, що в мене не вийде
Ну не вийде то й не вийде. А спробувати варто.
Я мабуть уроків 30 тупила безбожно. Разів надцять хотіла кинути. А потім почало виходити. Головне не здатись завчасно.
А чоловіку сказати що він вас не поважає, якщо при дітях висміює.
Ну і знайти хорошого інструктора теж пів діла. Щоб не верещав, а допомагав і вчив.
Майструю крила• 19 февраля 2024
Просто представить что будете ехать в машине , а не пешком из магазина)
ЗдесяЯ• 19 февраля 2024
ой, мій такий же козел, я як поруч із ним забуваю що робити, максимально не комфортно себе почуваю, а як сама - валю по трасі, в місті без страху чи проблем катаюсь, коли він у лікарні в іншій області лежав, на дальняк гнала норм, так ні, розказує що я їздити не вмію, ну чекаю, обіцяв мені авто на автоматі, але дивлюся що він його більше під себе шукає
Сундучок с каникулами• 19 февраля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Не ображайтеся але чоловік правий, на механіці так воно і буде ) ваші діти ж теж не одразу рівні красиві букви писати почали. Всі вчаться і спочатку погано їздять, інакше не буває. Удачі вам ❤️
Какой тошный коммент..
Губи до вух• 19 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Так у нас никто никого не обсирает. Муж вообще мне замечания не делает, но я все-равно некомфортно себя чувствую за рулем, когда он рядом. Я ему подсказываю по делу, а не просто так, особенно, если я местность знаю лучше, а он упрется и едет по навигатору. Потом психует, что в пробке стоим, а я права была)) Обсирать и матюкать мы можем дружно только других водителей))
skalarka• 19 февраля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Одеть корону, получить права, купить машину.
на автомате и глохнуть не будет