Тень льва• 19 февраля 2024

Дівчата, порадьте будь ласка…. сестра

В мене є молодша сестра.
У мене є сімʼя і у неї (дітей у неї немає)
Після заміжжя її чоловік дуже її змінив.У неї немає часу ні на батьків ,а за мене взагалі мовчу.Він мене ненавидить……я тільки не розумію за що….
Спочатку як вони одружилися ходили до нас у гості,а потім щось сталося…..хоча ми не сварилися.
Вона мені постійно говорила,щоб я не роз творилася в дитині.Коли я пару раз казала,що усім моїм подружкам сестри допомагають,а ти мені ні ,вона казала що не повинна мені допомагати.(вона то права,але хоч 1 раз в пів року можна посидіти і допомогти)
А зараз коли моя дитина підросла ,то вона дуже хоче бачитися з нею.А мені вже не хочеться,вірите?!
Зараз вона постійна зайнята……Працює HR менеджером.За цілий день не може трубку взяти(це стосується тільки сімʼї),бо декілька разів у робочий час бачила її в кафе з подругою.
Не допомагає батькам,дідусю.Постійно зайнята.
Але проблема ось в чому……
Мені дуже обідно…..Вона на всіх забиває,а потім раз в 2-3 тижня прийде до дідуся ,принесе цукерки і усі розповідають яка вона класна…..
Я це роблю постійно.
Вона не телефонує нікому,усі ображаються.А потім дзвонить і розповідає як тяжко працює і що була закордоном в гостях.
Можливо я чогось не розумію…..
Мама мовчить і слова не може їй сказати…..
Вона працює.
Я також з дитиною і працюю.Но я не роблю з себе жертву,що я працюю
Смячиком• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
А що я роблю поганого?поясніть мені будь ласка.
Потрібно комусь лікаря,я знаходжу і привожу.
Памʼятник поставити оплачую.
Дідусю по господарству допомогти(попилисосити чи щось купити я)
Вікна раз в рік помити я.
А що вона робить?нічого.
Бо працює.А я не працюю?)
Погане основне - ви це робите не від душі, а хочете, щоб вам за це були вдячні і хвалили. Порівнювали з сестрою говорячи ’От ти молодець, а сестра не така’.
Допомога повинна бути просто так. Не за щось. Не за похвалу, не за вдячність, просто так.

І ще ви не розумієте, що допомога - це добровільна справа. Хоче людина - допомагає, не хоче - ні. Ніхто нікому не зобов´язаний. Ні діти батькам, ні батьки дорослим дітям, ні сестра сестрі.

nabludatel• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Та не рахунок…..
Просто я не розумію як так можна…..дідусь нас виховував,а вона подзвонити не може за два тижні.
Чи вона приходить до нього і віника в руки не візьме.Це він про це мені говорить.Що я приходжу і у мене в руках усе горить,а вона сяде посилить на дивані і піде….
Дівчата я не про гроші…..я про звичайну увагу.Розумієте для людей похилого віку увага головна
Вас дідусь виховував? А що батьки?
Ви повторюєте сімейну історію, займаючись справами інших і кинувши свою дитину.
Смячиком• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Тоді чому їм потрібно від батьків тільки матеріальне?поясніть…..
Папа лежав в лікарні,вона прийшла два рази за 2 тижня.
Ну як так?!
Коли батьки усе готові нам віддати і допомогти,а вона нічого не хоче…..
Подзвонити і спитати як у вас справи….
Ні,батьки мають їй дзвонити.
Батькам боляче також….
То ми усі погані виходимо?
Це не ваша справа, а батьків і сестри.
Значить так виховали. Значить такі стосунки.
Лорка-хлорка• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Памʼятник поставити оплачую.
Вікна раз в рік помити я.
А що вона робить?нічого.
Бо працює.А я не працюю?)
Відчипітесь від людей. Кажу вам, як людина, яка 25 років тягла все на собі, а виявилось, що мене ніхто не просив і в спадок мені нічого не треба. Зупинилась, дивлюсь - дійсно сама завжди бігла і робила. Але втратила багато можливостей для себе, дітей, хоча би подорожували, а не садили та копали картоплю та ін
Смячиком• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
30,а сестрі 25
Абсолютно нормальна поведінка для молодої дівчини. В 25 на першому місці кохання, друзі і робота. Родичі в молодому віці на другому плані. Це називається сепарація. Потім і вона почне їздити, допомагати. Поки не той вік.
Святатабожа• 19 февраля 2024
Їй комфортно саме так, а вас чомусь це ´дістає´. То це не її, а ваші проблеми, от і вирішуйте їх, самостійно чи зі спеціалістами
Чеширская кошечка• 19 февраля 2024
Удалено администрацией...
ТониСопрано• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Ні,я не хочу ,щоб вона була погана.
Просто хоча б щось робити можна для рідних.
І це в неї дітей ще немає.Потім вона зрозуміє як хочеться допомога……
Какая Вы душная... И приплетаете этих детей. Вы рожали для себя, это Ваше решение, не сестры так что, морально должны были быть готовы, что сами ребенка будете ростить, а не упрекать сестру или кого то еще, что ’не сидят, не помогают’.
Ворожу на каві• 19 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
По сути я понимаю автора , ей не хватило любви , воспитанием в основном занималась бабушка. Сестра была в более выгодных условиях. А автор , как старшая, отошла на второй план. Ей чисто по детски не хватило любви и я так понимаю, что ее мало хвалили, в отличии от сестры .
Автор сейчас пытается заслужить любовь, показать, что она достойнее , лучше итд.
Это тоже играет роль в воспитании, когда детей сравнивают и одному дают больше, другой как в тени вечно .
Мама ваша такая женщина, мне видится, что ее напрягает, что вы хорошая хозяйка , вы где то конкурируете с ней. По этому или возможно есть другие причины по которым вы ее раздражаете. С сестрой ей проще, она просто не путевый ребенок о котором нужно заботиться. С вами она чувствует себя по другому.
Ваше желание быть всегда лучшей , собрать и построить их , в соответствии с вашим идеальным представлении о семьи всех напрягает ( маму и сестру) Вы опять же хотите все лавры себе забрать ( в их представлении) отчасти так и есть. Я понимаю, что вы с благими намерениями, но это ваши желания и ваше виденье семьи .Вы хороший и достойный человек, поэтому лучше сосредоточитесь на своей жизни и семье, не пытайтесь всем угодить . Не оплачивайте вот эти кафе с сестрой или без нее. Проведите это время с мужем и ребенком. …Лучше поедете и отдохните где нибудь дня три . Не тяните всех и не собирайте. Хотят и навестят и пригласят …Лучше потратить время на семью свою и поездки совместные, чем вечно предъявлять претензии ко всему и всем, что не соответствует вашим правильным представлениям;)
Вы реально давите на всех и себя изводите !
Дайте людям жить, так как им нравится, не навязывайтесь ! Вы очень зациклились на том , как живет ваша се
В целом согласна, кроме того, что сестра непутевая. Как по мне, с сестрой всё ок

nade4ka_cc• 19 февраля 2024
Ответ дляБесбардак
Хтось шось зрозумів?
Цікаво,дуже цікаво,просто набір букв
Пишу каліграфічно• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Можливо я щось не розумію,але це вже накипіло.
2 тижня вона навіть не дзвонила дідусю.А сьогодні прийшла…..принесла ковбаску і цукерки і яка молодець.
А мене вони трохи дістало……
И вы так делайте и будете классной
hrystia• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
А за 5 років не сидіти ні дня з племінницею це також гуд????
Дівчата ні одного дня……
Я розумію що дитина моя .Але ж блін це твоя племінниця
Моїм дітям 16 і 14 р. Є дві старші сестри. Ніхто з моїми дітьми не сидів і мені норм. Чому вони мають з моїми дітьми сидіти? В кожного своє життя.
ШобВам_КакНам• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Повірте я і сестрі надарувала подарунків.Біле золото і т.д ,а вона мене навіть з 30-річчям не привітала.
Діло не в грошах…..
Ми з чоловіком працюємо багато.В нас трохи фінансово краще,а її завжди жаліють,що вони на зйомці живуть.Але я ж не винна,що у мого чоловіка була квартира.
Вони з чоловіком набагато більше подорожували ніж ми,але про це усі мовчать
Твою ти ж мати,круто що моя сестра адекватна
Одні думки• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Бо дідусю я допомагаю більше,батькам також.
В папи був ювілей то вона йому бутилку купила(як алкашу,хоча він дуже рідко пʼє)
Ну як так можна?!хоча він завжди для неї усе робив я робить
ну так не допомагайте..... Ви це робите для своїх близьких чи в рамках конкуренції з сестрою?
Инста_Богиня• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
А мене вони трохи дістало……
Перестаньте бегать к родичам каждый день. Найдите еще себе занятие. И тоже приходите раз в 2-3 недели с колбасой. И я не стебу сейчас. Реально сделайте свою жизнь своей. А то живете жизнями родни
Одні думки• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Дівчата ні одного дня……
але чому вона повинна сидіти з племінницею? моя сестра не сиділа з моїми дітьми, при цьому я знала, що якщо мені дійсно потрібна буде допомога, то я завжди можу до неї звернутися. Але для чого нагліти і чогось вимагати, для дітей є бабусі і няні.
Инста_Богиня• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Дівчата ні одного дня……
У меня тоже никто не сидел. Было кому. Но не сиделось им. И фиг с ними. Чего вы этим паритесь. Да, запомнили факт и пошли дальше
Милота• 19 февраля 2024
Буде в маминої старості піздець
А ви будете доглядати маму
Те що вона не гляділа вашу дитину опустіть
Буде вам з роками ще гірше
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Удалено администрацией...
Читая ваши сообщения, хочется выйти из темы, закрыть советчицу, выбросить телефон, закрыть дверь, уйти подальше и не дай бог вас ещё когда-нибудь увидеть.
Вы даже своими темами уже затошнили до невозможности .
Трындец полный.

Потринділиця• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Удалено администрацией...
то есть все таки упирается в наследство? вас жабера давит что пополам а не все вам такой хорошей?
а ваши родители молодцы что смогли хоть одного ребенка воспитать самостоятельной личностью а не вот этой вот вечной пяьиклассницей продолжающей быть доцей и внуцей и не желвющей взрослеть и сепарироваться
вам чего то в себе, своей семье не хватает что вы так сильно за семью своих родителей хватаетесь и хотите время остановить, чтобы все было как 10-15 лет тому назад?
Стриптизерка• 19 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
То то троль … ну не бывает таких людей …
По-моему, это один и тот же тролль, который писал темы про невестку и пожилую маму (life....). Там автор тоже непробиваемый.
Милота• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Ну она деловая занятая, и ура-ура, нашла время для семьи и близких. А вы все время рядом, чего по вам скучать-то и сильно вам радоваться? Вы быт, она праздник
Да, принеси , подай, пошла на куй, иди сюда, реши проблему это про автора
А там ребенок работает
Страшно , что потом автор отгребет по полной
Да будет так• 19 февраля 2024
Блін) такі люди ще існують?) які собі придумують проблему з нічого в роздувають??)
Бла бла бла• 19 февраля 2024
Живите своей жизнью. Зависть - губительное чувство.
Потринділиця• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Дівчата ні одного дня……
тролятиной завоняло
адекватный человек такого не напишет
может сестра еще и вашего мужа сексуально удовлетворять должна когда у вас голова болит? не ку а че семья же вме таки
БлинчикБезСметанки• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
Просто коли ти усе робиш,а вона раз в місяць в гості прийшла і хороша,розумієте?
Словами і прикладом поясніть це батькам. У них звичайні ’качєлі’. Раз на місяць зявилася з концертом дочка-свято, вони і раді, що хоч якось. Так буває недільний тато-свято та інше))
Ну і коли ви постійно з батьками і дійсно все робите, то ви вже як фон, вас та вашої допомоги не видно.
Потринділиця• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Мы жаждем грязных подробностей! Как это они вас поссорили? Что говорили? Оклеветали? 🙃
мне кажнтся тут даже тема был а об этом
БлинчикБезСметанки• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Ні,я не хочу ,щоб вона була погана.
Як у неї будуть діти, то ваші родичі наввипередки будуть бігти допомагати.
Милота• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
А що я роблю поганого????
Поясніть мені будь ласка.
Як я маю себе поводити?
Ви золота, удобна дитина, вас використовують і будуть потім їздити
Багато залежить від батьків, але вони у вас не будуть нічого міняти, бо ви є
На пів ставки• 19 февраля 2024
Кошмар, я бы с ума сошла, если бы у меня были такие душные и навязчивые родственники по типу автора, все время хотели бы от меня внимания… Брр.

Автор, как бы Вам так сказать. Нужно развиваться, чтобы быть интересной, и с Вами хотелось общаться. Это касается всех, родственников в первую очередь .

Зачем нужна такая семья, если люди видят, что с ними кому-то неприятно общаться, но вместо того, чтобы задать себе вопрос «что я делаю не так, что со мной сестра лишний раз поговорить не хочет?» начинают давить на жалость, типа «она же должнаааа». Скажите спасибо, что она вообще хоть как-то еще связь поддерживает. Скоро и этого может не быть, если вы продолжите ее душить «семейными узами».