Тень льва• 19 февраля 2024

Дівчата, порадьте будь ласка…. сестра

В мене є молодша сестра.
У мене є сімʼя і у неї (дітей у неї немає)
Після заміжжя її чоловік дуже її змінив.У неї немає часу ні на батьків ,а за мене взагалі мовчу.Він мене ненавидить……я тільки не розумію за що….
Спочатку як вони одружилися ходили до нас у гості,а потім щось сталося…..хоча ми не сварилися.
Вона мені постійно говорила,щоб я не роз творилася в дитині.Коли я пару раз казала,що усім моїм подружкам сестри допомагають,а ти мені ні ,вона казала що не повинна мені допомагати.(вона то права,але хоч 1 раз в пів року можна посидіти і допомогти)
А зараз коли моя дитина підросла ,то вона дуже хоче бачитися з нею.А мені вже не хочеться,вірите?!
Зараз вона постійна зайнята……Працює HR менеджером.За цілий день не може трубку взяти(це стосується тільки сімʼї),бо декілька разів у робочий час бачила її в кафе з подругою.
Не допомагає батькам,дідусю.Постійно зайнята.
Але проблема ось в чому……
Мені дуже обідно…..Вона на всіх забиває,а потім раз в 2-3 тижня прийде до дідуся ,принесе цукерки і усі розповідають яка вона класна…..
Я це роблю постійно.
Вона не телефонує нікому,усі ображаються.А потім дзвонить і розповідає як тяжко працює і що була закордоном в гостях.
Можливо я чогось не розумію…..
Мама мовчить і слова не може їй сказати…..
Вона працює.
Я також з дитиною і працюю.Но я не роблю з себе жертву,що я працюю
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
30,а сестрі 25
гарний вік .
значить ця історія вам дана щоб подорослішати ментально і зрозуміти краще психологію людей

якщо дозволите пораду, будь ласка почитайте у вільній час в інтернеті про кордони у стосунках і як іх віставляти і навіщо

Prervana• 19 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
Не мешайте автору придумывать и развивать сюжет ! Она уже начало забывает )))
Не, ну я в шоке. Носить конфетки и колбаски почти каждый день, пхать их в заледеневший холодильник и думать, что ’оно само рассосётся’. И еще и дедушку вынуждать клянчить помощь в разморозке
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ви такі злі і зразу шукаєте підвох.
Дякую,хто дійсно щиро написав і бажаю щоб ні у кого не було таких ситуацій.
Повірте,ніколи б не хотіла щоб такі відносини у мене склалися із сестрою
ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Я розумію що буває по різному.що є і не спілкуються,знаю що судяться.
Але ж я не хочу поганих відносин.
Просто трохи надоїло.
Зараз літо піде,дача.Батькам потрібно допомагати.
Вона нічого там не робить.а друзів любить туди возити.
Розумієте про що я?
Я також не усе люблю робити,але деколи треба через не хочу
Отстаньте от сестры, ваши родители еще довольно молодые люди, сами разберутся с дочерью , не всем ваши грядки нужны , да и такое бывает …
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Але ж я не хочу поганих відносин.
Просто трохи надоїло.
Розумієте про що я?
я вам ще раз кажу : сестра - не ви. вона окрема людина. не ви. вона - не ви.
у неі своі погляди и своі бажання у житті , своі пріоритети.

ви це розумієте ?
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
гарний вік .

Вже почала читати книгу Особисті кордони.
Дякую Вам.Дійсно,щиро дякую.
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Ви такі злі і зразу шукаєте підвох.
та у вас такі відносини з нею всі 30 років

де ви раніше були, чому раніше нам не писали?
ох ви затянули
ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Не надо за автора сюжет развивать ! Вон уже грядки в ход пошли, сейчас урожаем сестру попрекать начнет и еще небось шашлык ребенку зажала ))а он так пальчики облизывал )))
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Дякую Вам.Дійсно,щиро дякую.
а хто автор книжки?

автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница

ви це розумієте ?
Розумію.Я ж нічого їй не кажу і не розповідаю як потрібно жити.
А вона мені завжди розповідала що я все роблю не так.
Навіть коли бізнес відкривала(у мене онлайн магазин)вона з мене сміялася.
Коли почала заробляти,то вже нічого не каже.
Але у Різдво зібратися усі разом чи на день народження можна?
Привітати з днем народження можна?
Чи тільки їй подобається коли її вітають?!
Однозначная• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Тоді чому їм потрібно від батьків тільки матеріальне?поясніть…..
Папа лежав в лікарні,вона прийшла два рази за 2 тижня.
Ну як так?!
Коли батьки усе готові нам віддати і допомогти,а вона нічого не хоче…..
Подзвонити і спитати як у вас справи….
Ні,батьки мають їй дзвонити.
Батькам боляче також….
То ми усі погані виходимо?
Вы там все душнилы такие?
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
а хто автор книжки?
НЕдра гловер
Prervana• 19 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
Не. Драма будет неполной без истории, что дед конфетки автора не съел, а отдал в подарок младшей сестре. А та их полгода в сумке протаскала и через полгода отдала племяннице.
ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana
А та так их смактала?
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Вам смішно…..
Дякую.
Просто легко сміятися коли не був у такій ситуації
Prervana• 19 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
А та так их смактала?
Грушки, Дюшес же!
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
НЕдра гловер
тільки прочитайте до кінця
ця книга має магічний ефект, життя змінюється на 180 градусів
і родичі милими стають
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
тільки прочитайте до кінця
і родичі милими стають
Дякую величезне.
І хто думає що я обвіняю сестру,Ви помиляєтеся.
Я така людина яка завжди спочатку шукає проблему в собі(навіть коли не потрібно)
І від цього дуже страждаю.
Але я така як є,читаю ,хочу до психолога так як хочу справитися із цією проблемою
ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Грушки, Дюшес же!
Ага, главное что смактала)))

Сусідка зверху• 19 февраля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Если я не ошибаюсь тема про Рождество была от автора.
Точно була, я пам´ятаю)
sur_sur• 19 февраля 2024
Ответ дляБесбардак
Хтось шось зрозумів?
Ну, постійно цей примітивний троль з отими кліше на кшалт ’може я щось не розумію’, ’мені обідно’))
Prervana• 19 февраля 2024
Ответ дляСусідка зверху
Точно була, я пам´ятаю)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3457684

Нашла 😆
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Дякую,знаєте краще бути такою як я є,можливо я собі гірше роблю ,але не бути як деякі дівчата тут.
Тільки б вколоти і зачепити
Простоваля• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
30,а сестрі 25
что-то вы путаетесь в показаниях...
из предыдущей темы
’Я просто така вже 35 років і не знаю як можна по іншому’

из этой темы
’А за 5 років не сидіти ні дня з племінницею це також гуд????
Дівчата ні одного дня……’

из прошлой темы
’Клянусь,за 6 років сестра один раз з моєю донькою сиділа(я в лікарні була)’
Londa___• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Тільки б вколоти і зачепити
То вам сестра не такая. А теперь і все Порадниці херові)))
Як жити в такому світі?
Londa___• 19 февраля 2024
Ответ дляПростоваля
что-то вы путаетесь в показаниях...
из предыдущей темы

из этой темы
Дівчата ні одного дня……’

из прошлой темы
выше автор написала что ей 30 лет
Простоваля• 19 февраля 2024
Ответ дляLonda___
выше автор написала что ей 30 лет
а в прошлой теме ей было уже 35
Londa___• 19 февраля 2024
Ответ дляПростоваля
а в прошлой теме ей было уже 35
год за 5

взрослеет или молодеет на лету. еще бы, такие перипитии семейные выруливать
Простоваля• 19 февраля 2024
Ответ дляLonda___
год за 5

а ребенку ее в прошлой теме было 6, в этой 5. автор стареет, ребенок молодеет
Londa___• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana

Нашла 😆
как вы ее четко вычислили

время идет , а ничего не меняется