Приму в дар• 19 февраля 2024

Мене звільнили за це. Просто у відчаї. Безсовісні

Брали на роботу без знання англійської. Пропрацювала місяць, все окей, з усім впоралась, познайомилась. Ну жодної осічки в роботі, конфліктів не було
Сьогодні підходять і кажуть ‚наш директор вирішив, що нам потрібна людина зі знанням англійсьскої‘
Директор - це і є власник компанії.
І далі найцікавіше: пропозицій подібних до моєї більше немає, от просто немає вакансій, немає куди відправляти резюме
Куди йти далі? На касу?
А ще цікаве те, що я отримала 4 оффери від різних компаній, але вибрала цю
Я зараз готова піти і згризти директора, зупиніть мене
parele• 19 февраля 2024
Ответ для90x60x90
Ну так вас мають попередити про вивільнення (скорочення штатної одиниці) та оплатити вихідну допомогу.
Відстоюйте свої права.
Она на ИС, какие права?)

А я з косою• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Ем, дуже дивне питання
Працювати, нє?
Ну, Вы не знаете английский, как одно из требований и имели ещё 4 предложения. Вопрос: почему пошли туда, где требовался английский?
Сегодня сержусь• 19 февраля 2024
Ответ дляТану на сонці
Так буває, авторе. Що поробиш... Я певно теж буду какашкою, але звільнятиму людину, яка за 2 місяця роботи на 4 лікарняному вже. Я все розумію, але ж мені потрібно щоб робота йшла...
Можна питання до Вас? А ця людина, коли йшла до вас у компанію, говорила, що буде так хворіти? Є маленька дитина?
Це я чисто з цікавості, завжди боялася лікарняних, хоча сама не хворіла, а коли дитина, то мене це дуже засмучувало перед керівництвом. Викручувалися з чоловіком по черзі, щоб не бути на лікарняному.
Братья Капли• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Так я тут офіційно
Так і на підставі чого вас тоді звільняють?
Кумедний ґудзик• 19 февраля 2024
Автор, у вас обида сейчас, это понятно.
Но!
Ответьте на вопрос: у вас есть испытательный срок?
автор Приму в дар • 19 февраля 2024
Ответ дляА я з косою
Бо тоді він не був потрібен! І у вакансії нічого не було про це вказано!
автор Приму в дар • 19 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Автор, у вас обида сейчас, это понятно.
Но!
Я була на випробувальному цей місяць

Кукарачка• 19 февраля 2024
Ответ дляparele
Чтобы что?))
Чтобы знал. Я б тоже сказала в лицо, без истерик, может даже в шутку. Поступать так, ничем не мотивируя увольнение-это свинство.
90x60x90• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Я була на випробувальному цей місяць
Відповідно ви його не пройшли.
Так виходить?
автор Приму в дар • 19 февраля 2024
Ответ дляБратья Капли
На підставі ‚шефу треба людина з англійською, заяву по своєму бажанні напишеш через 2 тижні‘
А я з косою• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
А, тогда понятно. Очень непорядочно со стороны работодателя.
автор Приму в дар • 19 февраля 2024
Ответ дляА я з косою
В цьому і сенс мого обурення
Якби там було це вказано, то звісно я б не пішла
автор Приму в дар • 19 февраля 2024
Ответ для90x60x90
Відповідно ви його не пройшли.
Так виходить?
Так
90x60x90• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Де ви такі роботи знаходите?
Кумедний ґудзик• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Я була на випробувальному цей місяць
И вы не подошли.
В течение этого времени стало понятно, что без знания английского не обойтись.
Если это новая вакансия, часто функционал не до конца сформирован, соответственно, в процессе приходит понимание, какие ещё скиллы нужны.
parele• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
А вот тут можете Вы подложить свиную. Пишете заявление сегодня и уходите одним днем, если Вы еще на испытательном сроке.
автор Приму в дар • 19 февраля 2024
Ответ дляparele
І що буде? Жити мені на що? Платять кожні два тижні
Безсовісна кума• 19 февраля 2024
Ответ дляТану на сонці
У вас трошки інша ситуація
У випадку автора тут не дуже гарно, бо автор не обманювала, що не знає англійської, а просто власник раптово змінив думку
Має право, але не дуже гарно до автора
Золота орда• 19 февраля 2024
То скажіть, що у вас нема бажання. І по такій статті звільнятись не будете

Последний вагон• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Я була на випробувальному цей місяць
За випробувальний термін оплата нижча? Можливо, це така хитрість з боку власника, а не ви не підійшли. Не приймайте на свій рахунок
Пухнасті штани• 19 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
И вы не подошли.
похоже на правду
Братья Капли• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Тоді це незаконне свинство. Хоча навряд чи вам від цього стане легше. .
Я не тону• 19 февраля 2024
скорее всего, вы просто не подошли/не понравились
и вам мягко указали на дверь, мотивируя другим предлогом
Братья Капли• 19 февраля 2024
Ответ для90x60x90
Відповідно ви його не пройшли.
Так виходить?
Не виходить.
Бо у початкових вимогах знання англійської не було.
Пухнасті штани• 19 февраля 2024
Ответ дляЗолота орда
І що далі? Що її очікує у цій компанії з такими заявами? Куди це її приведе ?
Кумедний ґудзик• 19 февраля 2024
Я бы шла договариваться по-хорошему.
Что вы работаете, пока ищут замену, и сама тоже ходите на с/с.
Если им такое не подходит, значит, з/п за 2 месяца и по согласованию сторон.
А я з косою• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
В цьому і сенс мого обурення
Да, я поняла теперь. Автор, скорее всего, это практика фирмы, набирать людей на ИС, поручать приличный кусок работы, а потом: сорян, Вы не умеете в японскую каллиграфию и не владеете баварским диалектом.
Кукарачка• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Мабуть ви йому не підійшли з інших причин, які він не хоче озвучити( Не переймайтесь, пошукаєте іншу роботу. З цією вже все зрозуміло
Кумедний ґудзик• 19 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
похоже на правду
Лично мне очевидно.
Я, конечно, не могу стопроцентно утверждать, но жизненный и профессиональный опыт большой.
ЖаннаНеАгузарова• 19 февраля 2024
Автор эта работа развод, это тактика работодателя скорее всего они набирают людей якобы на работу, оплачивают вам месяц как испытательный срок или обучение по самой минимальной ставке и указывают за дверь