Приму в дар• 19 февраля 2024
Мене звільнили за це. Просто у відчаї. Безсовісні
Брали на роботу без знання англійської. Пропрацювала місяць, все окей, з усім впоралась, познайомилась. Ну жодної осічки в роботі, конфліктів не було
Сьогодні підходять і кажуть ‚наш директор вирішив, що нам потрібна людина зі знанням англійсьскої‘
Директор - це і є власник компанії.
І далі найцікавіше: пропозицій подібних до моєї більше немає, от просто немає вакансій, немає куди відправляти резюме
Куди йти далі? На касу?
А ще цікаве те, що я отримала 4 оффери від різних компаній, але вибрала цю
Я зараз готова піти і згризти директора, зупиніть мене
Директор - це і є власник компанії.
Куди йти далі? На касу?
Сусідка знизу• 19 февраля 2024
Неприємно, але дивіться вперед. Дзвоніть в 3 ті місця і кажіть що ви вільні і вони можуть вас мати на увазі
Счастье_же_вот_оно• 19 февраля 2024
Ответ для90x60x90
За 2 місяці? І про вихідну допомогу повідомили?
Ну тоді радійте!
Так автор місяць пропрацювала і напевно ще на випробувальному терміні, можуть просто звільнити, а не скрочувати з попередженеям за 2 місяці.
Пухнасті штани• 19 февраля 2024
Ви англійську зовсім ніколи не вчили?
У вашій темі бачу слова: окей, оффер. Це все англійські слова. Буде від чого відштовхнутися в вивченні мови
Якщо є варіант такий у вас, вивчати
Инстагра_мерша• 19 февраля 2024
Господи, як вже дістали ці вимоги, англійська, німецька, в той час коли української на нормальному рівні мало хто знає.
Оля_с_киркою• 19 февраля 2024
о, меня тоже брали когда-то мебельным дизайнером в салон, месяц промурыжили ’испытательным сроком’, думали я им буду мебель продавать.... я ж не продажником шла, вакансия была на дизайнера
через месяц распрощались... это при том, что дело было во время помаранчевой, на работу никто не ходил, я как рядом живущая дежурила в их говномагазине и вот так вот
Элька-Карамелька• 19 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
Бізнес - не допомога . Це трудові взаємовигідні відносини. Вони мають повне право змінити рішення щодо працівника і набору його навичок
Ви помилились поставивши все на цю компанію. Так буває. Ви не винні. Але і бос не винен. Ідіть своєю дорогою далі. Крутіться. Шукайте
ну не зовсім так. Людина витратила свій час, відмовила іншим компаніям і залишилась без роботи, бо роботодавець не знає що йому треба..
Не гоню• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
На підставі ‚шефу треба людина з англійською, заяву по своєму бажанні напишеш через 2 тижні‘
Можно поговорить с шефом, что вы готовы активно учить английский, если вы готовы и если это реальная причина. Возможно это просто отмазки и уволить вас хотят по другой причине. Попытка не пытка. И если реально дело в английском, то шеф может пойти на встречу, увидев вашу активную заинтересованность. Всегда лучше попробовать побороться за желаемое.
Интимная• 19 февраля 2024
Теж схиляюся до думки, що ви чимось не підійшли, але вам з якихось причин не кажуть. Відправити вас на курси було б швидше, ніж знову шукати заміну.
У мене перша робота після університету була щось типу секретаря в банку. Я бачила, що мене недолюблюють, але не могла зрозуміти чого. Вже коли звільнялася, вивела керівницю на відверту розмову, виявилося, що 1 - їй не вистачило презентабельності в моєму вигляді (манікюр, каблучки, одяг не з ринку..), але зробити мені зауваження не могла, бо мені мало платили (до того на цій посаді була жінка, яку забезпечував чоловік і їй не проблема була все зароблене вкладати в свою презентабельність, а я жила на те, що заробляла і не могла собі такого дозаолити). 2 - я не читала її думки і не здогадувалася, чого вона від мене хотіла (вона це сформулювала як ’не вистачило твоєї вродженної інтелігентності щоб ти сама розуміла’ і жодного разу не зробила мені зауваження, лише незадоволено підтискала губи щоразу).
Це я розписала до того, що іноді абсолютно не зрозуміло, чого від тебе очікують. Неприємно, звичайно, але так буває, знайдете краще і там, де цінуватимуть вас.
Пухнасті штани• 19 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Та ви можете думати як хочете
Це ваше право
Та хоч прийти пожурити боса можете.
І дулю йому показати.
Що це змінить? Нічого абсолютно
Головне питання лише в тому: ви щось зробити з цим можете? Які у вас важелі впливу на ситуацію, що склалася? Що конкретно ви могли б зробити?
Це ваше право
Та хоч прийти пожурити боса можете.
І дулю йому показати.
Що це змінить? Нічого абсолютно
Я-ваш шанс• 19 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Можна питання до Вас? А ця людина, коли йшла до вас у компанію, говорила, що буде так хворіти? Є маленька дитина?
Це я чисто з цікавості, завжди боялася лікарняних, хоча сама не хворіла, а коли дитина, то мене це дуже засмучувало перед керівництвом. Викручувалися з чоловіком по черзі, щоб не бути на лікарняному.
У меня такой продавец была , пришла и говорила , что дети не помеха , муж с ними сидит , только обучили и началось , муж алкаш , дети болеют , я утром просыпаюсь и сообщение , что меня не будет на работе , то в 8 пришла на работу , а в 10 пишет, что позвонили из сада , дети заболели , нужно забрать и так на протяжении 2 х мес
Лунтик-паунтик• 19 февраля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
’подайте’ встречное предложение - по соглашению сторон
плюсую
КартаБезКомиссий• 19 февраля 2024
Ответ дляparele
Размещайте свое резюме. С кадрами сейчас ой, как непросто.
это точно, я работаю в банке (г.Николаев), у нас ищут сотрудников в разные отделы, и с этим очень трудно, ну нет желающих, никто не хочет идти, хотя оклады у нас хорошие. А говорят нет рабочих мест
Хи хи, ну ну• 19 февраля 2024
На яку вакансію ви подавались? Чи дійсно там без англійської ніяк? Яка сфера?
Полтавська галушка• 19 февраля 2024
Ответ дляГравіцапа
’подложить свиНЬЮ’ - это фразеологизм, идеальная наша....
не благодарите!
Аж не вериться, что вы тоже ошибаетесь. Ну, как же так????
не благодарите!
Это ж надо быть такой…
Банка з медом• 19 февраля 2024
Можливо, це був випробувальний термін, тому і звільнили після нього. Нажаль, вони мають на це право. Але причину могли озвучити будь-яку. Не факт, що ця причина дійсна. Чи були за цей час ситуації, коли була потрібна англійська?
Пухнасті штани• 19 февраля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Во-во. Сколько таких ситуаций со стороны сотрудников встречается, уууу
И с той и с другой стороны подобного добра хватает ) се ля ви
Зроблено у 80-х• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Бо тоді він не був потрібен! І у вакансії нічого не було про це вказано!
Яка ЗП? Вони розуміють, що людина зі знанням мови, це завжди більші кошти?
Шукали на днях ассистента керівника з гарним знанням анг.мови, 50 000 була ставка і то 3 місяця шукали
Лунтик-паунтик• 19 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Заява по своєму бажанні
автор, еще раз повторяю, вам дельно советуют - пишите только по согласованию сторон!
Я-ваш шанс• 19 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Да, многие выехали , остальные не знаю, расслабились что ли . Сегодня знакомый выставлял видео , что ищут сотрудников , в пятницу уже утвердили человека , договорились в понедельник выходить , утром получает смс , что планы поменялись , я не буду работать
Пухнасті штани• 19 февраля 2024
А ще , автор, ви не праві, що у вас немає ніякого запасу НЗ на випадок екстрених ситуацій. У наш час так не можна. І грошіки, і харчі - треба щоб щось було на заначці.
Не знаю ваших обставин життя звичайно. Але на майбутнє змініть це
Ну і англійська - завжди перевага
Пухнасті штани• 19 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ого , 50 тис за асистента. Скидайте вакансію наступного разу сюди - чомусь думаю тут будуть варіанти-кандидати))
Видна міленіалка• 19 февраля 2024
Ответ дляГравіцапа
не благодарите!
возможно, человек, без фразеологизмов, намекает на применение хрюшки... Вы хоть бы уточнили...
Замріяна• 19 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
Хазяїн - барін. Знаєте таке?
Прокачуйте свої скіли
Хозяин не хозяин, а так не делают. Либо изначально выставляют автору требования с англ., либо не морочат ей голову. Это явная подстава с его стороны.
Пухнасті штани• 19 февраля 2024
Ответ дляЗамріяна
Вы видно не читали все 4 страницы комментариев здесь . Советую
Та_все_ок_будет• 19 февраля 2024
Автор, какие таски надо выполнять на английском? Какая специфика работы?
Гірчинка• 19 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
Удалено администрацией...
Тану на сонці• 19 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Це чоловік. Про дітей його не знаю. Звісно він не попереджав про те, що хворітиме двічі на місяць.
Зроблено у 80-х• 19 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
Уже знайшли....довго шукали, не було кандидатів на цю зп. Всі хотіли від 2000уе