Гага Газу• 19 февраля 2024

Вітаміни (бади) можуть впливати на стан шкіри, волосся та нігтів?

чи це плацебо?
Вічний двигун• 19 февраля 2024
попробуйте отказаться от пищи вообще, расскажите как у вас с кожей, волосами и ногтями)

Леди_в_ночи• 19 февраля 2024
У меня от витаминов волосы лезут норм так даже на руках заколосились и потемнели
Не против• 19 февраля 2024
Якщо у вас закриті дефіцити по вітамінах, то навряд чи вплинуть. А якщо ви не доїдаєте, то можливо. Враховуючи, що ви не пʼєте алкоголь кожен вечір, не курите, і не їсте щоденно фастфуд.
Лапка• 19 февраля 2024
Пью, другий місяць вітаміни правда і втирала, маски робила, з волоссям, набагато краще стало.
Підмітайло• 19 февраля 2024
Ответ дляВічний двигун
А теперь посмотрите на наркоманов и анорексиков и расскажите что-то о пище и витаминах Смешно... С таким подходом они должны были быть лысые, ан нет...
Лапка• 19 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
А що, в них буйні шевелюри? Просто, їм не до волосся..)))
Підмітайло• 19 февраля 2024
Ответ дляЛапка
Да, и часто намного лучше тех, кто на пп с витаминами и бадами
Лапка• 19 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
Можливо, в наркотиках є вітаміни для волосся)))) 😀
Підмітайло• 19 февраля 2024
Ответ дляЛапка
Похоже на то) А те, кто больной анорексией очень много витаминов из воздуха получают))

Файно Замало• 19 февраля 2024
Я на бадах живу, кілька років тому не вилазила з лікарні. Зараз набагато краще, і вигляд теж, і шкіра, і енергії більше. А взагалі загугліть Брайан Джонсон і Девід Синклер.