Херсон це Україна• Изменено 19 февраля 2024

Болит за ухом. Что это может быть?

Болит за ухом внизу, типа за мочкой уха, ноющая боль. Завтра конечно постараюсь попасть к врачу, но что это может быть? Как-то непонятно что это
Добродійка• 19 февраля 2024
А вы не болеете или может болели?

автор Херсон це Україна • 19 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
А вы не болеете или может болели?
Не болела и не болею вроде. А что? Что это может быть?
Элька-Карамелька• 19 февраля 2024
Запалення нерву у мене так починається
Ответ дляЭлька-Карамелька
Запалення нерву у мене так починається
Що робити? Як лікувати?
Бриджит_Фрикандо• 19 февраля 2024
Лимфовузол?
Все знаю від і до• 19 февраля 2024
А є кому подивитися що там? Буває в складці може бути наче як прищ, дуже болючий. Почервоніння. Від цього достатньо сильно болітиме.
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Лимфовузол?
Не знаю, раніше не стикалася. Як зрозуміти?
Элька-Карамелька• 19 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Що робити? Як лікувати?
Ну до лікаря йти, ясне діло. Бережіть нерви і гроші. У мене поступово біль піднімається вище за вухом і тоді по голові прострілює. Це коли продує гарно через вікно відкрите у авто. Рятуюсь знеболювальним/протизапальним.
Бриджит_Фрикандо• 19 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
За мочкою?

Добродійка• 19 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
У меня похоже болел лимфоузел, но у меня болело горло. Аж больно было голову поворачивать.
Ответ дляБриджит_Фрикандо
За мочкою?
Так
Бриджит_Фрикандо• 19 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Так
Стоматолог, інфекція, якась була?
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Стоматолог, інфекція, якась була?
Ні, не було
Бриджит_Фрикандо• 19 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ні, не було
Не хвилюйтесь, можливо це і нерв запалився, туди віддає. Правильно, завтра сходіть до лікаря, щоб заспокоїтися, здасте аналіз. Все буде, ок 👋
Братья Капли• 19 февраля 2024
В мене саме так вуха болять. То за вухом, то сама вушна раковина, то оцей козлик чи як він там називається. В самому вусі не болить майже ніколи. Завжди допомагають будь- які вушні краплі + диклофенак з парацетамолом. Але я практикую самолікування, бо тимчасово (сподіваюся) живу в селі де сімейний про медицину знає мабуть менше ніж я))))))