Скокмоно - стокнуно• 20 февраля 2024
Порекомендуйте крем з spf
В мене проблемна шкіра і від багатьох шкіра жах стає. Який можно взяти щоб і зараз і літом використовувати.
Miss Lisi4ka• 20 февраля 2024
Медик8 адвансед дей тотал протект СПФ 30 - легкий дневной крем с солнцезащитой
Колорсайнс флекс СПФ 50 - тонирующий солнцезащитный крем
Стрибну в гречку• 20 февраля 2024
Пользуюсь Медион несколько лет
Не оставляет белых следов, на лице не ощущается, не жирнит
И еще кушон Генозис - сейчас им пользуюсь. Когда солнце активное перехожу на крем
ГонУрова дівка• 20 февраля 2024
Підійдіть в велику мережу аптек та попросіть зразки, саше усякі Ля рош позе, Віші і подібні в великих мережах не відмовляють і дають без проблем.
Але аптечні спф для мене особисто дуже масні і роблять обличчя масний блискучий блін.
Зараз з моїх фаворитів, Tula, я спочатку була в жаху як отримала і спробувала на руці, бо думала буду як масний налисник блистіти, але там таке м´яке ніжне внутрішне сяйво і він дуже комфортний для моєї комбі шкіри, не підкреслює пори, не жирнить. Я його під пудру винористовую, то дуже крутий єфект виходить. Якщо треба матовий фініш і не помітний на шкірі, то раджу Корф, це просто топ
Пишу, не читаю• 20 февраля 2024
Изумительная вещь. Ложится просто невесомо. Купила по совету косметолога и просто влюбилась. Для меня поиски лучшего спф прекращены.
Стрибну в гречку• 20 февраля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Поры не подчеркивает?