Україна понад усе!• 20 февраля 2024

бухгалтера, підкажіть. був старий ключ для підпису, закінчився строк

новий ключ створено, старий видалено((((( в податковій не зареєстрований новий (тільки старий). який алкоритм дій тепер?
Белочкой зови• 20 февраля 2024
Отправляете отчет, НН и новый ключ зарегестрированный 🤷🏻‍♀️

МЧСница• 20 февраля 2024
Самое лучшее это позвонить в налоговую, объяснить ситуацию и спросить как быть в такой ситуации у них.
Чекаю завтра• 20 февраля 2024
зробіть новим ключем стан розрахунку з бюджетом, а потім підпишіть звіт
автор Україна понад усе! • 20 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
податки оплатити? у мене за перший квартал сплачені
Грамотний хвіст• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Отправьте сначала запит про розрахунки з бюджетом , подписанный новым ключем . А потом все остальное .
Чекаю завтра• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
нє, це звичайний звіт, ви тільки підписуєте документ
Ответ дляЧекаю завтра
окей, де і що там підписувати? ставити галочку? допоможіть, будь ласка
Чекаю завтра• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ответ дляЧекаю завтра
https://www.youtube.com/watch?v=sl2_VBEwZ18&t=597s
відео не працює, але я пошукаю. дякую!

В шоколаде• 22 февраля 2024
Автор, введення звітності - стан розрахунків з бюджетом та цільовими фондами. Підписати ключем і відправити.
автор Україна понад усе! • 23 февраля 2024
Ответ дляВ шоколаде
дякую. через АЦСК скасувала всі попередні ключі, стан розрахунків відправила, прийнялось, а декларацію не приймає( в налаштуваннях стоїть старий ключ в кабінеті платника. сказали на папері здати. чому не підтягує оновлений ключ, я не знаю. Вчасно каса підключена-з новим ключем, все працює, а декларацію хоче старим Брєд якийсь
В шоколаде• 23 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як це стоїть старий ключ? Ви ж його вибираєте при підписі звіту.
Ответ дляВ шоколаде
в налаштуваннях в самому особистому кабінеті прописаний старий ключ, який я вже скасувала. вхід в приват, особистий, вчасно каса-по новому ключу, причому з жовтня 2023 року
В шоколаде• 23 февраля 2024
Не розумію. Ви заходите в кабінет з новим ключем, при підписі звіту вибираєте ’файловий ключ’ вибираєте на диску новий і підписуєте звіт.
Ответ дляВ шоколаде
ага. тільки документ повертається-не прийнятий. і в налаштуваннях прописаний старий ключ. вхід новим-прописаний до сих пір старий. новим ключем 7 станів розрахунків-успішно, декларацій 10-невірний підпис. в податковій сказали на папері вислати і не мучати себе
В шоколаде• 23 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Спробуйте в іншому браузері увійти в кабінет і відправити звіт. Ви ж не будете кожного місяця таскати звіт в податкову) спробуйте ще почистити куки в браузері.
Ответ дляВ шоколаде
дякую, спробую! мені річний звіт, старі ключі до травня)