Болтушка Му• 20 февраля 2024
Невістка не збирається запрошувати мене на хрестини до онука.
Я розумію, що зараз між нами сварка і не має гарних відносин. Але все ж таки, хоча б за для галочки. Можно було б і запросити. Син розповідає мені радісно, що збираються хрестити онука , що приїдуть хрещені та батьки невістки та сестра. А нас навіть і не запросили. Добре, на мене образи за мою поведінку. А дітей моїх чому б не запросити?В сина не стала запитувати чому таке рішення. Тому що це 100% рішення невістки. Не запросили, добре. Я не буду запитувати чому? Та навʼязуватись.Але дуже образливо.
Відправлю онуку на хрестини по почті подарунок. Та й на тому все. Вірне рішення?
Мамина корзиночка• 20 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Все, я поняла о ком речь)) Читала тему про разговор в ванной. У автора или кукушка из гнезда улетела, или она тролль.
И ванная. И портреты внука, которого авторица видела пару раз. Живя рядом. И жалобы на невестку ее матери. И упреки, что невестка в ванную ушла поговорить. Это все одно. И дочка свекрови 12 лет, которая настроена мамашей против жены брата
Болтушка Му
• 20 февраля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Один раз бачили за весь час, як і ви. Тоді навіщо їх звати? Кому вони там потрібні, крім вашого сина? Невісткі чи її батькам? Чи онуку, який не знає ні вас, ні ваших дітей.
Онук і не буде нас знати, тому що невістка заборонила возити онука сину без неї. Тільки після 3 років. Він зможе приїздити до мене разом з сином. Це нормально?
Сито для думок• 20 февраля 2024
автор, коли ви вже пролікуєте свої збочені уявлення про родину сина, невістку? пора цим зайнятись, а то це у вас прогресує. читаю-і прозріваю. займіться своїми двома дітьми, собою, сходіть у СПА, помедитуйте-вивільніть свій мозок від дурниць і живіть своїм життям
Мамина корзиночка• 20 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
Вот и у меня вопрос возник - откуда взялись дополнительные дети . Вроде ж только дочь была ( не считая сына , который женился на ’змее’ - невестке ) ...
Было трое. Эта писало мамо.
Мушля з Криму• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Все правильно вирішила ваша невістка. І тут тільки ваша вина в цьому, але ви цього ніколи на зрозумієте. Будете гнути свою лінію. Ну, побачите онука коли йому буде 4 рочки. Якщо він взагалі захоче бачити вас.
Маурита• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
А почему Вы не хотите чтобы невестка приезжала с сыном к Вам?
Мамина корзиночка• 20 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Так може той… вибачитись перед невісткою за поведінку та спробувати налагодити відносини?
Будете потім тут теми створювати «не запросили на 1 вересня онука», «не запросили на останній дзвоник», «не запросили на весілля онука» і т.д.
Ой. Нас ждёт увлекательный и долгий сериал. Но я даже иногда рада. Потому что темы автора хотя бы отвлекают от реальности
Мамина корзиночка• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Не, не нормально. После трех тоже нельзя вас подпускать к мальчику
Болтушка Му
• 20 февраля 2024
Ответ дляМаурита
Не хочу її бачити. І вона дивна, не знаю як з нею поводитись.
Пасти Ла• 20 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Было трое. Эта писало мамо.
Да ? Ну , значит я запуталась .
Пасти Ла• 20 февраля 2024
Ответ дляМаурита
На месте невестки я бы держалась от такой свекрови как можно дальше . И ребенка бы подальше держала .
Пишу, не читаю• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
А почему тогда она должна хотеть видеть вас?
Или ей стиснуть шубы и закрыть глаза на крестинах собственного ребенка, чтоб вас не видеть?
Маурита• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Я не буду вибачатись, тим паче не та ситуація. Можливо, невістка сама зробить перші кроки на примирення.
Виноваты Вы,а невестка первая должна извиняться?
Маурита• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Він обмовився. А коли зрозумів, що вже не має як викрутитися. То розповів.
А Вы у него спросили,почему Вас не приглашают?
Маурита• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Может Вам открыто стоит с ней себя вести? Покормить её, поговорить?
Пасти Ла• 20 февраля 2024
Ответ дляМаурита
Так автор и ведет себя открыто . Открытей некуда . Вы ее предыдущих тем не читали ?
Агент Пинкертона• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Тут прийнято хейтити як тільки сказав що свекруха, тому не очікуйте на іншу реакцію, бо тут багато ’невісточок’, а не невісток :))
А якщо серйозно, то вам з самого початку треба було зберігати нейтрально-лояльну позицію навіть якщо невісточка дуже дивна. Хай живуть, вирощують і виховують свою дитину як вони хочуть і хай живуть як вони хочуть! Що ’виростять’, те і будуть мати і до вас не буде претензій. Ходили б на свята до дитини, гуляли б і все, а інше їх проблеми. Ви своїх виростили, як ви хотіли, а вони своїх хай ростять як вони хочуть. Не треба давати рекомендації, навіть якщо ви 1000% краще знаєте і праві, цього ніхто не оцінить і навіть якщо ви купите їм квартиру, машину і дачу і будете все життя їх утримувати - ви все одно будете завжди погані, тим паче не треба доказувати - ви нічого не доведете. Не лізьте туди, завели сімЇю вони - хай самі вирішують свої проблеми і живуть як хочуть! Запам’ятайте це собі, щоб не зробити ту ж саму помилку з іншими вашими дітьми. :)
ЗаведУющая• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
А має бути саме користь на святі від нас? Я хоча б на хрестинах побачила б онука.
Авторе такі гості,як ви тільки печію викликають.
Пишу, не читаю• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
А вы вообще испытываете какие-то теплые чувства ко внуку? Или вам его увидеть нужно чисто для галочки?
Пэрисхилтонша• 20 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Напишите потом про крестины без вас.
И да, нумеруйте уже серии вашей мелодрамы.
И если можно сразу все предыдущие темы с ссылками. Потому что я сразу поняла кто пишет, но видимо одну серию, работая, пропустила. Теперь мне бы кратко ’что было в прошлой серии в ванной’)
Пэрисхилтонша• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
У меня несостоявшаяся бывшая свекруха своего внука единственного от прошлого брака ни разу за 8 лет не видела. Прообщавшись с ней 3 года поняла почему. Точнее там уже через год все было ясно. Ну и свекровью она поэтому и не стала, нафиг-нафиг
Маурита• 20 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
Читала
Но в них она ,в основном, жаловалась на невестку
Маурита• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
В чём она дивная?
Можно пару примеров?
Про разговор в ванной-я в курсе
Можно пару примеров?
Про разговор в ванной-я в курсе
Пасти Ла• 20 февраля 2024
Ответ дляМаурита
В чём она дивная?
Можно пару примеров?
Про разговор в ванной-я в курсе
Можно пару примеров?
Про разговор в ванной-я в курсе
Ну как же ... посуду мыть не умеет , выражение лица у нее неправильное , к своим родителям автора сюрпризом брать не захотела , восьмимесячного ребенка только с мужем на машине к автору не отпустила ... странность же на странности !
Болтушка Му
• 20 февраля 2024
Ответ дляМаурита
В чём она дивная?
Можно пару примеров?
Про разговор в ванной-я в курсе
Можно пару примеров?
Про разговор в ванной-я в курсе
Вона закрита в собі. Ніколи нічого не розповість. Дуже спокійна. Таке відчуття наче вона пьє заспокійливі в великих дозах.
Маурита• 20 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Так а если у неё такой характер
Она же не виновата,что спокойная
А Что именно она Вам должна рассказывать?
Она же не виновата,что спокойная
Болтушка Му
• 20 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
А що поганого в тому, щоб відпустити дитину в вісім місяців до мене з татом? Тим паче, що дитина на штучному і на кашах вже. Що може такого статися без мами?
Мушля з Криму• 20 февраля 2024
Ответ дляМаурита
Так а если у неё такой характер
Она же не виновата,что спокойная
А що поганого в спокійних людях? І що тут дивного? Я так зрозуміла, що свекруха не подобається, що невістка «не балакуча.» А більше мовчазна при ній. І що тут такого ?
Маурита• 20 февраля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Так вот мне тоже это стало интересно
Я поэтому и спросила у Автора