20 февраля в 12:48

Невістка не збирається запрошувати мене на хрестини до онука.

Я розумію, що зараз між нами сварка і не має гарних відносин. Але все ж таки, хоча б за для галочки. Можно було б і запросити. Син розповідає мені радісно, що збираються хрестити онука , що приїдуть хрещені та батьки невістки та сестра. А нас навіть і не запросили. Добре, на мене образи за мою поведінку. А дітей моїх чому б не запросити?В сина не стала запитувати чому таке рішення. Тому що це 100% рішення невістки. Не запросили, добре. Я не буду запитувати чому? Та навʼязуватись.Але дуже образливо.
Відправлю онуку на хрестини по почті подарунок. Та й на тому все. Вірне рішення?
Каяспер 20 февраля в 12:50
З вашого боку, напевно, вірне.
А за що невістка образилася?
Можете їй зателефонувати і обговорити ситуацію. Пояснити, що для вас важливо бути присутньою
3 1 6
Лінива, не каюсь 20 февраля в 12:50
А почему поругались? СынАчку увела?
Веккy 20 февраля в 12:51
Ну и слава богу. Я всегда на стороне невесток , потому что свекрухи змеи !
2 7 12
Веккy 20 февраля в 12:51
Ответ дляКаяспер
З вашого боку, напевно, вірне.
А за що невістка образилася?
Можете їй зателефонувати і обговорити ситуацію. Пояснити, що для вас важливо бути присутньою
Наверное невестка обиделась просто так , мамО не при чем))
4 13
Аnnеt 20 февраля в 12:51
’на мене образи за мою поведінку’ - тогда про что тема?
Сусідка знизу 20 февраля в 12:52
Не запросили, то й не йдіть. І подарунків теж не треба. При поганих відносинах подарунків не треба, його викинуть.
1 3 13
ЗаведУющая 20 февраля в 12:52
Судячи з усіх ваших тем, ви добряче залили сала за шкірку невістці, що навіть на хрестини не запрошують.
Мабуть і сімейка вся така, робіть висновки
интайм_не_предлагать 20 февраля в 12:52
каких ваших детей нужно пригласить? о ком идет речь
Жена миллионера 20 февраля в 12:53
Як завжди))) і чого та невістка так себе веде мабуть свекруха золото, от тільки проби немає де поставити
2 9 2 1
Сусідка знизу 20 февраля в 12:55
А навіщо вам важливо бути присутньою на такому специфічному ритуалі, коли ви сама не вмієте цивільно поводитись? Типу допомога, любов до ближчого і таке інше.
Мушля з Криму 20 февраля в 12:55
А навіщо запрошувати людей «кудись» за для «галочки»?
І навіщо, на хрестинах ваші діти? Кому вони там потрібні? Чи вони якось сильно стосуються онука?Можливо приймають участь в житті дитини дуже часто чи що?
Ваші теми. Дали вже давно зрозуміти, чому таке ставлення у невістки до вас. Ну запросила б вона вас, і що далі? Ви б прийшли? Робили вигляд, що все добре? Чи всіх би повчали, як посуд мити і сунули свого носа куди вам не потрібно? Вас би запросила невістка, а ви її потім за спиною 305 раз обіграли, що поводила себе не так і стіл накритий не так, як потрібно.
І взагалі, а невістки ним батькам ви як будете в очі дивитися? Як будете себе з ними поводити ?
ПодругаМужа 20 февраля в 12:57
Потому что лезть в семью сына и к невестке не стоило , были бы как любимая бабушка на крестинах ..
Сусідка знизу 20 февраля в 12:57
Ответ дляМушля з Криму
А навіщо запрошувати людей «кудись» за для «галочки»?
І навіщо, на хрестинах ваші діти? Кому вони там потрібні? Чи вони якось сильно стосуються онука?Можливо приймають участь в житті дитини дуже часто чи що?
Ваші теми. Дали вже давно зрозуміти, чому таке ставлення у невістки до вас. Ну запросила б вона вас, і що далі? Ви б прийшли? Робили вигляд, що все добре? Чи всіх би повчали, як посуд мити і сунули свого носа куди вам не потрібно? Вас би запросила невістка, а ви її потім за спиною 305 раз обіграли, що поводила себе не так і стіл накритий не так, як потрібно.
І взагалі, а невістки ним батькам ви як будете в очі дивитися? Як будете себе з ними поводити ?
Як-як, з ліцемірством.
Пьяная вишня 20 февраля в 12:58
А син, що тюфяк і немає жодного відношення до своєї дитини?
Цікаво,що ж за ситуація,що аж прям на стільки все погано
Коленная ложечка 20 февраля в 12:58
А вы не пытались попросить прощения у невестки, если осознали свою вину?
5 3
Латвийские_Номера 20 февраля в 12:59
Або автор тріль, або син якийсь трошки таво, навіщо мамці розказувати, що буде свято, на яке її не запросили, підкреслюючи деталі, які будуть ще більше триггерити, по типу того, що з іншої сторони батьки запрошені. Не розумію причини такої поведінки сина, або він розумові проблеми має, або автор такий собі сочінітєль
Мушля з Криму 20 февраля в 12:59
Ответ дляКаяспер
З вашого боку, напевно, вірне.
А за що невістка образилася?
Можете їй зателефонувати і обговорити ситуацію. Пояснити, що для вас важливо бути присутньою
Ви не читали попередні теми автора. Вона там обливала невістку брудом її ж матері, ще докоряла невістку тим, що вона не правильно миє посуд. І те що невістка вийшла поговорити зі своєю мамою по телефону ванну кімнату, автор на це образилась і сказала, що це дивна поведінка невістки. І це ще не все.
Каяспер 20 февраля в 13:00
Ответ дляМушля з Криму
Ви не читали попередні теми автора. Вона там обливала невістку брудом її ж матері, ще докоряла невістку тим, що вона не правильно миє посуд. І те що невістка вийшла поговорити зі своєю мамою по телефону ванну кімнату, автор на це образилась і сказала, що це дивна поведінка невістки. І це ще не все.
Ні, не читала.
автор Болтушка Му 20 февраля в 13:00
Ответ дляинтайм_не_предлагать
каких ваших детей нужно пригласить? о ком идет речь
Про мою молодшу доньку та середнього сина.
интайм_не_предлагать 20 февраля в 13:02
Ответ дляБолтушка Му
Про мою молодшу доньку та середнього сина.
а они тут причем???
Чумацький Шлях 20 февраля в 13:02
Ответ дляМушля з Криму
А навіщо запрошувати людей «кудись» за для «галочки»?
І навіщо, на хрестинах ваші діти? Кому вони там потрібні? Чи вони якось сильно стосуються онука?Можливо приймають участь в житті дитини дуже часто чи що?
Ваші теми. Дали вже давно зрозуміти, чому таке ставлення у невістки до вас. Ну запросила б вона вас, і що далі? Ви б прийшли? Робили вигляд, що все добре? Чи всіх би повчали, як посуд мити і сунули свого носа куди вам не потрібно? Вас би запросила невістка, а ви її потім за спиною 305 раз обіграли, що поводила себе не так і стіл накритий не так, як потрібно.
І взагалі, а невістки ним батькам ви як будете в очі дивитися? Як будете себе з ними поводити ?
Ну сестра невестки приглашена. Дети автора это сестры- братья отца ребенка
Мамина корзиночка 20 февраля в 13:02
Ответ дляКаяспер
З вашого боку, напевно, вірне.
А за що невістка образилася?
Можете їй зателефонувати і обговорити ситуацію. Пояснити, що для вас важливо бути присутньою
Ой, это долгий сериал, там невестку можно понять
Пишу, не читаю 20 февраля в 13:02
Это опять вы?
7 4
Мамина корзиночка 20 февраля в 13:03
Ответ дляЗаведУющая
Судячи з усіх ваших тем, ви добряче залили сала за шкірку невістці, що навіть на хрестини не запрошують.
Мабуть і сімейка вся така, робіть висновки
Не будет выводов. Вы ж видите по этой свекрови. Или тролю.
Тоскующая 20 февраля в 13:05
Ответ дляПьяная вишня
А син, що тюфяк і немає жодного відношення до своєї дитини?
Цікаво,що ж за ситуація,що аж прям на стільки все погано
+. Сверка з невісткою,але ж сын повинен запросити маму.
Пластилин_Колец 20 февраля в 13:05
аааааа, сколько еще серий будет?
Мамина корзиночка 20 февраля в 13:05
Ответ дляКоленная ложечка
А вы не пытались попросить прощения у невестки, если осознали свою вину?
Та не осознала. Она в прошлой теме же писала снова про как так, я бы поучала такую невестку. Свою допоучала. Получила
Сижуревувшоке 20 февраля в 13:06
Я не понимаю сына в этой ситуации
Он должен был ли о настоять, чтобы его маму пригласили, либо , если её повеление , действительно, абсолютно неподобающее и звать такого человека нельзя, просто не рассказвать маме о мероприятии и составе гостей.
Либо тюфяк, либо недалекий
2 3 2
Мамина корзиночка 20 февраля в 13:06
Ответ дляЛатвийские_Номера
Або автор тріль, або син якийсь трошки таво, навіщо мамці розказувати, що буде свято, на яке її не запросили, підкреслюючи деталі, які будуть ще більше триггерити, по типу того, що з іншої сторони батьки запрошені. Не розумію причини такої поведінки сина, або він розумові проблеми має, або автор такий собі сочінітєль
Там все дивные. И сын. И мамо. Как ту невестку угораздило родить с такими родичами и таким яблочком от яблони
Налитое яблочко 20 февраля в 13:07
Ответ дляСусідка знизу
Як-як, з ліцемірством.
Щоб свекруха мала привід носом покрутити та гордо відмовитись. А тут облом