Зайканалужайке• 20 февраля 2024
Порадьте книгу з грецької міфології
Не дешевий копіпаст, а солідне серйозне видання з нормальними ілюстраціями
Пез Году Неделя• 20 февраля 2024
З ілюстраціями не підкажу, в мене ще моя з дитинства, їй років 35, дивіться, я фанат грецької мііології. Мені вона найкраща.Ілюстрації були - фото статуй, фресок. Зараз продається за редакції того ж автора Катерина Головацька (Главацька), текст ніби ідентичний з моєю, з тих міфів, що я читала вибірково в новій.
Бабуся Бетман• 20 февраля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
О, в мене така сама книжечка
Пез Году Неделя• 20 февраля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
О, в мене така сама книжечка
В мене така і там ще фото скульптур богів різних є.
Бабуся Бетман• 21 февраля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Так, тільки в мене обкаладинки блакитного кольору ,а так все те саме
Пез Году Неделя• 22 февраля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
До речі, і в мене блакитного теж.