fotolampa2011• 20 февраля 2024

Куди йдуть гроші від донатів в супермаркеті?

В новусі у нас на вході стоять молоді хлопці і збирають на армію. Третя штурмова і т.д. Прозорі бокси. Чи дійсно ці кошти йдуть за призначенням? Я не для срачу. Просто сьогодні задонатила і стало цікаво. Мені не жалко, але хотілося б дійсно за призначенням щоб пішли. Хто цікавився?
BLUE_SKY• 20 февраля 2024
не верю никому
только тем с кем лично знакома даю деньги
Marynavladi• 20 февраля 2024
Сомневаюсь
Слышала историю о том, как начальник охраны просил развести по полкам тележку с продуктами для сирот или для зсу, не помню точно
Чумачечая Весна• 20 февраля 2024
Больше всего вызывает недоверие именно такие сборные пункты. В сша например, есть такие продуктовые корзины, но они предназначены для нуждающихся с улицы
А про сбор денег на кассе для сирот, то вообще не верю. И очень перманентно неприятно это слышать каждый раз на кассе, будто мы миллионеры. Каждый раз просят донат, а глухонемые редко на кассе, люблю к ним ходить, либо касса самообслуживания, если продуктов мало
иркин• 20 февраля 2024
Не знаю, тому доначу лише туди, куди знаю.
Коли на онкохворих дітей збирали в прозорі бокси, наприклад, нерідко гроші йшли не за призначенням.
ok1904• 20 февраля 2024
Я догачу коли збори на складні лікування захисників. На днях вийшов з коми побратим брата, всі дуже раді, бо в хлопця нікого з близьких немає . Допомагало багато людей
natuniya• 20 февраля 2024
Я не знаю, куди вони ідуть, і не впевнена, що це реально перевірити (ну тобто якщо вони і дадуть якісь звіти, чи справжні вони??) Тому доначу безпосередньо знайомим, що на передовій, їх вистачає. Я краще скину 500-700-1000грн і т.д знайомому, що в окопі збирає на дрон, автівку, медицину ніж 50грн в ці незрозумілі бокси в магазині.
Elani• 20 февраля 2024
В карман ребяткам
Marvi• 20 февраля 2024
У нас еще с машиной есть, возле магазина, раз в неделю ходим и вкусняшки с мак кофе покупаем и денег даем, даже если наше тро , там ребята военные
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляElani
В карман ребяткам
І до чого цей сарказм? Звичайно,з-за океану видніше.
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляMarvi
В нас є волонтери-іноземці , які організовують громадські заходи за кордоном, ми відсилаємо туди сувенірну продукцію, там на заходах за донат вручають символічно, закуповують необхідне медицину, те, що треба цивільному населенню по захисту (хімія для очистки води, захисний одяг тощо), і вже в прифронтових районах зустрічають, розвантажують. Зараз готуємося до заходів по Франції. До цього збирали в Болгарії, Канаді
Elani• 20 февраля 2024
Ответ дляok1904
Это не сарказм, а реалии.
Вы донатите ребятам в карман. И прежде чем писать ’из-за океана’, покрутились бы так как я в этом. Но трындеть, не мешки ворочать. Так что донатте и дальше на шикарную жизнь ворам
ДокторТ• 20 февраля 2024
Если хотите по назначению, то найдите бригаду и конкретно им переведите, а не кому-то возле Новуса
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляElani
Это не сарказм, а реалии.
Я раніше була Вашим покупцем. Потім Ви виїхали, я все добре пам´ятаю . Свою діяльність з донатами я озвучила.