В новусі у нас на вході стоять молоді хлопці і збирають на армію. Третя штурмова і т.д. Прозорі бокси. Чи дійсно ці кошти йдуть за призначенням? Я не для срачу. Просто сьогодні задонатила і стало цікаво. Мені не жалко, але хотілося б дійсно за призначенням щоб пішли. Хто цікавився?
Marynavladi• 20 февраля 2024
Сомневаюсь
Слышала историю о том, как начальник охраны просил развести по полкам тележку с продуктами для сирот или для зсу, не помню точно
Чумачечая Весна• 20 февраля 2024
Больше всего вызывает недоверие именно такие сборные пункты. В сша например, есть такие продуктовые корзины, но они предназначены для нуждающихся с улицы
А про сбор денег на кассе для сирот, то вообще не верю. И очень перманентно неприятно это слышать каждый раз на кассе, будто мы миллионеры. Каждый раз просят донат, а глухонемые редко на кассе, люблю к ним ходить, либо касса самообслуживания, если продуктов мало
Я не знаю, куди вони ідуть, і не впевнена, що це реально перевірити (ну тобто якщо вони і дадуть якісь звіти, чи справжні вони??) Тому доначу безпосередньо знайомим, що на передовій, їх вистачає. Я краще скину 500-700-1000грн і т.д знайомому, що в окопі збирає на дрон, автівку, медицину ніж 50грн в ці незрозумілі бокси в магазині.
Ответ дляMarvi
У нас еще с машиной есть, возле магазина, раз в неделю ходим и вкусняшки с мак кофе покупаем и денег даем, даже если наше тро , там ребята военные
В нас є волонтери-іноземці , які організовують громадські заходи за кордоном, ми відсилаємо туди сувенірну продукцію, там на заходах за донат вручають символічно, закуповують необхідне медицину, те, що треба цивільному населенню по захисту (хімія для очистки води, захисний одяг тощо), і вже в прифронтових районах зустрічають, розвантажують. Зараз готуємося до заходів по Франції. До цього збирали в Болгарії, Канаді
Ответ дляok1904
І до чого цей сарказм? Звичайно,з-за океану видніше.
Это не сарказм, а реалии.
Вы донатите ребятам в карман. И прежде чем писать ’из-за океана’, покрутились бы так как я в этом. Но трындеть, не мешки ворочать. Так что донатте и дальше на шикарную жизнь ворам
Ответ дляElani
Это не сарказм, а реалии.
Я раніше була Вашим покупцем. Потім Ви виїхали, я все добре пам´ятаю . Свою діяльність з донатами я озвучила.