Мой_ужин• 20 февраля 2024
Скажите пожалуйста, можно ли мыть в посудомойке эту посуду?
Второй значок слева о чем говорит?
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
Так можна.
Але якщо це сковорідка, то я б не рекомендувала часто це робити. Купила собі дорогу сковороду з таким значком, з гарантією в 10 років і вона зіпсувалася саме через ПММ.
Зажуженная Жужжа• 20 февраля 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Ну да там даже нарисовано, что можно.
Из практики, не факт)
Приобрели комбайн кухонный, в инструкции мытьё в посудомойке. По факту почернели насадки, благо магазин сделал замену на новые но блин мыть теперь приходится в ручную
Гадаю_По_шнуркам• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так можна.
Я собі теж шукаю таку щоб можно було мити в ПММ
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тільки металева, та, що на професійних кухнях використовується. Всі, що мають антипригарне покриття - недовго служать після ПММ. Хоча, виробники трактують по іншому, чомусь.
Я вирішила, що ціна і якісний виробник мені допоможе. Ні(( тм АМТ, якщо цікаво, гляньте.
Гадаю_По_шнуркам• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не можу знайти таку. Саме таку й хочу.
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Не можу знайти таку. Саме таку й хочу.
Металеву? В Метро купа їх.
Але на них пригорає мʼясо. Не знаю як готовлять в ресторанах.
Гадаю_По_шнуркам• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Металеву? В Метро купа їх.
А у всіх містах є то Метро? В нас нема. Як що можно назвіть бренд.
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тут не скажу. Їх бренд Метрошеф. Зараз знайду на сайті.
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Пише сайт, що і доставка є. Спробуйте заказати. На розетці ще гляньте.
Мой_ужин
• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так можна.
Спасибо. Нет, это чашки с двойным дном.
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
Ответ дляМой_ужин
Спасибо. Нет, это чашки с двойным дном.
Ааа, тоді можна, звісно. Тільки звертайте увагу на програму в ПММ, якщо скло тонке.
Гадаю_По_шнуркам• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
дякую
Дона Ко Ко• 20 февраля 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Из практики, не факт)
Я мою вручную все запчасти к мясорубке и насколько я помню было написано, что в посудомойке нельзя мыть.
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
дякую
Будь ласка.
До речі, їх посуд якісний, як і продукти їх марки. Я беру сотейники. Не подобається тільки не прозора кришка, тому беру те, що не потребує кришку.
Я тертий жук• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так можна.
Вы абразивным средством мыли?
Я тертий жук• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ні
Просто у меня с гелем всё уже 4 года тефаль мою через ден - ок. таблетки все абразивные, там понятно, что портят
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Я таблетками не користуюся, але ПММ і засіб преміум серій, тому не розумію що саме не так з тими сковорідками.
Кицюююня• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Да ,через год мытья в посудомойке любая становится пригарной)