Фенте Фря• 20 февраля 2024

Не подіяв ботокс на міжбровку, у когось таке було?

Після першого разу - лоб на 70% взявся, а на міжбровку результату не було. З другого разу (через два тижні) - лоб на 80%, а міжбровка все одно не взялась((
СhanelKa• 20 февраля 2024
Ответ дляhelena_xs
Я колола 1-2 раза в год.
Вот уже 2 года не колю и наверное больше не буду ботокс колоть.
Каждый раз ты играешь в рулетку, это настолько непредсказуемо что получится в итоге.
Мабуть, не зря я тікаю від тих уколів, таки стрьомно
Бойцовская• 20 февраля 2024
1. Мало препарату, 2. Розвиток резистентності ( звикання до препарату) є первинна - якщо зовсім не брався з першого разу чи вторинна котра розвивається після кількох неправильних введень. Насамперед зверніться до лікаря хто колов- виправить
Жменятко• 20 февраля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
У нас усі ботулотоксини звикли називати ботокс.
По факту є лише один препарат Ботокс( Аллерган)
По какому извините факту?
Копирайторша• 20 февраля 2024
Было когда мало вкололи. Идите на бесплатную коррекцию, для этого она и нужна
Не пью, не курю• 20 февраля 2024
Ответ дляЖменятко
По какому извините факту?
Я написала по якому факту. Ботокс це назва препарату. Всі інші ботулотоксини мають іншу назву препарату.