Кашпо• 21 февраля 2024

Не хочу думати що це кінець, але …

Дано:
Ми сімʼя 22 роки. Є донька..
Я завжди я заробляла більше і всі великі покупки ( будинки у нас три, квартири дві, машини дві- це все мої досягнення- житло частково в Україні і частково не в Україні)
Чоловік покриває всі побутові питання.
Загалом він дуже хороший і за стільки років це рідненьке, тепле і своє.
Але з ним, я не можу рухатися вперед…
Я його все життя тягну і тягну, а він з роками стає все важчий і важчий.
І я починаю думати про те, що мені було б легше одній з донькою.,
Поговоріть зі мною будь ласка
Мама Чели• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Секс норм, але рідко вже..
Часто думаю про те, що якби він мене покинув, я була б мабуть вдячна йому
Тож це ще раз доводить, що Ви хочете його виставити якимсь не таким і знайти в ньому ґанч. А він нормальний чоловік

Трахтибидох• 21 февраля 2024
Можливо, тільки з цим чоловіком, ваша родина (ви, в т. ч.), досягли того, що зараз маєте. Тобто 22 роки влаштовувало, а тепер, задумались? Можливо, вам, треба, разом відпочити і, як то кажуть ’пожинати плоди своєї праці’, а не вперед вперед, вперед. Зупиніться, відчуйте радість життя, зараз це особливо цінне. Якщо ні, ніяк - розлучення. Бо, витрачатися на те, щоб постійно жаліти себе - вам буде не ліпше.. Вибір, завжди є..
ЯблокоРаздора• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Я вчу дві мови, ходжу в зал, вкладаю гроші у всякі проекти…Він нічого цього не робить
Я подорожую, він не хоче. Йому дома добре.
Я вибираю універ для доньки, він байдужий до цього …
В кінці кінців вже щодня мені не подобається щось
Ой все те саме. Але ж він був завжди таким і ви це знали, тому, або миритеся з цим, або вирішуєте кардинально розлученням. В мене духу на розлучення не вистачає, він без мене пропаде, йому нема де жити, житло на окупованій території, робота з перебоями
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляМама Чели
Навіщо мені його виставляти)
Просто притензіі зявилися
Life-game• 21 февраля 2024
Ответ дляЧупокабра
Толку Вам щось говорити, якщо Ви вже втомились (
Я розлучилась, не витримала (
И как? Нашли лучшего? Богатого и амбициозного?
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Звісно він мене колись підтримував.
Але прийшов час і ми стаємо іншими..
Кидстаффовна• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
У нього проблем немає, у мене є- тому я і ходжу до психолога.
Зі сторони це десь так і виглядає. Ви дуже напружена а ваш чоловік ніби набагато спокійніше до всього відносится. Цьому взагалі варто повчитись

Вероятненько• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Його мобілізувати не можуть? І за кордон він виїздний?
Лялька в колисці• 21 февраля 2024
Не понимаю, зачем вы спорите с автором :) Муж не такой? В сад мужа! чего там наговариваться)
Кумедний ґудзик• 21 февраля 2024
Спросите себя, и честно ответьте чего вы хотите? Это и делайте
Цідило правди• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
У нас з вами різні цінності.
Я хочу вийти на дохід , при якому працювати не потрібно, а просто насолоджуватися життям.
Але зараз трохи рано.
Дитині освіту у Британії хочу дати.
Мати якість життя кращу середнього…
Звісно все зупиняється і крутиться на грошах.
Мабуть ц вашому світі не так, тоді не заздрю.
Бо моєму чоловіку його 1 тис також хватає
Він щасливіший за Вас. Бо ви весь нещаслива. Маючи стільки нерухомості ви ще не вийшли на рівень, коли можна не працювати? У кожного свій шлях.
ШанельКуКу• 21 февраля 2024
Три холодильника, 4 стиралки, 2 пылесоса, три кастрюли и муж лентяй )) Поэтому решила обсудить всё тут на этом форуме, так как очень интересует Ваше мнение )) И времени дофига, так как много зарабатываю и тяну всё на себе и жирного лентяя))
Лялька в колисці• 21 февраля 2024
Ответ дляКидстаффовна
зачем?)))) если у автора амбиции, зачем ей учиться их не иметь?)
Лялька в колисці• 21 февраля 2024
Ответ дляШанельКуКу
4 портсигара золотых (с)
Намакушка• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Я хочу рватися далі. Розвиватися.
куди рватися? чим він вам заважає?

досягнути вже рівня 2х будинків, декількох квартир і раптом ’прокинутися’, що він вам заважає? ну це брєд трохи. якби заважав, ви би стільки майна з ним не нажили.

швидше, він таки допомагав і не мало, а тепер ви ділитися не хочете.
Намакушка• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
ну то лишайте його 1 квартиру, а самі розлучайтеся
Цідило правди• 21 февраля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Тобто осоновна претензія що він не такий як ви і йому цікаві інші речі? Як він не вчить дві мови це ж вам не заважає їх вчити? Чи заважає?
Поки що якоюсь проблемою може бути тільки те що він ворчить коли ви вкладаєте гроші в новий проект, при чому ви спокійно продовжуєте це робити. Може дійсно вам до психолога і розібратись що може ви просто його розлюбили і в цьому нічого поганого нема, не обов´язково на чоловіка всіх собак вішати
Я розумію, автор хоче бути на одній хвилі з чоловіком. Разом в спорт, вчити мови, обговорювати як рухатися вперед, що вигідніше, щоб обирала виш для доньки автор не сама. Розумію. Але хто сказав, що такий чоловік був би з автором? Два лідери важко уживаються і тд.
Рання пташка• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Розписати вам всі свої проблеми?
распишите )))
Life-game• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Так, але це справедливо.
Я не претендую на все.
Троль....
Сама пахала, муж, именно по не паханию, и задрал, но пусть забирает половину....такого не бывает

Альфред Шнитке• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Я хочу вкласти гроші в одне діло ( гроші які заробила я), а він постійно говорить що не вартує
Ризикувати, що зараз не час…
І всякого такого багато.
Це такий тип чоловіка. Мій теж постійно сумнівається у різних моїх вкладеннях і ідеях , а свої дуже швидко робить , іноді навіть не порадившись зі мною. Він більше заробляє зараз.
Просто виходить так , що моя ідея і мої плани знецінюються. Я Вас трохи розумію, авторе. Все інше у нас добре. Він хороший чоловік і батько. Але буває отаке.
Ластовиння• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
А какие хобби или интересы у вашего мужа?
Лялька в колисці• 21 февраля 2024
Ответ дляЦідило правди
и кто сказал что он был таким 22 года, и испортился только сейчас? :)
Life-game• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Ризикувати, що зараз не час…
І всякого такого багато.
А вдруг он прав, никогда не думали?
Вот вы сейчас, допустим, вкините деньги в какое либо помещение, а завтра ракета. Или вложитесь и не пойдёт и не подойдёт, да это конечно риски бизнеса и, да, естественно, всякое может быть. Но, не были бы вы ему благодарны бы, если бы оно свалилось, а вы его купить не успели?
Вот, в теории?
Яжбоматуся• 21 февраля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Сложность в моей ответственности. Ему некуда идти. Я понимаю, сто неправильно по отношению к себе, но я такой человек, я не смогу жить с чувством, что кому-то поломала жизнь в трудный момент и неожиданный момент.
Чего ж некуда, если все пополам. Что-то из ваших недвиг да подойдет.
А вообще - у вас типичный кризис среднего возраста. Бомбит.
Рання пташка• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Ризикувати, що зараз не час…
І всякого такого багато.
а що за діло, в яке хочете вкласти гроші?
Цідило правди• 21 февраля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Він не змінився. Просто у автора терпець увірвався.
Новопоштинская• 21 февраля 2024
Жіночий організм такий непередбачуваний. В жінок теж настає період, що нічого не хочеться. Якось притерайтеся, поговоріть, можливо в нього зараз важкий період. війна на всіх нас поставила свій відпечаток, нерви, депресії, апатії.
Рання пташка• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
а скільки йому років?
а скільки вам років?

я можу забрати вашого мужа )) якщо в сексі він класний )

ви в якому місті?
Life-game• 21 февраля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Донька уже велика,можна і звільнитися від того хто стільки років вкладав тільки у побут,прибирав,їсти варив,і тд.Використали тай розлучайтеся.Чи тримає почуття жалості до нього.
Думаете он не работал, только кушать варил?...
Лялька в колисці• 21 февраля 2024
Ответ дляЦідило правди
поэтому я настойчиво советую разводиться, но автору интереснее распалять поклонниц духовности :)