Вишневий цвіт• 21 февраля 2024
У кого мужья не склонны говорить постоянно ласковые слова?
А вам этого не хватает. Муж такой всегда был, но он самый лучший муж, но блин он молчун на эмоции, а мне так этого не хватает(
Цвіпканя• 21 февраля 2024
В мене такий чоловік. Ну що я скажу, так і живу вже 10 років. Він таким був завжди. Звісно,на початку відносин ще хоч трохи було ніжності у стосунках, обіймів, поцілунків,але і тоді цього всього було мало. Така він людина, він з усіма такий,ще і мовчазний до того всього.
Але він хороший,правда,тому мабуть це перекриває цей недолік..хоч і щиро кажучи,інколи реально не вистачає ось тієї емоційної близькості,та і фізичної теж
Твердая валюта• 21 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ви наче мого чоловіка описали, він Водолій, разом 14 років, більше мовчить ніж говорить, не любить коли його торкаються навіть коли кохаємось, важко мені з ним, але теж себе запевняю, що він же непогана людина, не знаю скільки ще так зможу, діти поки тримають мабуть
Цвіпканя• 21 февраля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Аналогічно. Я себе заспокоюю тим,що це мабуть не саме головне у житті, але ж так хочеться звичайного людського щастя,теплих обіймів. Коли жартую,що не боїшся,що хтось обійме і піду,то він просто сміється і каже:’не видумуй’. Шкода,коли партнер не розуміє, наскільки це важливо для іншого. В усьому іншому-хоч до рани прикладай. І хороший. І добрий. Ніколи слова поганого не скаже,не жаліє нічого,а ось тут прямо дисонанс..
Тому розумію Вас як ніхто..