21 февраля в 18:55

Ви б оформляли дитині інвалідність

Дитина підліток, є певні неврологічні відхилення , про які вона не знає, оформленням ми раніше не займалися . Знайома порадила оформити інвалідність за кордоном , щоб мати певні привілеї при навчанні і подальшому вступі . Ви б оформляли?
Результат:
вже голосів: 58
36 (62.07%) Так
12 (20.69%) Результати
10 (17.24%) Ні
Оскорбляю всячески 21 февраля в 18:57
Нет, рискуете испортить ребенку жизнь
6 1
автор Свезло так свезло 21 февраля в 18:58
Ответ дляОскорбляю всячески
Нет, рискуете испортить ребенку жизнь
Чим саме?
Аноним_ 21 февраля в 18:58
Як дитина до підліткового віку не знає про свою хворобу, по якій навіть інвалідність дають...?
Не будь КакСвета 21 февраля в 18:59
Дивлячись, який діагноз . Якщо це не вплине негативно на його життя у майбутньому , то можна оформляти. Якщо фізична вада - оформила б. Якщо, наприклад, епілепсія, то навряд чи
3 1
автор Свезло так свезло 21 февраля в 18:59
Ответ дляАноним_
Як дитина до підліткового віку не знає про свою хворобу, по якій навіть інвалідність дають...?
Бо це набір неврологічних розладів , раніше я просто не займалася оформленням. З першого погляду вона звичайна , але з навчанням є багато проблем і тоді помітні особливості.
Щебетуха 21 февраля в 18:59
Які прівілеї? Ви хоч цікавились? Ви впевнені?
Небоброїдка 21 февраля в 18:59
Дитина не знає про свою хворобу? Як ви умудрились?
Неновая почта 21 февраля в 19:00
А де саме привілеї при вступі? І які саме?
автор Свезло так свезло 21 февраля в 19:00
Ответ дляЩебетуха
Які прівілеї? Ви хоч цікавились? Ви впевнені?
Так, додаткові години, індивідуальні заняття з вчителем , допомога з підготовкою до іспитів і т.д.
автор Свезло так свезло 21 февраля в 19:00
Ответ дляНеновая почта
А де саме привілеї при вступі? І які саме?
Вона змогла б додатково займатися з вчителем і пройти з нижчими балами
Щебетуха 21 февраля в 19:00
Ответ дляСвезло так свезло
Так, додаткові години, індивідуальні заняття з вчителем , допомога з підготовкою до іспитів і т.д.
Ви впевнені, що діагноз встановлять? Яка країна?
Куратор дебошей 21 февраля в 19:00
Семь кругов ада с тем оформлением. И обычно инвалидность дают на время. Особо привилегий не будет, но беготни..
Теща дочки 21 февраля в 19:01
Що значить, є проблеми, про які вона не знає?
По темі: так, оформляла б. Перестаньте розглядати цей статус, як якесь клеймо.
Щебетуха 21 февраля в 19:01
Підліток і не знає про порушення...це середня форма розумової відсталості?
Небоброїдка 21 февраля в 19:01
Ответ дляОскорбляю всячески
Нет, рискуете испортить ребенку жизнь
Чим?
автор Свезло так свезло 21 февраля в 19:02
Ответ дляЩебетуха
Підліток і не знає про порушення...це середня форма розумової відсталості?
Деякі дорослі люди не розуміють , що з ними щось не так
Щебетуха 21 февраля в 19:02
Але для коригування і роботи з психологом, щоб соціально адаптувати дитину, то варто. В Чехії, наприклад, підтримка супер
Лупаю цю скелю 21 февраля в 19:02
Ответ дляЩебетуха
Ви впевнені, що діагноз встановлять? Яка країна?
Та нехай мама побігає.
Взагалі не розумію сенс подібних обговорень. Невже люди самі не здатні вирішити питання, займатися цим чи ні.
Жена брата Админа 21 февраля в 19:02
Ответ дляОскорбляю всячески
Нет, рискуете испортить ребенку жизнь
Чим?
Братья Капли 21 февраля в 19:03
Якщо ви за кордоном, то однозначно оформлюйте, буде уважніше ставлення з боку школи, легше влаштуватись туди, де немає місць або їх кількість обмежена. Додаткова кількість годин, врахування особливих потреб і, звичайно, фінансова підтримка, дитина захищена. Діагнози річ конфіденційна, ніхто про них не розпатякає
Щебетуха 21 февраля в 19:04
Ответ дляСвезло так свезло
Деякі дорослі люди не розуміють , що з ними щось не так
Звичайно, коли інтелектуальні порушення. Працюю з дітьми з легкою формою зпр, то вони бачать різницю і дуже намагаються використати ситуацію (тут вже різна мотивація). Але дивно, що тільки зараз ви почали думати про корекцію
автор Свезло так свезло 21 февраля в 19:04
Ответ дляЩебетуха
Звичайно, коли інтелектуальні порушення. Працюю з дітьми з легкою формою зпр, то вони бачать різницю і дуже намагаються використати ситуацію (тут вже різна мотивація). Але дивно, що тільки зараз ви почали думати про корекцію
Корекцією ми займалися з народження, просто ніяк не оформляли документи
Малая еще та 21 февраля в 19:06
Ответ дляСвезло так свезло
Бо це набір неврологічних розладів , раніше я просто не займалася оформленням. З першого погляду вона звичайна , але з навчанням є багато проблем і тоді помітні особливості.
РДУГ+РАС?
автор Свезло так свезло 21 февраля в 19:08
Ответ дляМалая еще та
РДУГ+РАС?
РАС нема, РДУГ, була затримка мовного розвитку, дискалькулія
Малая еще та 21 февраля в 19:10
Ответ дляСвезло так свезло
РАС нема, РДУГ, була затримка мовного розвитку, дискалькулія
з РДУГ хиба дають інвалідність?
там якщо нема супутніх коморбідних( і це не дислексія, дискалькулія) і дитина дає раду(не в начанні), то просто ірц дає там якийсь ступінь підтримки у школі і все.
Малая еще та 21 февраля в 19:10
з РАС ще можна там наполягати, бо це вважається більшою проблемою саме у житті, а не у навчанні
автор Свезло так свезло 21 февраля в 19:11
Ответ дляМалая еще та
з РДУГ хиба дають інвалідність?
там якщо нема супутніх коморбідних( і це не дислексія, дискалькулія) і дитина дає раду(не в начанні), то просто ірц дає там якийсь ступінь підтримки у школі і все.
Тут трохи інша система, саме з точки зору навчання є велика підтримка
Мамина квіточка 21 февраля в 19:14
Ответ дляСвезло так свезло
РАС нема, РДУГ, була затримка мовного розвитку, дискалькулія
Извините за вопрос. Дискалькулия - невозможность оперировать цифрами. Ребенок в подростковом возрасте не понимает, что он единственный в классе, кто не умеет считать? Это же не первый класс, это подросток. Как он может не замечать, что люди вокруг умеют считать, а он нет?
Но я бы в любом случае заморочилась бы - хуже не будет
Просериарила молодость 21 февраля в 19:14
Якщо дитина може вступити у виш чи навчатись то про інв навряд чи положено
автор Свезло так свезло 21 февраля в 19:15
Ответ дляМамина квіточка
Извините за вопрос. Дискалькулия - невозможность оперировать цифрами. Ребенок в подростковом возрасте не понимает, что он единственный в классе, кто не умеет считать? Это же не первый класс, это подросток. Как он может не замечать, что люди вокруг умеют считать, а он нет?
Но я бы в любом случае заморочилась бы - хуже не будет
Вона розуміє , що на знає математику, вчитель теж в курсі , але вона поки не усвідомлює , що це якийсь діагноз