21 февраля в 23:22

Вигляд посмішки після брекетів.

Довго і нудно носила брекети. Мала перехресний прикус, дуже чутливі зуби із-за того що верхні зуби наступали/стукали по нижнім, сколювалась емаль і тд( Нижні ще були скупчені. Але не дивлячись на усі ці нюанси завжди подобалась своя посмішка, зовні виглядало мило і дефекти ніхто не помічав, я сама тільки у ортодонта помітила ту перехрестність. Зуби завжди були білі. Наважилась на брекети, носила довго, важко давались, з температурою, розрізами щок, гінгівітом і тд, змінила не одного ортодонта. Тепер нарешті зняла і зовсім не подобається результат((. Вони ніби рівні, все правильно порівняли але обличчя, посмішка втратили симпатію, свою індивідуальнісь. Про те що попсували поверхню мовчу, поверхня зубів покоцана, спиляні, шершаві тепер і жовті від усього як би не чистила( Вдома всі заспокоюють, запевняють що стало краще, то я просто не звикла. Я їм не вірю, впевнена, що заспокоюють( Я ж бачу, що не те, нахил не той і він мені не пасує(
Сильно видно що гірше чи я дійсно себе накручую? Фото 1 - перед встановленням брекет-системи, 5 - зараз, після зняття.
Результат:
вже голосів: 235
216 (91.91%) Стало краще
10 (4.26%) Свій варіант
8 (3.4%) Ні те ні се
1 (0.43%) Стало гірше
3 7
Сама вумна тутички 21 февраля в 23:25
Класно стало
Намазюкана нішою 21 февраля в 23:25
Покажите фото до, с головой, чтоб сравнить улыбку и изменение лица. Потому что зубы, конечно, лучше после
Garriet 21 февраля в 23:25
Тю, зараз набагато краще
Гарний результат-звикнете і будете радіти! Не шукайте в собі недоліків
Атятя_тётя 21 февраля в 23:25
Лучше стало
Еленка14 21 февраля в 23:26
А як зрозуміти? У вас немає фото з посмішкою ДО. Бо фото перед встановленням - самі розумієте, там не про красу. На останньому наче нічого, але й нічого не зрозуміти.
Поки що висновок: нічого страшного, вам здалося
Полуничка 21 февраля в 23:27
та ну, намного лучше ж
Та легко! 21 февраля в 23:27
Нема посмішки ’до’ щоб побачити й зрівняти, що там у вас ’втратило симпатію, свою індивідуальнісь’. Окремо зуби виглядають краще
Ворую вкусняшки 21 февраля в 23:27
Нічо не понятно, автор давайте ще фото до і після, бо після зовсім розмито
Перша на селі 21 февраля в 23:28
Та ну, ви хочете, щоб повернувся той жах, що на першому фото?
Зараз набагато краще!
СирОжино пирОжино 21 февраля в 23:28
Та ну, не выдумывайте. Было капец. Теперь у вас красивые зубы и улыбка.

Или вы похвастаться?
Prervana 21 февраля в 23:28
Отлично всё, чего вы нервничаете. Хорошая улыбка, особенно по сравнению с тем что было
Ворую вкусняшки 21 февраля в 23:29
І де після жовті зуби? Навпаки - кольору унітаза, прибрали б фільтра з фото і якість ніби на нокіу1100 робили
Prervana 21 февраля в 23:30
И да, конечно после брекетов скорее всего ещё будет требоваться реставрация, вам выровняют поверхность. Вас не предупреждали, что эмаль пострадает?
из желе я 21 февраля в 23:31
ретейнеры ставили? у меня недолго были ровные. по чуть-чуть поползли опять
Фима Собак 21 февраля в 23:31
Автор, практически у всех меняется форма лица (становится более вытянутое) это уже факт, но медики об этом не говорят, вот эту разницу Вы и уловили.. в остальном все красиво!
Однозначно 21 февраля в 23:31
Я би верхні не чіпала. Вони були реально норм.
Нижні стали кращими. А брекети нікому ще не покращили якість зубів. Їх треба ставити тільки якщо реально є проблема.
Бюст Березуцкого 21 февраля в 23:32
Якісь дивні питання, ну підіть знову повикручуйте собі зуби, якщо ці не подобаються) що вам дасть це опитування?
Платья Всем 21 февраля в 23:34
улыбка на 5ом красивая
Люблю ХОЛОСТЯКА 21 февраля в 23:35
У вас зуби на фото 1 не білі, а трохи жовтуваті. Тому на колір брекети не вплинули.
Чому зуби стали ’спиляні’? Брекети садять на клей, хіба вам оточували під них зуби?
Насправді стало набагато краще. Якщо ви відчуваєте шершавість від залишків клею, то попросіть лікаря зашліфувати, будуть гладенькі.
Обижулька 21 февраля в 23:35
Ответ дляФима Собак
Автор, практически у всех меняется форма лица (становится более вытянутое) это уже факт, но медики об этом не говорят, вот эту разницу Вы и уловили.. в остальном все красиво!
Мне будут зубы немного выдвигать вперед. Как от этого вытянется лицо?
Наоборот, врач сказала, что меня вытягивать нельзя
Снегурочко 21 февраля в 23:36
Стало шикарно!
Хочу на Балі 21 февраля в 23:36
А як у вас из двох передніх зубів різної довжини вийшли два однакових по довжині? Яким чином ікла стали одної довжини з передніми зубами?
Смайликівна 21 февраля в 23:37
Зубы стали выглядеть лучше это факт
Все остальное это нормальные и частые явления
Фима Собак 21 февраля в 23:37
Ответ дляОбижулька
Мне будут зубы немного выдвигать вперед. Как от этого вытянется лицо?
Наоборот, врач сказала, что меня вытягивать нельзя
Поищите инфо об этом. там есть фото ДО и после и пояснения. Есть целые подборки об этом и на эту тему.. у кого лицо было и так овальное, то становится еще худее.. кто ж Вам тут заочно скажет. Можно сходить к остеопату. .они в этой теме тоже участвуют
Дівка в намисті 21 февраля в 23:40
Візуально у вас дуже гарний результат, не зрозуміла про який нахил ви писали.
автор Ананомчикус 21 февраля в 23:47
Ответ дляНамазюкана нішою
Покажите фото до, с головой, чтоб сравнить улыбку и изменение лица. Потому что зубы, конечно, лучше после
Я толком не посміхалась на повну, на передньому зубі був ще дефект, потім пломбою його закрили. Приблизно десь так було.
автор Ананомчикус 21 февраля в 23:48
Ответ дляТа легко!
Нема посмішки ’до’ щоб побачити й зрівняти, що там у вас ’втратило симпатію, свою індивідуальнісь’. Окремо зуби виглядають краще
У 26 комент додала)
автор Ананомчикус 21 февраля в 23:49
Ответ дляВорую вкусняшки
Нічо не понятно, автор давайте ще фото до і після, бо після зовсім розмито
Додала у 26 комент
Обижулька 21 февраля в 23:49
Ответ дляФима Собак
Поищите инфо об этом. там есть фото ДО и после и пояснения. Есть целые подборки об этом и на эту тему.. у кого лицо было и так овальное, то становится еще худее.. кто ж Вам тут заочно скажет. Можно сходить к остеопату. .они в этой теме тоже участвуют
Я больше врачу доверяю. Меня снимали и измеряли во всех проекциях до изготовления конструкций. Так же проектировали конечный результат
Намазюкана нішою 21 февраля в 23:49
Ответ дляАнаномчикус
Я толком не посміхалась на повну, на передньому зубі був ще дефект, потім пломбою його закрили. Приблизно десь так було.
Мне и до, и после хорошо. Но зубы, конечно, лучше после