Подскажите , возможно кто-то обращался по поводу домашнего насилия? Как это на практике происходит? Ведь полиция уедет а жертва остается с обидчиком?
Ms. Доброта• 22 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Собаку ищите куда деть, собаку жалко, она жертва.
Всех можно с собой взять
Ms. Доброта• 22 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Собаку заграницу тяжело перевозить, мало какие лагеря принимают с животными
Животных можно потом привезти. Или договориться с волонтёрами. Но лучше сразу всем ехать, на улице не оставят.
Не заздріть тьоті• 22 февраля 2024
Ответ дляValleriea
Це зрозуміло, а якщо немає тілесних ушкоджень, чоловіка ж не затримають.. як тоді бути? Він не дасть втекти
В мене була ситуація, нажаль така.
Вона стала останньою краплею.
Чоловік мене вдарив і почав душити.
Я вирвалась і викликала поліцію.
Вдома була і дитина.
Поліція приїхала за 4 хвилини. Поговорили з ним, зі мною.
Чоловік сказав що просто мене штовхнув.
В мене не було ні синців, ні ран. Але мою заяву прийняли.
Чоловіку виписали припис не наближатись до мене ближче за 3 метри протягом наступних 10 діб (здається десяти).
Я спала в кімнаті дитини. В нас двокімнатна. Але залишалась місяць в тій самій квартирі де чоловік.
Через місяць переїхала з дитиною в інше житло, згодом розлучилась.
Йому виписали штраф адмін за таку поведінку.
Мені пощастило, що більше руку він на мене не піднімав.
Тобто поліція приїде і прийме заяву і допоможе.
Але чи впевнені ви, що чоловік не буде більш агресивним? Якщо ні, то потрібно казати про це поліції і щоб вони забирали вас і відвозили в реабілітаційний центр (є такі безкоштовні). Бо його забрати не можуть поки не буде доведено його провину (а синці ж і рани не видно)...
Вона стала останньою краплею.
Чоловік мене вдарив і почав душити.
Я вирвалась і викликала поліцію.
Вдома була і дитина.
Чоловік сказав що просто мене штовхнув.
Ms. Доброта• 22 февраля 2024
Ответ дляValleriea
Документы есть на собаку международные
Мои знакомые во Львове оформляли.
Ms. Доброта• 22 февраля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
В мене була ситуація, нажаль така.
Вона стала останньою краплею.
Чоловік мене вдарив і почав душити.
Я вирвалась і викликала поліцію.
Вдома була і дитина.
Чоловік сказав що просто мене штовхнув.
Вона стала останньою краплею.
Чоловік мене вдарив і почав душити.
Я вирвалась і викликала поліцію.
Вдома була і дитина.
Чоловік сказав що просто мене штовхнув.
Согласна, дельный совет.
Ответ дляНе заздріть тьоті
В мене була ситуація, нажаль така.
Вона стала останньою краплею.
Чоловік мене вдарив і почав душити.
Я вирвалась і викликала поліцію.
Вдома була і дитина.
Чоловік сказав що просто мене штовхнув.
Вона стала останньою краплею.
Чоловік мене вдарив і почав душити.
Я вирвалась і викликала поліцію.
Вдома була і дитина.
Чоловік сказав що просто мене штовхнув.
Я якраз впевнена, що стане більш агресивним, тому і створила цю тему, щоб дізнатися, як на практиці це відбувається.. сподівалася його заберуть хоч на пару годин
Не заздріть тьоті• 22 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
Вот именно, что доказать сложно. Еще и могут вам же за впаять штраф за ложный вызов, потому что нет следов физического насилия. Я знаю такие случаи были и бедная женщина, живущая с угрожающим ей алкоголиком, еще и выплачивала штраф с последних денег. Это каламбур какой то, а не полиция.
Ні, це вам жінка бред сказала.
Штраф зробили на чоловіка. Це вона, дурепа, за чоловіка виплачувала!
В мене не було ні синців ні ран, не було в квартирі нічого щоб нагадувало бійку. Лише мої слова. Але заяву прийняли і штраф чоловіку потім прийшов!!!
Не заздріть тьоті• 22 февраля 2024
Ответ дляValleriea
Тоже об этом думала, просто сбежать.. но это тяжело организовать, он в основном дома наодится
У вас батьки є? Ви до них в гості ходите?
Підіть до них і не повертайтесь і все!
Ответ дляНе заздріть тьоті
Підіть до них і не повертайтесь і все!
Маму в це не хочу втягувати, до неї не ходжу в повному складі з собакою))
Маю питання, чи можна якщо втекти закордон буде дистанційно розлучитися маючи дітей?
Не заздріть тьоті• 22 февраля 2024
Ответ дляValleriea
Вам до юристів потрібно!
Ваші інтереси в суді може адвокат представляти (тобто що вас в суді і не буде).
Але суд повинен бути за місцем проживання відповідача або позивача! Тобто чоловіка або вас.
І у вас мінус в тому, що одній дитині менше року.
За такого віку без судового рішення навряд чи розведуть
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вам до юристів потрібно!
А якщо трохи зачекати з цим, і дитині буде рік, то все одно через суд?
Не заздріть тьоті• 22 февраля 2024
Ответ дляValleriea
Так. У випадку наявності малолітніх дітей розлучення виключно через суд!!!
Лгин• 22 февраля 2024
Выезжают, забирают его в отделение. Составляют протокол по админке. Далее предписание о запрете приближаться к жене.
Ну и хорошо метелят чувака.
Ну, он в любом случае возвращается домой после такой профилактики.
И хорошо если присядет на жопу, но есть риск, что побьет ещё сильнее и не дай бог и прибьет. Всё зависит от грани, до которой может дойти насильник
Ну и хорошо метелят чувака.
Ответ дляЛгин
Ну и хорошо метелят чувака.
Да уж, нелогично это все, получается от этих вызовов только хуже
Путающаяся• 22 февраля 2024
Ответ дляValleriea
Ви уточніть чи зможете виїхати з дітьми за кордон без згоди батька.
А так, речі збирайте і потизенко перевозьте мамі, або відправляйте туди куди маєте тікати, до подруги, сестри... Але не всі, бо він же зрозуміє, тільки частину кращого гардеробу.
Пиу!Пиу!• 22 февраля 2024
Я бы потихоньку собирала самые-самые необходимые вещи, по-минимуму. Скажем, в чемодан, если есть. Ведь чемодан же где-то стоит, он же не проверяет, пустой он или нет.
Потом присматриваете город, например, Львов. Бронируете отель и покупаете билеты. Выбираете время, когда мужа нет (лучше еще детей маме отдать на это время, чтобы ему не проболтались, куда вы ходили) и отправляете этот чемодан Новой почтой во Львов.
Затем в нужный день очень просите мужа пойти в магазин или аптеку, или еще куда-то, хватаете детей, собаку и садитесь в такси и на вокзал. А во Львове уже делаете документы собаке, если не успели и решаете оставшиеся вопросы.
Краля-Галя• 22 февраля 2024
Ответ длямиссАрфография
А як він Вам загрожує конкретно, життю і здоров´ю?
Бо фізичне насильство і психологічне - це різні поняття.
Поліція - це коли є пряма загроза, і чоловік становить небезпеку для життя і здоров´я жінки
на психологічне насильство ( типу погрози) поліція також зобов´язана приїжджати. Протти мого колишнього декілька разів складали протоколи саме через психологічне насильство. Тілесні ушкодження - то взагалі кримінальна справа і це дуже тяжко, і довго, і треба щоб свідки були.
Для початку краще спробувати, як в пості 8 написали.
Але якщо є прям загроза життю та здоров´ю, краще поліцію викликати.
Королева спама• 22 февраля 2024
Понемногу выносить вещи и отправлять их по почте или у подруги складировать. Собрать до кучи все документы и драгоценности и тоже хранить их вне дома, уже! С выездом без доверенности мужа бывает по разному, могут придолбаться, а могут и не спросить. Сейчас по возможности старайтесь записывать его угрозы на диктофон, видео, может пригодиться в дальнейшем при разводе и решении вопроса об опеке над детьми. Вообще в таком деле должен быть помощник, самой трудно будет справиться т.е. человек у которого будет храниться вещи, документы и который вам поможет доехать до границы, всё таки двое детей и собака. С мамой обязательно поговорите т.к. она первая у кого он будет вас искать. Удачи вам.
ЯНаПэПэ• 22 февраля 2024
Я не знаю, які у вас відносини з батьками, але якби я своїм подзвонила, вони б через 5 хв були в мене вдома і не пішли б без мене, дітей та собаки. Вам всеодно доведеться їм розповісти рано чи пізно. Якщо втічете, він же поїде відразу до них вас шукати.
П.с. тільки третього не народіть, а то абьюзер абьюзером, а другу дитину якось народили від нього 🤦
Продаю витрішки• 22 февраля 2024
Як саме проявляється його психологічне насильство?дитині менше року,тобто він раніше не був таким,якщо Ви недавно народили від нього вже другу дитину?після чого саме він став таким?
Жодним чином не виправдовую його
ХвостПистолетом• 22 февраля 2024
Ответ дляValleriea
Да, вот именно, а попробуй это все сними на видео или диктофон
у нас перед войной еще приняли какой то закон о том, что полиция станет не так сильно реагировать на семейное насилие.
Сорри не помню точно. Может юристы что то скажут.
Именно из за того, что после визита полициии все остается по прежнему. Они мирятся и все..
Ответ дляValleriea
Есть двое детей, 5 лет и меньше года, психологическое насилие, проблема в том что хочу развестись и уйти с детьми, тогда угрожает что всех убьет, уже эту тему не поднимаю, боюсь его.. не понимаю как уйти с детьми, чтоб больше его не видеть.. материально не зависима от него
снимаете квартиру.
Забираете документы, собираете вещи и уходите.
Консультируетесь с адвокатом, какие ваши действия и подаете на развод.
Сейчас есть приложение, платное о вызове наряда по звонку или сигналу на телефоне, , приезжают быстро и это лучше чем патрульные.
ХвостПистолетом• 22 февраля 2024
Ответ дляОябунчик
Я за рубежом. Нафиг никому не нужна.
где? службы по помощи жертвам семейного насилия есть практически везде сейчас.
ХвостПистолетом• 22 февраля 2024
Ответ дляValleriea
Документы есть на собаку международные
нужна еще прививка от бешенства и титры.
Чип есть?