В моїй хаті моя правда• 22 февраля 2024

Что будет с машиной, если год не ездить?

Девушки,
имею машину, 3,5 года ей, но есть некоторая вероятность что уеду на год из города. Не на машине. Она будет в паркинге. Что будет с машиной если год не ездить на ней? Только аккумулятор сядет, или что-то еще? Чтоб понимать последствия
Забула що?• 22 февраля 2024
Ответ дляviter33
10 років - політ нормальний
Жодного разу нічого не ламалося
правда. пробіг мінімальний
і ніхто на ній ’довіку’ не їздитиме - ще пару років і на продаж, доки не почалася іржа
Так- так, її з задоволенням хтось купить.
Подивиться сервісну історію і захоче придбати таку лотерею.
Пробіг це один з факторів, ще є мотогодини та строки експлуатації мастила та рідин.
Ви масло для бутербродів також можете 3 роки тримати в холодильнику і їсти?
Чи воно має строки придатності, втратить свої властивості і стане прогорклим?

viter33• 22 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
Бюджетну 10річну машину не биту, без ДТП з реальним пробігом 30+ тис. км. будь-хто з руками забере!!! Одразу, без ’мотогодин та строків експлуатації мастила та рідин’.
І після придбання зразу міняють фільтри-масла, а акуратні + ремінь грм з помпою та роликами
А ви можете далі з маслом порівнювати. Про черствий хліб ще напишіть