ВільнаНазавжди• 22 февраля 2024

Фоп 2 без наёмных и с одним наемным.

Какая разница в оплате бухгалтеру? фоп 2 группы без наёмных сейчас 1000 грн, а с наемным насколько дороже будет?
И если наёмный то платить за него есв нужно? верно ?
Электричка• 22 февраля 2024
Минималка тогда
Бандитка Сью• 22 февраля 2024
Так,за найманого працівника потрібно платити ЄСВ,щоб у нього йшов страховий стаж.
Я веду 2 ФОПи на 2 групі,один без найманих,у одного три найманих працівника,отримую за це 4000 грн за місяць.
автор ВільнаНазавжди • 22 февраля 2024
Ответ дляБандитка Сью
это все вместе?
или можете сказать сколько берете за фоп без наёмных и сколкьо с наемными
Бандитка Сью• 22 февраля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
это все вместе?
Так,це за 2 ФОП за місяць.
Мені треба розуміти, що я маю робити у ФОП,щоб встановити ціну для нього.
Бандитка Сью• 22 февраля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
это все вместе?
Ще дозвольте поцікавитись,що у вас робить бухгалтер за 1000 грн/місяць без найманих у ФОП 2 групи?
автор ВільнаНазавжди • 22 февраля 2024
Ответ дляБандитка Сью
честно не могу точно сказать. это у подруги фоп.
было 700 с нг поднимает до 1000.
налоги платит, договора и тд
фоп был открыт для смм агентства
Бандитка Сью• 22 февраля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
было 700 с нг поднимает до 1000.
налоги платит, договора и тд
фоп был открыт для смм агентства
Як на мене,то нормальна ціна,якщо вона займається тим чим ви описали(маю на увазі первинну документацію:договори,рахунки,акти, сплата податків по ФОП).
Звісно,якщо буде найманий працівник,то потрібно буде більше платити.