22 февраля в 18:00

Вступ в університети за кордоном

Цікавить. Хто з дітей в цьому році плану вступ в ВНЗ заклад за кордон.
При умові, що зараз живете і навчаєтесь в Україні.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 81
46 (56.79%) Тиц
11 (13.58%) Так. Польща
7 (8.64%) Так. Інша країна
7 (8.64%) НІ. Продовжує вчитися в Україн
4 (4.94%) Так.Словаччина
4 (4.94%) Так. Чехія
2 (2.47%) Так. Австрія
0 (0%) Так. Німеччина
Скіфська пектораль 22 февраля в 19:24
Ответ дляіронічна антитеза
Майже скрізь можна вчитися на англ
Платно
И в приличные заведения дикий конкурс
Скіфська пектораль 22 февраля в 19:25
Ответ дляЛовлю капці
За платні варіанти на всі гроші то зрозуміло, цікавлять економ варіанти, які також нееконом по суті, але хоч навчання безкоштовне. Чи потрібно здавати вступні іспити, чи тільки мову, ми враховується ЗНО або НМТ що зараз.
Их интересуют оценки в аттестате,а не зно
viksb 22 февраля в 19:37
В инете много предложений в Словакию.много где без экзаменов. Обучение бесплатное на местном языке.. вот изучаю, уже из башки дым идет.отзывы абсолютно противоречивые...
Цвіпканя 22 февраля в 19:38
Ответ дляЧервона калина
Подскажите, диплом какого балтийского вуза котируется в Европе? Хотелось бы не просто доя галочки иметь диплом, а реально хорошее образование. Спасибо
Заходьте на сторінку університету, який вас цікавить, там доступна інформація
Поддакиваю иногДА 22 февраля в 19:42
Ответ дляГигиенишвили
А скажіть будь ласка а де ці дипломи будуть актуальними, наприклад медичний? В різних краінах єс чи тільки там де навчався
Актуальні. Однак, окрім стартових знань, навчання в медичному потребує поглибленого профільного знання мови, на якій викладається в універі.
Інакше сесії не здати.
іронічна антитеза 22 февраля в 19:42
Ответ дляСкіфська пектораль
И в приличные заведения дикий конкурс
Ну туди вступити можна без проблем, а от вчитися потім проблема :)
Червона калина 22 февраля в 19:43
Ответ дляЦвіпканя
Заходьте на сторінку університету, який вас цікавить, там доступна інформація
Я заходила на страницы университетов. Того что меня интересует и о чем я вас спрашивала там нет. Но вы видимо, тоже не в курсе
Цвіпканя 22 февраля в 20:04
Ответ дляЧервона калина
Я заходила на страницы университетов. Того что меня интересует и о чем я вас спрашивала там нет. Но вы видимо, тоже не в курсе
Я в курсі того, що стосується моєї дитини
Звісно, я не можу надавати консультації і відповідати на питання, які вас цікавлять
Зверніться в агенції
Це нереально проконсультувати кількома реченнями
Скіфська пектораль 22 февраля в 20:09
Ответ дляіронічна антитеза
Ну туди вступити можна без проблем, а от вчитися потім проблема :)
В частный вуз Польши и чехии на английский поступить не проблема.А в Uni Wien большая проблема)
автор Бадабум 22 февраля в 20:22
Ответ дляviksb
В инете много предложений в Словакию.много где без экзаменов. Обучение бесплатное на местном языке.. вот изучаю, уже из башки дым идет.отзывы абсолютно противоречивые...
Але словацький потрібно знати мінімум на В1. Це десь 7-8 місяців інтенсивного навчання по 4-5 разів на тиждень
viksb 22 февраля в 20:31
Ответ дляБадабум
Але словацький потрібно знати мінімум на В1. Це десь 7-8 місяців інтенсивного навчання по 4-5 разів на тиждень
Понятно, , кого не спрошу, все ехали не зная языка и учатся...
Эт вернячОк 22 февраля в 20:48
Ответ дляviksb
Понятно, , кого не спрошу, все ехали не зная языка и учатся...
Потому что были подготовительные курсы и, например, в Чехии брали с минимальными знаниями языка некоторые вузы, делая скидку на войну...

Может и в других странах так было, не знаю...
Балаболка 23 февраля в 02:34
Ответ дляЧервона калина
Подскажите, диплом какого балтийского вуза котируется в Европе? Хотелось бы не просто доя галочки иметь диплом, а реально хорошее образование. Спасибо
Литовский авиа - один из самых крутых