23 февраля в 02:27

«Зависла» на днях прочитала коментар

«Багаті - інвестують, примножують, бідні - витрачають на розваги, подорожі тощо ».
Я звісно теж притримувалась думки, що купівля в першу чергу найновішої моделі iPhone в кредит, обовʼязково за останні гроші зробити вії, брови, губи, а потім ледве кінці зводити до наступної зарплати і економія до хвороби - це перша ознака бідності, аби створити «картинку» «Я вся такая в D&G, живу на Manhattan»
А тепер думаю, ХТО Я?
До війни (1 дорослий + 1 дитина підліток) робота керівна посада, заробітна плата вдвічі середньої, яка дозволяла рівномірно розподіляти гроші на поточні потреби, повноцінне харчування, подорожі, культурне життя, оздоровлення та освіту дитини, одяг тощо і звісно відкладати на купівлю житла. ( ледве не інвестувала за місяць до війни в новобудову, але не сподобався район і вирішила ще півроку зачекати на кращий варіант).

Зараз за кордоном (не на соц виплатах, в цій країні не передбачено це. Є робота, є заощадження з дому). Тому ще більше заплуталась. Ким була і є?

Де, ця межа «багатий -бідний»?!? Чи у кожного вона своя?

До якої категорії ви себе відносите?
Результат:
вже голосів: 124
75 (60.48%) Бідна
37 (29.84%) Не визначилась
12 (9.68%) Багата
Пишу вірші, дорого 23 февраля в 02:32
У кожного своя. Комусь вистачить двох джинсів і 5 футболок, а комусь колекція ретро автомобілів потрібна та квартира 1200 м2
Головне постигнути дзен, що тобі вистачає і не гнатися заради картинки в інсті за тим айфоном в кредит
ЯблокоРаздора 23 февраля в 02:33
Такс, ну богатые отдыхаю, и технику покупают и транжирят, просто не в долг это делают, как бедные
автор Жинси на дитину 23 февраля в 02:33
Ответ дляПишу вірші, дорого
У кожного своя. Комусь вистачить двох джинсів і 5 футболок, а комусь колекція ретро автомобілів потрібна та квартира 1200 м2
Головне постигнути дзен, що тобі вистачає і не гнатися заради картинки в інсті за тим айфоном в кредит
Ви маєте на увазі душевний стан?

Але там саме говорилося не про «фінансове» визначення.
Указка 23 февраля в 02:34
Емігрант? :)
Пишу вірші, дорого 23 февраля в 02:34
Ответ дляЯблокоРаздора
Такс, ну богатые отдыхаю, и технику покупают и транжирят, просто не в долг это делают, как бедные
Ну, наверное, я багатая. Сломалась стиралка - пошла купила.
10 1
автор Жинси на дитину 23 февраля в 02:36
Ответ дляЯблокоРаздора
Такс, ну богатые отдыхаю, и технику покупают и транжирят, просто не в долг это делают, как бедные
Там мова йшлася, що навпаки справжня багата людина «не транжирить»
Зараз знайду назву фільму, який недавно подивилася. Історія найбагатшої людини, яка насправді не мала грошей у «валізі». Фільм на реальних подіях
автор Жинси на дитину 23 февраля в 02:40
«Усі гроші світу» про сімʼю Гетті
2 1
Шиворот Навыворот 23 февраля в 02:42
В мире богатыми людьми считаются те, у кого капитал свыше миллиона долларов приносит прибыль, остальные средний и бедный класс.
автор Жинси на дитину 23 февраля в 02:44
Ответ дляУказка
Емігрант? :)
Так і вони різні бувають,
Дивіться скільки блогерів зʼявилося, які розказують як класно жити з-за кордоном, їжу/оляг можна отримати в церкві, в Food Bank-ах, одяг в стокових магазинах низького рівня, або всілякі магазини де здають «секонд-хенд», життя в соц. Гуртожитках і всі вважають себе «щасливими». Я зараз не про людей, які втекли або скористалися можливість втекти від війни. Є й інша категорія людей, яка готова була за будь-що опинитися закордоном. Переважно це новоспечені блогери, які розповідають про життя в США.
1 5
Пушкининиана 23 февраля в 02:45
Типова зануда без цілей в житті.
1 5
автор Жинси на дитину 23 февраля в 02:46
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну, наверное, я багатая. Сломалась стиралка - пошла купила.
Інвестиція у додатковий «вільний» час?
автор Жинси на дитину 23 февраля в 02:48
Ответ дляПушкининиана
Типова зануда без цілей в житті.
Це ви так категорично про себе?
Ви ж не на ліжку цілими днями лежите?!?
ХуАнита 23 февраля в 03:07
У нас общество так жило, богатые выводили деньги за пределы страны, здесь строили, чтоб заработать и вывести. Бедные на подсознательно уровне понимали и тратили на удовольствия. Как в последний раз.
Что с того что мы строили бизнес, покупали квартиры детям, экономики на мелочах- если все прахом. Жизнь проходит, столько сил потрачено, в надежде получать дивиденды, лучше бы айфон, косметолог и путешествия.
8 1 1 1
Сливочная пенка 23 февраля в 03:21
Бідна, але і не розважаюсь, не подорожую і вії не роблю. На це не вистачає
Лівий Локіть 23 февраля в 03:47
К нищей
ГоловнаЯ 23 февраля в 05:09
Не опросник, а какой-то бред 🤦 а среднего не дано? И с чего вы взяли, что богачи не отдыхают и только и вкладываются в свой бизнес? Вы даже не представляете, сколько среди богачей ужасных транжир и в кредитах, как в шелках и сколько среди бедных людей очень экономных. Особенно вспоминаются всякие мажоры-паразиты, которые только и вкладываются, только и инвестируют🤣🤣 а сами от наркоты не могут понять, в какой реальности они находятся, особенно когда мамо или папо склеило внезапно ласты и кошелек закрылся. Лично я считаю, что во всем должна быть мера. Нужно жить здесь и сейчас, но по средствам, с умом. И нечего смотреть - богатый-бедный. За первыми не угнаться, а ко вторым лучше не стремиться. И да, лучше быть, чем казаться. Но это дано познать не каждому человеку
Болтушка Му 23 февраля в 06:40
Тут один критерій - вистачає на все і ще лишається - все ок
Вистачає на необхідне, якісь розваги і не в нуль - теж норм
Не вистачає на якісь потреби , на любі - ну про яке ’багатство ’ може йти мова. А далі залежить від того, на що не вистачає - на шубу, третій відпочинок, навчання, їжу, квартиру
Завтра не пью 23 февраля в 07:04
Бедные это те, кому зарплаты хватает впритык на еду, коммуналку, лекарства. А не губы, брови, ресницы, развлекухи. У действительно бедных таких расходов нет.
Потішаюся 23 февраля в 07:21
Ответ дляЖинси на дитину
Там мова йшлася, що навпаки справжня багата людина «не транжирить»
Зараз знайду назву фільму, який недавно подивилася. Історія найбагатшої людини, яка насправді не мала грошей у «валізі». Фільм на реальних подіях
У вас понятия смещены слегка. Транжиры вмиг перестают быть богатыми. А еще игроки в карты, извращенцы, наркоманы. Все может быть внешне привлекательным, а потом выясняется, что одни долги
Потішаюся 23 февраля в 07:23
Ответ дляЖинси на дитину
Так і вони різні бувають,
Дивіться скільки блогерів зʼявилося, які розказують як класно жити з-за кордоном, їжу/оляг можна отримати в церкві, в Food Bank-ах, одяг в стокових магазинах низького рівня, або всілякі магазини де здають «секонд-хенд», життя в соц. Гуртожитках і всі вважають себе «щасливими». Я зараз не про людей, які втекли або скористалися можливість втекти від війни. Є й інша категорія людей, яка готова була за будь-що опинитися закордоном. Переважно це новоспечені блогери, які розповідають про життя в США.
Да, на первых порах это помощь. И они рады,что этв помощь существует. У нас есть фудбанки? Чтобы, пока встанешь на ноги, найдешь работу, оплатишь еще жилье плюс залог и последний месяц?
Все будет, но потом 23 февраля в 07:28
Автор, вы не богатая и не бедная - вы средний класс.
Угги_в_горошек 23 февраля в 07:29
Ответ дляЗавтра не пью
Бедные это те, кому зарплаты хватает впритык на еду, коммуналку, лекарства. А не губы, брови, ресницы, развлекухи. У действительно бедных таких расходов нет.
Моя подруга живёт в угловой квартире, стена не утеплена. Вся эта сторона в плесени. Кухня в плитке 80х годов, унитаз с верёвкой, но.. ресницы и ногти сделаны, собирает деньги на шмотки с 7км с логотипом брендов)) Уверена, что должна хорошо выйти замуж, а не погрязнуть в бытовых проблемах и поисках лучшей работы)
Вот смотрю её фото, она правда выглядит как обеспечена молодая леди)
Первая ласточка инфляции 23 февраля в 07:51
Це щось не про українські реалії, у нас бідні витрачають більшу частину заробітку на їжу та комуналку, а якщо доступні подорожі - то це як мінімум середній рівень.
Себе десь до середнього і відношу. Але якщо мислити суто категоріями ’багатий-бідний’, то ближче до бідних
Кашпо 23 февраля в 08:22
Вам це так важливо, в яку групу попадаєте? Головна, почуватися щасливою і що можете забезпечити дитину усім необхідним
Малинка 23 февраля в 08:23
Ви була і залишаєтеся бідною. Якийсь форс-мажор і ваші гроші перетікають туди і вже на решту не залишається. Або ви залишаєтеся без роботи і надходжень вже нема, тобто дуже хитке нестійке положення. У багатих є звідки з легкістю дістати гроші, з інвестицій вони мають прибуток. Тобто мислення бідняка про витрати, а багатія як заробити більше і мати більший зиск.
КинДза 23 февраля в 08:29
Ответ дляВсе будет, но потом
Автор, вы не богатая и не бедная - вы средний класс.
Середній клас беж житла?

Ще моя знайома себе рахує середнім класом, яка працює вчителем хімії і їздить тролейбусом на роботу.
Кудлата хмаринка 23 февраля в 09:06
Я була ніщебродом і залишаюсь.
Звинувачувати в цьому напевно не має кого. Я точно не ваш рівень, бо подорожі і модний одяг мені не по карману.
Живу і просто намагаюсь знаходити радість в будь чому. Наприклад, вчора довго спостерігала за сходом. Було гарно і це безкоштовно.
Доставучая 23 февраля в 09:30
Ответ дляЖинси на дитину
Так і вони різні бувають,
Дивіться скільки блогерів зʼявилося, які розказують як класно жити з-за кордоном, їжу/оляг можна отримати в церкві, в Food Bank-ах, одяг в стокових магазинах низького рівня, або всілякі магазини де здають «секонд-хенд», життя в соц. Гуртожитках і всі вважають себе «щасливими». Я зараз не про людей, які втекли або скористалися можливість втекти від війни. Є й інша категорія людей, яка готова була за будь-що опинитися закордоном. Переважно це новоспечені блогери, які розповідають про життя в США.
Мої директори, засновники мультиміжнародного холдінгу, мали відпустку по 10 днів, вихідні - максимум 1 в тиждень, їх робочий день закінчувався вночі.
Я мала відпустку 22 дні, графік 4/4 з 12-21.
Ніколи не хотіла ні з ким з них помінятись.
автор Жинси на дитину 23 февраля в 14:44
Ответ дляГоловнаЯ
Не опросник, а какой-то бред 🤦 а среднего не дано? И с чего вы взяли, что богачи не отдыхают и только и вкладываются в свой бизнес? Вы даже не представляете, сколько среди богачей ужасных транжир и в кредитах, как в шелках и сколько среди бедных людей очень экономных. Особенно вспоминаются всякие мажоры-паразиты, которые только и вкладываются, только и инвестируют🤣🤣 а сами от наркоты не могут понять, в какой реальности они находятся, особенно когда мамо или папо склеило внезапно ласты и кошелек закрылся. Лично я считаю, что во всем должна быть мера. Нужно жить здесь и сейчас, но по средствам, с умом. И нечего смотреть - богатый-бедный. За первыми не угнаться, а ко вторым лучше не стремиться. И да, лучше быть, чем казаться. Но это дано познать не каждому человеку
Опитування відповідно до вислову, як то кажуть «третього не дано».
Я з вами згодна, що не всі багаті - багаті, бідні - бідні. Просто цікаво де ця межа.
Звісно більшість знаходиться по середині, і це велике досягнення, як на мене.
автор Жинси на дитину 23 февраля в 14:46
Ответ дляКашпо
Вам це так важливо, в яку групу попадаєте? Головна, почуватися щасливою і що можете забезпечити дитину усім необхідним
Я розумію, що все в нас в голові. Просто задумалась, звідки така теза.