Как_б_не_так• 23 февраля 2024

Манеж і розвиваючи іграшки на 6 місяців)

Дівчата, шукаю манеж.
Можливо порекомендує хтось свою модель.
І цікаві і актуальні книжки, іграшки, на 6 місяців плюс.
Що зайшло у ваших діток.
Буду вдячна рекомендаціям.
Бабайко• 23 февраля 2024
Какие книжки, пакет от памперсов и погремушки
КротоТо• 23 февраля 2024
В такому віці найкраща іграшка це мама) книжки вони ще їдять, розглядати будуть пізніше. Цікаво гратися всім, чим користуються дорослі, все що тарахтить, шарудить, можна пожмякати і пожувати
Просто Фіфа• 23 февраля 2024
Эти, не знаю развивающие ли они, но мой прямо зависает
Манеж у меня carello, но еще не доставала, поэтому подсказать хороший или нет не могу
автор Как_б_не_так • 23 февраля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую.
Зараз гляну
Bor bor• 05 марта 2024
Книжки тільки шарудящі, такі, що жамкають і жують)) Звичайні книжки поїсть. Комент перший Вам вірно написали - пачка серветок, підгузків, кошачого корму та різні брязкальця, особливі музикальні добре заходять.