lilu1990• 23 февраля 2024

Танці на граблях - наша улюблена забава

Зеленський: Ми будемо готувати новий контрнаступ

Президент Зеленський заявив, що Україна у 2024 році планує не лише оборонятися, але й готувати новий контрнаступ.

Це на укріплені і добре заміновані позиції кацапів? Бо вони укріпляться і замінюються на сотні км. Я вже можу дати прогноз того наступу. Особливо, якщо на виборах виграє пан Трамп
Roni-Verona• 23 февраля 2024
І що тепер ?! Не готувати ? Що ви пропонуєте ?
MorskayaMarina• 23 февраля 2024
Танцы на граблях, танцы не для слабых
автор lilu1990 • 23 февраля 2024
Ответ дляRoni-Verona
Думати головою
Roni-Verona• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Думати головою
то вже пізно маховик запущений
viter33• 23 февраля 2024
Щоб зброю дали (літаки, ракети, снаряди,...)
Бо якщо скаже ’глуха оборона’ - то скажуть, що ’лопатами відбавитися можете’ (як Кулеба казав)
lus_so• 23 февраля 2024
Його заяви нічого не варті. ’Білий шум’.
автор lilu1990 • 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
Щоб прорвати оборонні рубежі кацапів трьох літаків і чотирьох танків буде недостатньо

Чим більше часу затягують тим більший і мощніший кулак потрібен
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Спершу все оте треба отримати
А там вже Сирський (чи хто там буде на той час) буде вирішувати, що робити
Lianaa_06• 23 февраля 2024
Ой, бляха, все такие умные. Слушайте, ну, так идите вы в президенты, в депутаты, в командиры. И говорите, делайте, что считаете нужным. Вы думаете, все это так легко?
А что он должен говорить? Мы все умрем? Мы завтра победим/проиграем?
Что? Чего вы ожидаете?
автор lilu1990 • 23 февраля 2024
Ответ дляLianaa_06
Что? Чего вы ожидаете?
Що він піде у відставку після закінчення сроку президенства. Нехай збирають уряд національної єдності
Inna_ya_krasivaya• 23 февраля 2024
когда вы уже поймете что это политическое заявление. оно может быть с какой угодно целью, запутать русню в том числе. Не лезьте в политику, раз вы такая взрослая но не понимаете очевидных вещей
чир• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Он сказал что если сейчас были выборы, то он опять бы победил.
автор lilu1990 • 23 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
У них не получається у політичні заяви. Тим більше що ця тільки погіршує становище. Як не крути.
Анастасия К.• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Думати головою
Чего ж вы не пользуетесь своим же советом?
Манула• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Власне его та реальний керманич країни в особі єрмака йому не дозволить ...
чаревна• 23 февраля 2024
’ выживут украинцы, но не все’ без поддержки союзников. Вроде как и грубо, но правда
YanaVkiev• 23 февраля 2024
avicber• 23 февраля 2024
наступление возможно реальное только при поддержке авиации (см. Авдеевку как рашики таки взяли).
Зеленоликий рассчитывает получить ф16 летом.
Манула• 23 февраля 2024
Ответ длячир
Цим і втішається, така влада солоденька. А чи взагалі доживемо до реальних виборів колись в майбутьньому? Питання риторичне ...
Viktoria_St• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Думати головою
Надасдавацца?
YanaVkiev• 23 февраля 2024
Ответ дляavicber
А отримає, коли Америка буде бачити, що ми захлинаємось кровʼю(((
Ізраїлю вони їх дали на другий тиждень , а у нас відмовки
автор lilu1990 • 23 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Надасдавацца?
Нада думати що кажеш і коли
Jave• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Нащо йому йти у відставку якщо термін його каденції закінчився.. і до речі в законі немає жодного слова що при ВП президент залишається на посаді, парламент так, а наш преЗЕдент може лишити посада, і мобілізуватись на 0 і там воювати
Viktoria_St• 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
Спершу все оте треба отримати
Печаль в том что сыр подчиняется нелоху, соответственно он такие вопросы не решает.
Viktoria_St• 23 февраля 2024
Ответ длячир
А вы сомневаетесь? Нарисуют какой надо результат и будет у нас свое вечное уйло. Дерьмак так просто власть не отдаст
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Так, але якщо не згоден - звільняється (як із Залужним)
Jave• 23 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Я іноді думаю, що ці тварюки домовились про війну в Омані щоб правити тут вічно..
До речі, в Афганістані більше 10 років не було виборів
Viktoria_St• 23 февраля 2024
Ответ дляYanaVkiev
Все просто- у нас у власти предатели, которые делают все чтоб мы проиграли.
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляJave
ч.3 ст.11 ЗУ Про правовий режим воєнного стану’:3. У разі закінчення строку повноважень Президента України під час дії воєнного стану його повноваження продовжуються до вступу на пост новообраного Президента України, обраного після скасування воєнного стану.
Viktoria_St• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Нада думати що кажеш і коли
Так он и думает, беда в том что у него цель не победить