lilu1990• 23 февраля 2024

Танці на граблях - наша улюблена забава

Зеленський: Ми будемо готувати новий контрнаступ

Президент Зеленський заявив, що Україна у 2024 році планує не лише оборонятися, але й готувати новий контрнаступ.

Це на укріплені і добре заміновані позиції кацапів? Бо вони укріпляться і замінюються на сотні км. Я вже можу дати прогноз того наступу. Особливо, якщо на виборах виграє пан Трамп
VShpak• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Щоб прорвати оборонні рубежі кацапів трьох літаків і чотирьох танків буде недостатньо

Чим більше часу затягують тим більший і мощніший кулак потрібен
А де наші оборонні рубежі за 2 роки ?
Viktoria_St• 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
Так, але якщо не згоден - звільняється (як із Залужним)
Нет. Взять ту же Авдеевку- Залужный ещё когда говорил что надо выводить людей, а сопля сказала ніт.
Манула• 23 февраля 2024
Ответ дляVShpak
А де наші оборонні рубежі за 2 роки ?
На Банковій ))

Ой!
Ми всі тут -
пише Володимир Олександрович на своїй ФБ сторінці. Ну чи хто там у нього веде сторінку.
Ну з понтом: дивіться - не втікли, можемо, тримаємо стрій.

Що я хочу сказати.
І ми не втікли. Ми там де ви стоїте, стояли ще до того, як Україна стала Незалежною.
Ще з революції на граніті.
Ще з програного нами ’Україна без Кучми’. З двох Майданів.
От ми точно стоїмо. Давніше.

Але ок! А чи всі тут?
Якщо глянути, то тут точно не весь офіс президента. Там працює взагалі то до 500 людей.
Не всі.
А чому не забіг до вас постояти Ваня Баканов? Його зам Наумов?
А не пробігав мимо Рєзніков? А, він не з офіса? Ок, а де Кирило Тимошенко? Забули? А ми ніт.

А де Татаров? Чому він не стоїть? Зайнятий стеженням за журналістами?
От вобщем якийся стрій не повний.
Так, для картинки.
Ну, як усе у вас. (с) Віктор Бобиренко (https://www.facebook.com/share/PLkG5cDzF66mC4KS/)
Jave• 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
ч.3 ст.11 ЗУ Про правовий режим воєнного стану’:3. У разі закінчення строку повноважень Президента України під час дії воєнного стану його повноваження продовжуються до вступу на пост новообраного Президента України, обраного після скасування воєнного стану.
Ця правка якої дати була внесена? Уже після початку повномасштабної?
Viktoria_St• 23 февраля 2024
Ответ дляVShpak
А де наші оборонні рубежі за 2 роки ?
В Монако
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляJave
Знайдіть в гуглі повну редакцію закону
Або просто прочитайте на сайті ВРУ
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text
meatlug• 23 февраля 2024
Ответ дляLianaa_06
Ой, бляха, все такие умные. Слушайте, ну, так идите вы в президенты, в депутаты, в командиры. И говорите, делайте, что считаете нужным. Вы думаете, все это так легко?
А что он должен говорить? Мы все умрем? Мы завтра победим/проиграем?
Что? Чего вы ожидаете?
Ну хоть кто-то не стесняется признать, что привел зеленых во власть. А то уже этих храбрецов не найти. Никто не голосовал.
VShpak• 23 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
В Монако
Ага, і оце - максимум дій від влади задля перемоги !
Всі винні, тільки не вони …

Скільки б укріплень могли зробити натомість доріг а-ля Великого крадівництва …
А потім народ кровʼю оту землю захищає, помирає за кожен метр, зато ж які дороги зробили
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Я не генерал
Не володію всією ситуацією і не знаю, що краще в певний момент
Звісно, краще ’зайняти оборону по Дніпру’ (природна перешкода)
А ще краще - по Збручу (((
Jave• 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
Знайдіть в гуглі повну редакцію закону
Або просто прочитайте на сайті ВРУ
Почитала, тобто зелені домалювали дві частини статті 11 після початку Повномасштабної? 3 та 4 були внесенні вже 22 року? Тобто боневтік і його партія слуг, яка має більшість в парламенті, оголосять себе монархами України і внесуть такі правки то зможуть передавати владу своїм дітям це буде також законно)) і демократично
VShpak• 23 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
І маємо - полон, розстріл
Таке, дрібниці …
Ольга_1301• 23 февраля 2024
Ответ дляVShpak
А де наші оборонні рубежі за 2 роки ?
А якби їх почали у 14-му робити.....
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляJave
Ви або розумово обмежені або навіть не можете пройти по скинутому вам посиланню.
Або ’методичка застаріла’

Дана ч.3 ст.11 ЗУ (щодо повноважень президента під час воєнного стану) чинна з 2015 р. (початкової редакції ЗУ)
3. У разі закінчення строку повноважень Президента України під час дії воєнного стану його повноваження продовжуються до вступу на пост новообраного Президента України, обраного після скасування воєнного стану.
VShpak• 23 февраля 2024
Ответ дляОльга_1301
А якби їх почали у 14-му робити.....
А якби ми не віддали ядерну зброю ?
А якби Хмельницький зробив правильний вибір ?

Чи хто там ще винен по вашому списку, але тільки не втомлений від війни, заглядаючий в очі чорту шашличник ?
alina 94• 23 февраля 2024
Ответ дляVShpak
А якби ми не віддали ядерну зброю ?

Всі займалися самопіаром і шашличник і попередники його
VShpak• 23 февраля 2024
Ответ дляalina 94
Ок, добре, під час повномасштабної війни також нормально для вас, що влада продовжує тільки це і робити ?

Військові пишуть, що немає укріплень, нічого не робиться для оборони !
Jave• 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
Або ’методичка застаріла’

Ви або провладний бот або настільки тупа як і ваш найвеличніший ліДОр, що не розумієте що країна в якій немає зміни влади ПРИРЕЧЕНА.. а якщо при владі ще такий тупенький презЕдент то немає про що й говорити..
автор lilu1990 • 23 февраля 2024
Ответ дляVShpak
А якби ми не віддали ядерну зброю ?

А який правильний вибір був у Хмельницького? У нього взагалі вибору по суті не було
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляJave
Зміна влади під час війни неможлива, вибори зараз на 101% неможливі.
Спробуйте прочитати історію України початку 20 ст. про ’зміну влади’ - Центральна Рада, Директорія, Гетьманат і чим все скінчилося.
sky-labs• 23 февраля 2024
Ответ дляLianaa_06
Что? Чего вы ожидаете?
Та без проблем!
Пусть только место освободит, когда там срок президентства истекает...
В день оглашения результатов выборов или принесения присяги?
Jave• 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
Два питання:1.Коли ця війна скінчиться?
2.назвіть 2-3 ініціативи (закони, нормат акти, будь що) боневтіка під час війни, які зробили країну сильнішою і дають нам можливість на перемону
sky-labs• 23 февраля 2024
Ответ длячир
Он сказал что если сейчас были выборы, то он опять бы победил.
Это верный признак что пора уходить на вечный покой
sky-labs• 23 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Надасдавацца?
А вам уже не нравится Мирный план, составленный президентом?
Или вы как и большинство его избирателей даже не знаете что это такое?
sky-labs• 23 февраля 2024
Ответ дляJave
Нащо йому йти у відставку якщо термін його каденції закінчився.. і до речі в законі немає жодного слова що при ВП президент залишається на посаді, парламент так, а наш преЗЕдент може лишити посада, і мобілізуватись на 0 і там воювати
Потому что президент, при нашей форме правления, не настолько важная фигура, как его лепят...
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляJave
Два питання:1.Коли ця війна скінчиться?
1) ніхто не знає. Коли зможуть зупинити рашу. Тобто, коли дадуть достатню кількість зброї. Переговори/домовленості - це лише затяжка часу, щоб раша наклепала ракет, танків, снарядів,... і пішла далі ’денацифікувати’, ’демілітаризувати’,...
2) Усі закони підписує президент (або ветує). Тому усі закони - це і його згода.

п.с.Голосував в 2019 за По. Дивувало, як можна голосувати за принципом ’гірше не буде. хоч посміємося’ за людину. яка не має ЖОДНОГО управлінського досвіду (державне управління).
Але - війна була б, незалежно хто був би президентом (так, можна було краще підготуватися, але часу назад не повернеш). І поведінка Зе під час війни мене приємно здивувала (крім кадрової складової - тут катастрофа). зараз за нього би не голосував. але треба ’бачити весь список’
Jave• 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
І нешановна захисниця боневтіка, ще й голосували за нього у 2019 скоріш за все, я історію України чудово знаю тому скористайтесь самі своєю ж порадою..хоть нікчемою не будете
Ирина 789• 23 февраля 2024
Ответ длячир
Да уж .. самомнение у человека. Хотя всего можно ожидать, наступят опять на те же грабли.
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляJave
Можливо. варто прочитати історію ще раз
Авось з другого (третього, четвертого) разу дійде
особливо історію початку ХХ ст.
Кіттікет• 23 февраля 2024
Ответ дляRoni-Verona
І що тепер ?! Не готувати ? Що ви пропонуєте ?
не пизд...ти про це
Кіттікет• 23 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Що він піде у відставку після закінчення сроку президенства. Нехай збирають уряд національної єдності
порошенку не выберут в тот уряд. Можете опу не рвать