Дівка в намисті• 23 февраля 2024
Втрачається форма одягу
Дівчата,
а чому у футболок перекручуються шви по боках з часом? Не думаю що грішу з високою температурою прання чи віджимом. Це може бути неправильний крій? Чи спостерігали ви таке ж зі своїм одягом?
Мстящий за Зайца• 23 февраля 2024
Тоже самое перешла на Uniqlo такого нет там плотный котон . Еще Tommy Hilfiger у меня более менее носятся но они спортивные поэтому их ношу только на спорт
Дівка в намисті
• 23 февраля 2024
Ответ дляMarmu
у мене немає такого, хоча футболкам деяким 100 років, ношу вдома. може ви неякісні берете?
У цій темі намагаюсь зрозуміти у чому причина і що можна робити
Небалувана Галя• 23 февраля 2024
Крой не правильный, лекало кладут абы как, потом ткань при стирке ведет в разные стороны и получается перекос