Патріотка з дивану• Изменено 23 февраля 2024
Чи може донька 16 років виїхати в Польщу?
Документ з навчального закладу є.
З нею їде подруга (15 р),з мамою.
Їхатимуть потягом.
З нею їде подруга (15 р),з мамою.
Їхатимуть потягом.
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Їх група виїхала ( з керівниками ) ,їм прийшлось залишитись .
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляАдминко
Виїхати чи в’їхати?
В´їхати ДО Польщі.
В них пропав чемодан з документами.´,прийшлось вернутись.
Відновлювали два тижні документи.
Деловитая• 23 февраля 2024
Адже згідно з польським законодавством дитина до досягнення повноліття (до 18 років), може перебувати на території Польщі лише під наглядом одного з батьків або законного опікуна. Це стосується і дітей, які прибули у Польщу з України з метою отримання статусу PESEL UKR (тимчасового захисту).
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляДеловитая
Опікуни є в закладі.Перетинати кордон чи зможе без батьків і опікунів.
Подрузі 15 то вона з мамою
Зубожиння• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Подрузі 15 то вона з мамою
Ні, не може.
Має бути довіреність.
Вумна вутка• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Подрузі 15 то вона з мамою
Зробіть доручення на маму подруги
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляЗубожиння
Ні, не може.
Має бути довіреність.
Довіреність є на опікунів
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляВумна вутка
Зробіть доручення на маму подруги
Їдуть в неділю ,нотаріуси вже мабуть не працюють
Подвійна веселка• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Довіреність є на опікунів
Пропустять з дорученням. Повинні бути контакти опікуна, бо можуть подзвонити і запитати про підопічну.
Залізна пані• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Подрузі 15 то вона з мамою
Оформлюйте довіреність на маму подруги. Поляки можуть запитати на кордоні, для них 16 без супроводу не варіант
woman Warrior• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Подрузі 15 то вона з мамою
Доверенность от родителей на сопровождение и передаче опекунам в Польше должна быть.
woman Warrior• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Довіреність є на опікунів
Вы не слышите или не понимаете?
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Так,це є.
Деловитая• 23 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Але от питання, поки вона їде до опікунів, хто за неї буде відповідати? Вони ж її не на кордоні зустрічають? І знову таки, а якщо не дозвоняться до опікуна, чи такого не буває і може я накручую?
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляДеловитая
Отож і ми накручуємо себе.Багато хто їздив по закладу сам в 17!!!але то хтото.Зустріти на кордоні не можуть ,але де кордон ?Їдуть до Пшемишля ,потім Ярослав,потім Зажече.
За’язатися з опікунами можна звичайно ,але це буде ніч скоріше ,Пшемишль кінцева.
Довіренність на маму ,то її ж ще треба перекласти на польську ,а це час.
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
По Польщі діти їздили і в 15 /16 самі ,але батьки писали опікунам дозвіл.
Плакулька• 23 февраля 2024
Сын тоже в Зажече учится.Вам нужно сделать доверенность на маму девочки.Поляки на границе интересовались ,с кем едет мой сын (ему 15 лет).
Подвійна веселка• 23 февраля 2024
Ответ дляДеловитая
Опікун - не собака-поводир.
Він має бути в країні та представляти законні інтереси неповнолітнього, за необхідністю.
А водити за ручку 16-17-річних не зобов´язаний
Подвійна веселка• 23 февраля 2024
Ответ дляДеловитая
Якщо вирішать зв´язатися з опікуном і той не відповість, то можуть розцінити як фіктивне опікунство. Рішення приймуть в залежності від ситуації та її суб´єктивної оцінки посадовою особою.
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
В том то и дело что если даже завтра сделать ,его ж нужно перевести на польский.
Сопровождающие уже возили группу
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
И пропустили или с кем он был ,,?
Патріотка з дивану
• 23 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Пусть у неё на руках будет доверенность на опекуна.
Є