Я тертий жук• 23 февраля 2024
ВПО переоформлення
Доброї ночі! Дівчатка а в кого така ситуація як в мене я в декреті з дитиною чоловік працює в іншому місті і там на заробітках по факту він живе на 2 міста вони сказали що їм потрібна якась довідка від ОСББ де її брати що типу він з нами не проживає але він по факту у командировці і живе на 2 міста я подзвонила спитала їм підійде договір оренди квартирі де він живе поки у командировці сказали що вроде підходит- що казали вам при такій ситуації? Дякую)
Стрибну в гречку• 23 февраля 2024
У мене ще крутіше. До складу сім´ї має входити дитина-студент, який наразі впо в іншому місті, ніж ми.
Документи здали за усіх і тут, і там. І будемо чекати.
Ловлю капці• 23 февраля 2024
А мені цікаво, чи потрібна довідка про розлучення чи вони це самі можуть дізнатися? Її в мене немає. У чоловіка все.
Вапщета• 23 февраля 2024
А если в процессе развода, но ещё не разведены. Все равно нужна справка мужа с работы или центра занятости?
Играю_на_кларнете• 23 февраля 2024
А что уже можно переоформлять впо? Через дию можно? Может в курсе кто-то?
Вапщета• 23 февраля 2024
Трындец просто. Вот так оставят без копейки , возвращайся домой живи. А потом репортажи показывают и спрашивают почему так много людей живут в городах которые постоянно бомбят. А за что жить теперь в безопасном месте.
Lydmila408• 24 февраля 2024
У меня наоборот.
Здесь начиталась ,что суммируют доход семьи ,а у всех все по разному.
У меня муж пенсионер с шахтной пенсией,а я не на пенсии.
.
Нас будут считать отдельно.
.
Муж ,как пенсионер,НЕ обязан меня содержать.Єто его пенсия.
.
Его пенсия на мой доход не влияет.
Так что мне нужно брать СВОЮ справку о доходах и подавать заявление на себя.
.
Нас будут считать отдельно.
.
Его пенсия на мой доход не влияет.