Щедрик ведрик• 24 февраля 2024
Оцените обновку
Насколько красивые шторы и тюль добавляют уюта в доме🤌🏻 нашла в интернете магазин и не прогадала, качественные ткани и индивидуальный пошив.
ЖонДуан• 24 февраля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
покажите еще ваш интерьер, у вас всегда классно
Все одно у мене самі кращі.
Блакитна устриця• 24 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
зараз роблять, щоб трохи на підлозі лежало і виглядає так солідніше
Ну яке солідніше? Воно ж жахливо валяється долі. Тільки торкнешся штор чи тюлі і все, ваша ікебана на полу зіпсувалася, треба мостити заново.
Тут надолго• 24 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Нічого мостити не треба, оксамит сам падає гарно, як не чіпай штори, але моя бабуся любить покоротше як і моя мама, вони звикли так. Людина у темі спитала думки людей і кожен може висловити свою думку чи я не маю права на це? Ну не люблю я ці подстрєли ті з зажимами вони виглядають наче їх вкрали, але я не забороняю любити вам
Тут надолго• 24 февраля 2024
Ответ дляЛасунка
Терпіти не можу тюль на підлозі, якийсь сільський гламур
В селах як раз подстрєли, як ви любите і складочок побільше
Тут надолго• 24 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Особливо, якщо в панельці чи хрущовці) по-багааатому
не заздріть, в мене не панелька і не хрущовка, вікна великі, еркер, тому подстрєли навіть не розглядаю
Кумася• 24 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Adawall Tropicano
Это тот же кот что в домике был?
У вас был помню еще девон Рекс порода, может ошибаюсь, давно тема была. Как он в содержании? Капризный? Линяет?
Свекруховна• 24 февраля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
И что там от будуара?)
Видимо ,каретная стяжка на спинке кресла)
Леплю из пластилина• 24 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Ох, та Вас заціпило вже на тих шторах і ’подстрєлах’. Мабуть десятий коментар пишете.
П. С. Іронія щодо штор і хрущовок в тому, що при розміри і параметри хрущів диктують стиль інтер´єру. Наприклад, мінімалізм і прості форми - так, ампір і фальш каміни/колони - ні.
Ответ дляКумася
Это тот же кот что в домике был?
Тот же кот, вернее кошка)
У меня не девон был, а корниш. Классная порода. Прям очень. Но шерстка от них есть, как и от любого кота
Коко На Страже• 24 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Виглядає так жахливо. Ніякої солідності в тих бантових складках, що лежать на землі немає. І відходить воно вже з моди. Краще брати в класичному виконанні - 0,5 см від підлоги. Кажу вам, як дизайнер.
Коко На Страже• 24 февраля 2024
Ответ дляparele
Видела недавно в инсте, как оформляли косое окно шторами. Сложная задачка, да, но справились хорошо)
Шторы я покупала часть в Юске, часть заказывала, вчера жалюзи деревянные на лестничное окно повесили. Ещё в две спальни надо дозаказать или докупить, пока не решила.
Нашей красотуле тоже домик приехал. Но что-то она его пока не особо оценила)
Класний. А де купували? Якщо не секрет.
Ms. Любмая жена• 24 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
А мне нравятся велюровые стулья, красиво смотрятся в правильных цветах
Очень красиво. И портьеры ткань как бархатная но видно что не бархат. Не подскажете как называется ткань?
Горда пташка• 24 февраля 2024
Брала теж темні і цупкі, коли ліхтар був прямо напроти вікна. Для мене це жах був.
Тут надолго• 24 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
якраз зараз дивлюся Зимородок нову серію 59, перемотайте на 1.28 і погляньте на штори, пані дизайнер
Коко На Страже• 24 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Кажу ще раз, вже відходить ця короткочасна мода. Все, це вже не актуально і не стильно. Вже в проекти ніхто такий пошив не добавляє ( хіба замовник наполягає іменно на такому варіанті), але такого ще не не було.
Якщо вам подобається - то будь ласка. Ваш будинок, ваші вподобання.
Плекаю думи• 25 февраля 2024
Розумію, що якщо вікна навпроти, то потрібно чимось прикривати вікна. У нас немає вікон навпроти, 3й поверх, так добре без цих тряпок, тюлей, штор, так легко и чисто. Не потрібно витрачати гроші, хоча я можу собі дозволити і дерев´яні жалюзі, які спочатку хотіла. Ще штори займають багато місця, просто крадуть. Нещодавно в одному відео почула думку дизайнера, що відкриті вікна дають відчуття збільшення простору в квартирі, наче продовження квартири і поєднання з природою. У мене саме природа за вікном і дуже красива. Тому ця думка додала впевненості, що нам так подобається більше. А ще приємний бонус - не потрібно знімати, прати, сушити, прасуввти, вішати, як згадаю ті крючки і петельки))). Ну вважаю, що позбавила себе і чоловіка купи проблем. Вдень у нас вікна мають світловідбивне покриття на склі. Якось так.