Перевіримо чи це правда, чи є такі українці, що купують ще товари польські?
Однією з реакцій на ситуацію на кордоні стала зростаюча хвиля відмови українців від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.
«Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає ситуацію більше, ніж просто економічне рішення; він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння», – сказали в Асоціації ритейлерів України (RAU).
Результат:
вже голосів:
555 (51.68%)
Я в Україні, не купую
222 (20.67%)
Я в Україні, купую
112 (10.43%)
Інше
107 (9.96%)
Я за кордоном, не купую
78 (7.26%)
Я за кордоном, купую
Ответ дляDumky
Фото з чатів суто польських.
П.С. Мої знайомі поляки, в нас були чудові відносини, зараз постять щось не зрозуміле в соцмережах, що на голову не налазить. Не знаю як з ними зустрічатися і про що говорити.
Про котенка и льва - жиза. Нарисовавший очень хорошо понимает перспективы Польши при вступлении нас в ЕС как полноценного участника)
Ответ дляЕленнн
а взяти і подумати, - кому вигідно, щоб у нас з’явилися нові вороги? Слабо?
--
і до речі,там і прибалти почали кіпішувати..,бо наші перевозчики обрушили їх ринок. То тоже до ворогів будемо потім відносити??
--
Не починайте буль ласка знов про зерно...фермерів...Хто не бачить ,що саме ЗАРАЗ там відбувається-спробуйте спочатку розібратися
Хитрый Лис• 24 февраля 2024
Ответ дляLizavel
А как быть с теми украинцами,которые туда уехали, покупают польские продукты каждый день, налоги платят им?
Вернуть в зад
Ишь чё удумали, сидеть в Польшах недружественных
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляLizavel
можно вернуться домой, например, страну поднимать. у нас на 10,5 млн. пенсионеров уже 9,5 млн. работающих.
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляLizavel
А мы все сами производим офигенное?
да, особенно дизель, бензин, которого российского у нас нет
Ответ дляКонфет04ка
точно.і теми-12 тисяч зарплата.. як вижити?? (а на периферії ще меньше,і зазвичай ще й доглядають своїх пенсіонерів).)
якраз вистачить на продукти.
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Тому що наше зерно купували декілька людей в країні, і зараз продали в 3-4 рази дорожче.
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Поляки нехай за своє відповідають , і їм ще буде горе , але що з нашими можновладцями.
Дивіться в корінь.
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Дивіться в корінь.
До чого це в цій темі? Поняття не маю хто там шо купляє і де продає. Поляки тут до чого, питаю???
Ответ дляКонфет04ка
Ми можемо звести до макс мінімуму, там де є замінник українським -тільки українське, там де немає аналога українського, ми багато чого не вирощуємо, то іноземне..
До речі, я б з Польщі залюбки повернула б ІТ. Навіть запропонувала би тим чоловікам бронь( я розумію що це дуже нечесно) але то такі гроші в нашу економіку
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляebbi
Не все.Але от захожу іноді в Сенсей і не розумію,чого там люди товчуться.То там офігенное ?
Блін, згадала що ще й Сінсей і Резерв купую, капєц 😂😂😂
Ответ дляMasushki2
Так, але чи не з легкої руки нашого керівництва крадуть і брешуть по всіх усюдах ?
Може треба кубишки потрясти в наших можновладців ?
Мені простіше ігнорувати польське і т.ч. донести свою позицію до отих протестуючих польських ’фермерів’.
Нехай самі їдять свої продукти і носять свої лахи.
Ответ дляMasushki2
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Дивіться в корінь.
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Дивіться в корінь.
Наше зерно обробляють, наші люди, перевозять наші теж. Це багато робочих місць. Нам зараз блокують кордон- це шалені збитки для нашої економіки. Поляки виявилися дуже слабкі, їх «розкачати» дуже легко виявилося. Влада їхня за цим спостерігає бо чекають виборів місцевих в квітні. І дивляться, що в світовій політиці буде далі. Хочуть всидіти на двох стільцях.
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
не мешало бы для начала дать бронь тем ИТ, которые не дернули, поджав хвосты, а продолжают работать и платить налоги тут. авось и бы уехавшие подтянулись.
Ответ дляMasushki2
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Дивіться в корінь.
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Дивіться в корінь.
Щось я не бачила протестів наших аграріїв.
Ответ дляСвітланкаОК
Як ви його купуєте?Я сто років не була в магазині, а потім зайшла й прозріла..до нас вже взагалі непотріб везуть,.вайкікі спакудився,все напівскляне за неадекватну ціну(якщо без всіх знижок),а сенсей і їх зараз переплюнув.Торкаєшся куртки,а вона скрипить,береш штани,а вони колючі
Из польских товаров понравились саженцы голубики, но это из частного питомника. Польская еда, которую привозят в магазины Киева, не понравилась. Но и наши товары конкретно потеснили в магазине, недавно искали горошек, несколько польских производителей в Форе, а украинского нет, в следующей Форе нашли один.
Ответ дляКонфет04ка
Я з Вами згодна. 200 тис чоловіків формують 7 млрд дол в рік!! Чому б їм не дати бронь? Я цього не розумію..невже 7 млрд зайвих?
Ответ дляDumky
Європа закупила 9% українського зерна, а російського 12!!!
Ще є експорт з США, Аргентини і тд.
Але чомусь розганяють, що причина саме в нашому зерні. Яке останній квартал через Польщу йшло транзитом.
Ще є експорт з США, Аргентини і тд.
Ответ дляPole
Я теж ігнорую , але щось в мене враження , що в нас є ворог не тільки зовнішній, але і внутрішній .
І неначасі вже досить.(
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляebbi
Хз, замовила пальто, шорти джинсові, футболки — нічо не скрипить ))
Ответ дляDumky
Це ясно, але наші мають працювати з дипломатією .
Інакше ми залишаємося в повній ізоляції .
І тоді точно програємо.
Ответ дляFilomena
Ще є експорт з США, Аргентини і тд.
Так. І поляки роблять собі перш за все ведмежу послугу. Бо можуть попасти в центрифугу і їх швидше перемеле це все ніж нас.
Путін бдить і дивиться де слабке місце Європи
Ответ дляJave
от про ІТ то смішно.. коли після виборів,наші дарування обіцяли ітешнікам суперумови для життя, багато хто подумував повернутися.. Тепер радіють,що не надумались..
а в світі того.як у нас закони зараз міняються...((.
надіюсь, ви в курсі, -що депутати вже почали заговорювати, що в перспективі , --у нас ПОГОЛОВНА мобілізація можлива?