Jave• 24 февраля 2024

Українці перестали купувати товари польського виробництва

Перевіримо чи це правда, чи є такі українці, що купують ще товари польські?
Однією з реакцій на ситуацію на кордоні стала зростаюча хвиля відмови українців від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.

«Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає ситуацію більше, ніж просто економічне рішення; він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння», – сказали в Асоціації ритейлерів України (RAU).
https://www.ukr.net/news/details/economics/1029407...
Результат:
вже голосів: 1074
555 (51.68%) Я в Україні, не купую
222 (20.67%) Я в Україні, купую
112 (10.43%) Інше
107 (9.96%) Я за кордоном, не купую
78 (7.26%) Я за кордоном, купую
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Хз, замовила пальто, шорти джинсові, футболки — нічо не скрипить ))
Не знаю,в куртках наповнювач такий скрипучий,не люблю такого,як подушки з дешевого силікону.Єдине,що там для дому буває їноді щось цікаве,але ж таке як і Инглиш хоум і Юск.Трошки простіше

Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляPole
Щось я не бачила протестів наших аграріїв.
Ніколи їм протестувати.
Проти демпінгу мало хто встоїть з фермерів.
Dumky• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Це ясно, але наші мають працювати з дипломатією .
Інакше ми залишаємося в повній ізоляції .
І тоді точно програємо.
Тут Польща має навести лад перш за все. Бо там далеко не про зерно.
Pole• 24 февраля 2024
Ответ дляLizavel
И наших в Польше,шо мыши сидят
Сьогодні повиходять на ’заходи’, як одна тут писала. А може й не повиходять, в світлі останніх подій.
Дева Мария• 24 февраля 2024
Товари не купляю . А як щодо українців наших ? Вони виїдуть із Польщі ?
Pole• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Я теж ігнорую , але щось в мене враження , що в нас є ворог не тільки зовнішній, але і внутрішній .
І неначасі вже досить.(
Тих внутрішніх ворогів народ сам обрав, більшістю голосів.
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Ніколи їм протестувати.
Вони минулого разу отримали від ЄС кошти,зараз 1,4 млрд дотацій.Навіщо працювати,коли можна як Орбан на шантажі не погано влаштуватися.Але й зараз,то знайдіть там на кордоні фермерів?Журналісти опитування проводили,то тільки на одній митниці більш менш внятно озвучили претензії і вимоги.Чи може там отой агент РФ,який там товчеться,вже давно чесним польским фермером став,а ми його досі у списку Миротворця тримаємо?Там такі фермери,як я Волочкова.Мене ЄС дивує.Терпіли якісь.То хамасівців десятиліттями годують,то шантажиста Орбана задобрюють.Скоро в податках європейців статтю вводити треба буде-на європейський шантаж,щоб платники податків знали

Filomena• 24 февраля 2024
Ответ дляDumky
Так. І поляки роблять собі перш за все ведмежу послугу. Бо можуть попасти в центрифугу і їх швидше перемеле це все ніж нас.
Путін бдить і дивиться де слабке місце Європи
То це ж просто бізнес. По всій Європі бастують фермери.
А влада просто мовчіть, що причина в тому, що закуповує зерно в росії наприклад.
Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляDumky
Так, а нам не треба поміркувати , що твориться з нашою економікою ?
Хто відповість про закони в нашій країні ?
Зараз такий час , що кожен має відповідати за себе.
І я про це багато в кого читаю.
Я наприклад бачу , як до нас ставляться молдовани і прибалти.
Це міна , яка колись вибухне, нажаль.
Dumky• 24 февраля 2024
Ответ дляPole
А польські бідні фермери усі на нових тракторах, а скільки треба пального щоб лише поїздити. Це ж не просто так усе.
Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляPole
Так, нажаль.
І подивіттся , як тепер всі кажуть , а я не вибирав (((
Та тільки на виборах я бачила , що робилося (
Dumky• 24 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Може бути таке, що там просто не можливо буде жити. Багато може виїхати, так
автор Jave • 24 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Ми за тих українців не можемо відповідати, а за себе можемо
Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляebbi
Так , я хочу щоб і вони отримали ляпаса, але чи зроблять висновки , х.з
І русняві всеодно будуть викидати бабло і підбурювать далі.
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Так, нажаль.
Підтверджую.Обирали ,своїми рученьками.Сама голоси на виборах рахувала
Анжелика1• 24 февраля 2024
Ответ дляlilyD
Не тільки роял
А й український 4 лапи роблять у Польщі
У меня сейчас дома есть 4 лапы, производитель указано 2 варианта: Украина и Литва.
Труп нареченої• 24 февраля 2024
перекличка свідомих українок які топлять до останнього українця
Іра.• 24 февраля 2024
Ответ дляSvetljachokkkk
Розказати коту про ситуацію на польско-українському кордоні. І взагалі тримати його у курсі політичної ситуації в світі. У тваринок теж патріотизм треба формувати.😺😸😺
Можна ще показати кілька інформативних відео з Псом Патроном- нехай приклад бере! А не лиш боки вилежувати☝️
YanaVkiev• 24 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Вони мовчать…

ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Судячи з того,що знов 1,5 лярда дають,то ні.Скоро прийде Орбан за грошима,потім знов палестинці,потім знов поляки.Не ЄС ,а якась чесна й добра давалка
Одяг та сумки• 24 февраля 2024
пора осмыслить что друзья мы сами себе.Раша помоему доказала что и как
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляТруп нареченої
ви темою помилилися,чи просто бажаєте русло розмови змінити?Бо в цій темі не про те
Lizavel• 24 февраля 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Мы сами без помощи не вытягиваем. У нас долг 34 миллиарда
Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляebbi
Таке ж саме.
4 останні рази виборів спостерігала тенденції, тому багато що розуміла.
І билася з ПР , а потім зі слугами.
Але куди ж ....
Багатьом важливіше холодильник , ніж дивитися хоча б на пару кроків вперед
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляYanaVkiev
Вони мовчать…
а что они должны делать? в польше, где они никто и звать их никак, кричать лозунги против поляков?
Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляLizavel
долг у нас 100+ млрд., а 34 - это превышение расходов над доходами в годовом бюджете.
Труп нареченої• 24 февраля 2024
Ответ дляebbi
єбі, форумом помилилися? захотіла написала
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Ото ж.А ми постійно братів шукаємо...Треба виростати і не за братів чіплятися,а з партнерами рівноправні відносини будували,щоб по вухах нам по братські не давали
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляТруп нареченої
Труп нареченої,пишіть на здоров’я.Без сарказму