Перевіримо чи це правда, чи є такі українці, що купують ще товари польські?
Однією з реакцій на ситуацію на кордоні стала зростаюча хвиля відмови українців від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.
«Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає ситуацію більше, ніж просто економічне рішення; він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння», – сказали в Асоціації ритейлерів України (RAU).
Результат:
вже голосів:
555 (51.68%)
Я в Україні, не купую
222 (20.67%)
Я в Україні, купую
112 (10.43%)
Інше
107 (9.96%)
Я за кордоном, не купую
78 (7.26%)
Я за кордоном, купую
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляDumky
Гадять наш товар, закликають уважно дивитись щоб не купувати українську продукцію.
Закликають не допомагати українцям. Показують як у нас забиті супермаркети
От суки ляські… ну й пошастило нам з сусідами: кацапи, поляки, угорці… кошмар, недобитки імперські
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Дякую, треба запам‘ятати
запомните еще код 786. когда бананы будете покупать, присматривайтесь к коробкам, по совету товароведов новуса
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
А для мене важливо , що купую.
Коли тільки починалося з сруцькими товарами, то пам´ятаю , як на них були шалені знижки, але мій чоловік сказав , ти що не бачиш виробника ?
Тепер те ж саме з польськими.
Але мені дуже прикро (
Тепер те ж саме з польськими.
Але мені дуже прикро (
Зараз вже сруцького нема, маю надію і ляського скоро не буде.
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
Складно блін 😂
Svetljachokkkk• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А ще роял канін стерилізед наче польський у нас, кіт його їсть, то що робити?
Розказати коту про ситуацію на польско-українському кордоні. І взагалі тримати його у курсі політичної ситуації в світі. У тваринок теж патріотизм треба формувати.😺😸😺
Ответ дляMasushki2
Так, мені важко усвідомити, що ми будемо ворогами з поляками.
а взяти і подумати, - кому вигідно, щоб у нас з’явилися нові вороги? Слабо?
--
і до речі,там і прибалти почали кіпішувати..,бо наші перевозчики обрушили їх ринок. То тоже до ворогів будемо потім відносити??
--
Ответ дляDumky
Фото з чатів суто польських.
П.С. Мої знайомі поляки, в нас були чудові відносини, зараз постять щось не зрозуміле в соцмережах, що на голову не налазить. Не знаю як з ними зустрічатися і про що говорити.
Ну от.
А наші лиски і цукерочки готові споживати без розбору. Вони ж вільні люди. Чи то може просто не перебірливі?🤔
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляSvetljachokkkk
Сумніваюсь, що для цієї наглої морди є щось святе окрім пожерти та пузо почухати 😂
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Не ми це почали…
Ответ дляMasushki2
Чому ворогами?
Хіба турбуватися про своє це ознака ворожості?
Ви у нас бачили подібні картинки щодо поляків? Я не бачила.
Я беру українське, бо для мене важливо щоб люди в Україні мали роботу.
ОленаЖабаЗелена• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
ну, якщо не пропускати уроки історії), то можна зрозуміти шо ми були більше по часу ворогами, чим ситуативними ’друзями’.
В них пам´ять належності до австро-угорської імперії дуже моцна.
Навіть в дешевих лубочних наших серіалах, накшталт ’Кава з кардамоном’(простигосподи) це висвітлено. Але ж не вчаться українці(
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Так, але чи не з легкої руки нашого керівництва крадуть і брешуть по всіх усюдах ?
Може треба кубишки потрясти в наших можновладців ?
Наші то крадуть, але до чого тут поляки?
Ответ дляDumky
Фото з чатів суто польських.
Вбийте мене,але якщо б польська влада цього не хотіла-нічого й близько б не було.Нехай голосніше кличуть ху’ла-може почує
Хитрый Лис• 24 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Ну от.
Предлагаем вам со всеми активистами стоять по супермаркетам и демонстративно выкидывать польские товары из корзин покупателей.
Ответ дляСвітланкаОК
Тому що наше зерно купували декілька людей в країні, і зараз продали в 3-4 рази дорожче.
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Поляки нехай за своє відповідають , і їм ще буде горе , але що з нашими можновладцями.
Дивіться в корінь.
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Дивіться в корінь.