Jave• 24 февраля 2024

Українці перестали купувати товари польського виробництва

Перевіримо чи це правда, чи є такі українці, що купують ще товари польські?
Однією з реакцій на ситуацію на кордоні стала зростаюча хвиля відмови українців від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.

«Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає ситуацію більше, ніж просто економічне рішення; він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння», – сказали в Асоціації ритейлерів України (RAU).
https://www.ukr.net/news/details/economics/1029407...
Результат:
вже голосів: 1074
555 (51.68%) Я в Україні, не купую
222 (20.67%) Я в Україні, купую
112 (10.43%) Інше
107 (9.96%) Я за кордоном, не купую
78 (7.26%) Я за кордоном, купую
Filomena• 24 февраля 2024
Продукти давно не беру, особливо польські. В пріоритеті український виробник.
Але з хімією дійсно є проблеми. Польського повно, а українське не знайти.

Masushki2• 24 февраля 2024
А для мене важливо , що купую.
Коли тільки починалося з сруцькими товарами, то пам´ятаю , як на них були шалені знижки, але мій чоловік сказав , ти що не бачиш виробника ?
Тепер те ж саме з польськими.
Але мені дуже прикро (
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляDumky
https://www.facebook.com/share/r/Ndj3c27W7k2oVZ4W/...
Гадять наш товар, закликають уважно дивитись щоб не купувати українську продукцію.
Закликають не допомагати українцям. Показують як у нас забиті супермаркети
От суки ляські… ну й пошастило нам з сусідами: кацапи, поляки, угорці… кошмар, недобитки імперські
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Дякую, треба запам‘ятати
запомните еще код 786. когда бананы будете покупать, присматривайтесь к коробкам, по совету товароведов новуса
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
А для мене важливо , що купую.
Тепер те ж саме з польськими.
Але мені дуже прикро (
Зараз вже сруцького нема, маю надію і ляського скоро не буде.
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
Складно блін 😂
Dumky• 24 февраля 2024
Фото з чатів суто польських.
П.С. Мої знайомі поляки, в нас були чудові відносини, зараз постять щось не зрозуміле в соцмережах, що на голову не налазить. Не знаю як з ними зустрічатися і про що говорити.

Svetljachokkkk• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А ще роял канін стерилізед наче польський у нас, кіт його їсть, то що робити?
Розказати коту про ситуацію на польско-українському кордоні. І взагалі тримати його у курсі політичної ситуації в світі. У тваринок теж патріотизм треба формувати.😺😸😺
Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Так, мені важко усвідомити, що ми будемо ворогами з поляками.
Еленнн• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
а взяти і подумати, - кому вигідно, щоб у нас з’явилися нові вороги? Слабо?
--
і до речі,там і прибалти почали кіпішувати..,бо наші перевозчики обрушили їх ринок. То тоже до ворогів будемо потім відносити??
Filomena• 24 февраля 2024
Ответ дляDumky
Фото з чатів суто польських.
Ну от.
А наші лиски і цукерочки готові споживати без розбору. Вони ж вільні люди. Чи то може просто не перебірливі?🤔
ok1904• 24 февраля 2024
Немає моєї відповіді: продукти не купувала і раніше.
Є одна сумка куплена мені на подарунок ще до початку війни ще є пакетік капучінки, подарували на сувенір все
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляSvetljachokkkk
Сумніваюсь, що для цієї наглої морди є щось святе окрім пожерти та пузо почухати 😂
СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Не ми це почали…
Filomena• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Чому ворогами?
Хіба турбуватися про своє це ознака ворожості?
Ви у нас бачили подібні картинки щодо поляків? Я не бачила.
Я беру українське, бо для мене важливо щоб люди в Україні мали роботу.
ОленаЖабаЗелена• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
ну, якщо не пропускати уроки історії), то можна зрозуміти шо ми були більше по часу ворогами, чим ситуативними ’друзями’.
В них пам´ять належності до австро-угорської імперії дуже моцна.
Навіть в дешевих лубочних наших серіалах, накшталт ’Кава з кардамоном’(простигосподи) це висвітлено. Але ж не вчаться українці(
fialka123• 24 февраля 2024
Ответ дляDumky
Наш товар кращий. Що там такого можна купити, що наші виробники не зроблять?
Мне нравятся сыры польские
Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Не ми це почали…
Так, але чи не з легкої руки нашого керівництва крадуть і брешуть по всіх усюдах ?
Може треба кубишки потрясти в наших можновладців ?
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляlilyD
Не тільки роял
А й український 4 лапи роблять у Польщі
Бачила Литву.Вчора тільки но по кормах в інеті пробігла.є й наш

СвітланкаОК• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Наші то крадуть, але до чого тут поляки?
автор Jave • 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Нащо бути ворогами? Просто купувати українське і не підтримувати своїм гаманцем польську економіку, цього достатньо
Prervana• 24 февраля 2024
Я их и раньше не покупала
Pole• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Я б не купувала, але не маю звички придивлятися до назви виробника. Ось тонік від висипів купила, а він польський виявився (((
Я вчора в Єві збиралася міцелярку Garnier купити, як раз акція. Добре, що побачила, хто виробник.
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляDumky
Фото з чатів суто польських.
Вбийте мене,але якщо б польська влада цього не хотіла-нічого й близько б не було.Нехай голосніше кличуть ху’ла-може почує
Хитрый Лис• 24 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Ну от.
Предлагаем вам со всеми активистами стоять по супермаркетам и демонстративно выкидывать польские товары из корзин покупателей.
Lizavel• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
А как быть с теми украинцами,которые туда уехали, покупают польские продукты каждый день, налоги платят им?
Masushki2• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Тому що наше зерно купували декілька людей в країні, і зараз продали в 3-4 рази дорожче.
Наказали наших аграріїв!
То вам гарно ?
Поляки нехай за своє відповідають , і їм ще буде горе , але що з нашими можновладцями.
Дивіться в корінь.
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляMasushki2
Не ми з ними, а вони з нами.
Горськ• 24 февраля 2024
Не маю ні кацапів ні поляків знайомих.Але не уявляю,як українці які живуть в Польщі,не будуть їжу купувати,як і шампунь і ліки.
Lizavel• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А мы все сами производим офигенное?