Jave• 24 февраля 2024

Українці перестали купувати товари польського виробництва

Перевіримо чи це правда, чи є такі українці, що купують ще товари польські?
Однією з реакцій на ситуацію на кордоні стала зростаюча хвиля відмови українців від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.

«Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає ситуацію більше, ніж просто економічне рішення; він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння», – сказали в Асоціації ритейлерів України (RAU).
https://www.ukr.net/news/details/economics/1029407...
Результат:
вже голосів: 1074
555 (51.68%) Я в Україні, не купую
222 (20.67%) Я в Україні, купую
112 (10.43%) Інше
107 (9.96%) Я за кордоном, не купую
78 (7.26%) Я за кордоном, купую
Оксана_12• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
От суки ляські… ну й пошастило нам з сусідами: кацапи, поляки, угорці… кошмар, недобитки імперські
Все у нас впорядку з сусідами - як у всіх. Це ми якогось ляда скрізь шукаємо ’,братів’.

Оксана-004e• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
А чому ви вирішили що я купували за 3 коп, виходячи зі свого рівня оцінююєте мою платоспроможність?
Я вообще о вас не писала ничего, в отличии от вас. Зачем то вы начали мой уровень оценивать. Зачем?
elenanestere• 24 февраля 2024
Не хочу купувати товари тих, хто так відноситься до хліба. Бабуся вчила мене, що коли хліб впаде ненароком на підлогу, підняти і поцілувати його. А ці потвори просто топчуться по ньому. Гидота польська
Оксана-004e• 24 февраля 2024
Ответ для__Jane__
У них такие же гавняные продукты,как и они сами. Бог им судья
А в 2022 году поляки были не говняными, когда беженцев в своих домах селили?
Belle Cherie• 24 февраля 2024
спеціально дивлюсь останні дні країну і не купую))
Польські Лейс? Ніт!! Наші Люкс :))) (чіпси))
автор Jave • 24 февраля 2024
Ответ дляОксана-004e
До того ж до чого ви згадали їхню вартість
Оксана-004e• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
Странный вопрос....
Пояснительная бригада - чем дешевое продукт, тем он хуже, что касается колбасных изделий.
Не благодарите

Оксана-004e• 24 февраля 2024
Украинцы молодцы, нашли себе нового врага в добавок к старым
Ниче нк меняется, все кругом п***сы, одни мы Дартаньяны🤣
Оксана-004e• 24 февраля 2024
Ответ дляЕленнн
знаєте... це все ,кругом, дуже нагадує те, що було 5 років назад.... --- ’ХУЖЕНЄБУДЄТ’...
Понабирали в дипломатов актеров, теперь удивляемся, почему от нас все начали отворачиваться.... Ну да, хоть поржем. И украинцы молодцы, подхватили волну, позорище
Оксана-004e• 24 февраля 2024
Ответ дляsnp-85
Ще в минулому році були розмови про те, що для наших товарів Європа не відкрила полиці своїх магазинів. Дуже мало наших товарів потрапляє туди. А от Україна стала більше заповнена польськими товарами саме в харчовому секторі, особливо дешевими. Тобто, вони (Польща) думають про своїх виробників, не пускають конкурентів, а ми як дурні пустили і ще й завалили полиці цими товарами. І це у нас дійсно якась дурнувата політика всередині країни, відстоювання наших власних інтересів.
Может то гуманитарка, которую обильно слали и шлют?
автор Jave • 24 февраля 2024
Ответ дляОксана-004e
Странный вопрос....
Не благодарите
Удалено администрацией...
slpplp• 24 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
Правильно, ібо нєх. 590 штрихкод, може хтось не знає, хто читає тему.
Я взагалі здивувалась, скільки харчового сміття з Польщі в наших магазинах, коли почала звертати увагу.
Я полякам теж кажу, що ви скаржитеся, що Україна завалила вас своєю продукцією, але у ваших магазинах бачу польську продукцію, а в українських магазинах - теж польську . То хто кого завалив продукцією ? А ще питань чомусь не виникає на крадене зерно, що везе росія, а Україна заважає
illaria-k• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
В Європу можна їзати через:
А) Болгарію
Б) Словаччину
В) Угорщину
Г) Румунію.
Хай виганяє - ми їх приймемо назад))
Удалено администрацией...
illaria-k• 24 февраля 2024
Ответ дляsnp-85
в Польше продается печенье разное украинское, мы берем только его, сухари , консервы овощные.
Не знаю, может что то еще есть.
Маня_53• 24 февраля 2024
Купую
snp-85• 24 февраля 2024
Ответ дляillaria-k
Не знаю, может что то еще есть.
Ну звісно продається. Але наш експорт суттєво не змінився, я про це. Якщо мріялося, що для нас відкриється ринок Європи, то цього не сталося. Потрапити на полиці дуже важко. А от продукції до нас в’їжджає більше, що створює проблеми нашим виробникам.
Odna Takaya• 24 февраля 2024
Які ж Ви всі смішні і не розумні..
Коли Ви навчитесь аналізувати хоча б щось.
А не піддаватись інстинкту стада.
Як в тому мультику - все бегут и я бегу.
Odna Takaya• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Всі навкруги пі......си і тільки я
Д´Артаньян.
Киппи• 24 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
В 90 роках Польща економічно піднялася саме на своєму харчовому сміттю кетчупи, майонези, маргарин рама, юпі. Тоді у мене була охеренна алергія з лікуванням в стаціонарі лікарні. Ще з тих часів у мене негативне ставлення до польских продуктів і їх не купую. А з тим , що вони зараз творять, то взагалі нонсенс купувати польске.

Zelenkа• 24 февраля 2024
Ответ дляКиппи
А в кінці 80-х поляки вигрібали з наших магазинів все: від кипʼятильників і ковзанів до килимів. Я це добре пам’ятаю) Ну може 90-91 рік, вже в розвал совка.
Я пам’ятаю, як купили чай, імпортний же, суничний. Я такої гидоти не пила досі, навіть бурячиха краща😁
illaria-k• 24 февраля 2024
Ответ дляsnp-85
когда приехали в Польшу ничего этого не было, было совсем мало, единички чего-то встречались.
А сейчас гораздо больше.

У поляк небольшое разнообразие рыбы и консерв по сравнению с нами.
У меня возникла идея, что они свой рынок и в этом плане берегут. Не пускают иностранцев.

У них устоявшиеся обороты и потребители.
И они конкуренции и встрясок не хотят.
Не знаю, на сколько это правда.
Но у меня тоже впечатление закрытости. И мы им явно не надо.

Наши продукты покупают наверняка украинцы, соскучились за своим.)
kll lena• 24 февраля 2024
Мені інколи здається що Данія, Японія допомагають нам бо дуже далекі від нас і ще не роздивилися. Україна втрачає позиції у міжнародній політиці. Щось наш з Дудою не поділив.
Takamaka• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Навіщо ставити рашистів та поляків з угорцями на один щабель? Останні нас як мінімум не вбивають. А багато хто й продовжує підтримувати. Ось тут дуже багато угорців. Будапешт.
https://x.com/vladi12/status/1761410434765148518?s...
Соната любви• 24 февраля 2024
покупала польские товары, покупаю и буду покупать.
в политические игры не играю.
Takamaka• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
І ще Будапешт сьогодні.
https://x.com/szabadonmagyar/status/17614561689148...
автор Jave • 24 февраля 2024
Ответ дляillaria-k
Удалено администрацией...
LenakaBro• 24 февраля 2024
Все не читала, але достатньо, щоб зрозуміти, що наші люди як бики на червону тряпку. Потрібно розуміти, що спеціально зіштовхнули поляків та нас. Все сплановано та проплачено. Не треба на це вестись. Все набагато серйозніше, ніж просто блокада на кордоні(. Потрібно це вирішувати цивілізованим стратегічним рішенням. Влада повинна це вирішувати. Бо деякі наші зараз схоплять віли та побіжуть ними махати в звичайного поляка.
Elena755• 24 февраля 2024
В Европе в польских магазинах гречку покупаю, т.к. ее нигде больше нет.
df364tye3• 24 февраля 2024
Ответ дляDumky
Наш товар кращий. Що там такого можна купити, що наші виробники не зроблять?
салтовский мясокомбинат харьков , знакомый работал ,,, весь для всего фарш из польши ,,, агромол молочка , все с сухих смесей польша ,,, какие ваши, в три часа ночи товары ,,, выпечка , печенье ,,,
вспомнила бабка как ,,,
__Jane__• 24 февраля 2024
Ответ дляОксана-004e
Я у них была в 2010- м по делам. И решила для себя больше не приезжать. Они нас ненавидят ,- это раз. И всех женщин считают шлюхами и не стесняются об этом заявлять в лицо,- это два. А селили они, со страху, калининград же рядом, так что не обольщайтесь на их счёт или на свой🤷‍♀️