Перевіримо чи це правда, чи є такі українці, що купують ще товари польські?
Однією з реакцій на ситуацію на кордоні стала зростаюча хвиля відмови українців від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.
«Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає ситуацію більше, ніж просто економічне рішення; він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння», – сказали в Асоціації ритейлерів України (RAU).
Результат:
вже голосів:
555 (51.68%)
Я в Україні, не купую
222 (20.67%)
Я в Україні, купую
112 (10.43%)
Інше
107 (9.96%)
Я за кордоном, не купую
78 (7.26%)
Я за кордоном, купую
Ответ дляLizavel
А мы без помощи сильное экономически государство? Давайте со всеми пересремся и тогда наконец заживём! Мы изготавливаем все лекарства, модную одежду, добываем газ?
З іншого боку, чого нам має хтось допомагати, якщо ми самі не хочемо собі допомогти, підтримавши власного виробника?
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А шо з ними вже не так? 😳
да все так, как и везде. деньги. уболтали их передать старое советское оружие нам. но тут внезапно роспотребнадзор нашел в эквадорских бананах мушку какую-то, дюже опасный вредитель, и запретил импорт. а выращивание бананов - семейный бизнес президента. вообщем, решили на семейном совете, зачем ото оно передавать оружие, конфликт поддерживать. пусть лучше в эквадоре ржавеет.
Ответ дляLizavel
Представьте, что Польша сейчас залупится, выгонит наших беженцев, закроет границы. Как будут идти поставки оружия, медикаментов, как люди будут по Европе дальше добираться? Будем сами, но гордые и самостоятельные
А за що ми будемо купувати ту зброю, медикаменти? Без експорту в нас не буде грошей і роботи.
Ответ дляLizavel
В Європу можна їзати через:
А) Болгарію
Б) Словаччину
В) Угорщину
Г) Румунію.
Хай виганяє - ми їх приймемо назад))
А) Болгарію
Б) Словаччину
В) Угорщину
Г) Румунію.
Хай виганяє - ми їх приймемо назад))
Ответ дляLizavel
Тому країна повинна підкоритися,втрачати мільярди ,які зароблені кров’. і потом ,які потім ідуть на ту ж оборону і на нашу армію,яка тими ж кров’. і потом захищає нас,тому що хтось не знає як далі по Європі кудись діставатися?В мене немає слів...нормальних...
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
В Європу можна їзати через:
А) Болгарію
Б) Словаччину
В) Угорщину
Г) Румунію.
Хай виганяє - ми їх приймемо назад))
А) Болгарію
Б) Словаччину
В) Угорщину
Г) Румунію.
Хай виганяє - ми їх приймемо назад))
сомневаюсь, что, в случае чего, они выгонятся на родину.
Ответ дляDumky
А польські бідні фермери усі на нових тракторах, а скільки треба пального щоб лише поїздити. Це ж не просто так усе.
а чому на нових тракторах? бо там дія програма кредитів на техніку,та куча інших ніштячків. А фермерів там, здається 1.5 млн (от де робота своїм людям )...
..там по селах їдеш -да,часто стоять прості хатки як у наших , але за кожною хаткою-і дальші вузьке поле засіяне ОДНОЮ культурою. і часто стоїть своя техніка. Держава дбає про своє населення.
І чомусь їм на життя вистачає,бо під тими хатками-немає городів ,як у наших селах-де люди самі собі садять городину,щоб вижити...
Друге ж діло у нас, -село на бобах, прості фермери ледве виживають, і агрохолдинги,де працює кілька тисяч..
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляebbi
Та вже скільки людей самі виїхали ?Хто в Німеччину,хто далі.
выехали, да не все. твердое второе место держат
Ответ дляЕленнн
Я знаю, що таке польща та поляки
Vita_Nikita• 24 февраля 2024
Консервы у них ужасные,не понятно на что похоже...и не тушенка,и не ветчина.Покупала месяц назад горошек зеленый,но я знала,что он мягкий.А так не покупаю ничего,не нравится
Хитрый Лис• 24 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
Никто не будет терять рынок сбыта из-за какой-то там Украины. Бизнес и все тут
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляХитрый Лис
я думаю, что 90% эквадорцев не покажет на карте украину, как и 90% украинцев эквадор. а свои деньги, они ближе к телу.
Хитрый Лис• 24 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
Именно. И будем честны, никто никому ничего не должен
Конфет04ка• 24 февраля 2024
Ответ дляХитрый Лис
это один из главных секретов
Кукурузу консервированную их беру, она не сильно сладкая , мне нравится, но это случается редко, в салат) В остальном не вижу особой разницы. Наши сыры, например, мне больше нравятся. И меня всегда вводит в ступор моя кума, спрашивающая, что привезти из Польши мне, какие гостиницы?
Обидеть не хочется, поэтому скромно прошу плитку солёного Вавеля. А, ещё нравится их разнообразие ’ коровок ’ . Но бойкотировать специально не буду. Я не из тех людей. Позавчера мы враги, вчера мы друзья, сегодня, судя по по всему почти враги, завтра снова друзья, если так скажут. Меня не удастся убедить что- то покупать, если мне не нравится или наоборот не покупать, если нравится. Я на эту фигню не ведусь)
Ответ дляЕленнн
а взяти і подумати, - кому вигідно, щоб у нас з’явилися нові вороги? Слабо?
--
і до речі,там і прибалти почали кіпішувати..,бо наші перевозчики обрушили їх ринок. То тоже до ворогів будемо потім відносити??
--
то не ми обрушили ринок, то ЄС планово зменшив дотаціі, а ми не в ЄС, отож іхні вимоги стосовно нашоі продукціі не виконуємо, тому можемо мати меншу собівартість.
Ответ дляLizavel
Ну так Польща завтра вимагатиме Львів подарувати, або перекриє кордони. То теж даруватимемо?
Bransoletka• 24 февраля 2024
Зараз появляються турецькі товари, якість краща, ніж польських. Тому обираю їх