Jave• 24 февраля 2024

Українці перестали купувати товари польського виробництва

Перевіримо чи це правда, чи є такі українці, що купують ще товари польські?
Однією з реакцій на ситуацію на кордоні стала зростаюча хвиля відмови українців від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.

«Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає ситуацію більше, ніж просто економічне рішення; він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння», – сказали в Асоціації ритейлерів України (RAU).
https://www.ukr.net/news/details/economics/1029407...
Результат:
вже голосів: 1074
555 (51.68%) Я в Україні, не купую
222 (20.67%) Я в Україні, купую
112 (10.43%) Інше
107 (9.96%) Я за кордоном, не купую
78 (7.26%) Я за кордоном, купую
nata tima• 24 февраля 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Сири польські завжди обходила стороною, гидота. Спробувала їхні соки, коли в нас з цим були проблеми.....і вирішила шо краще компот вже зварю))) В подруги взагалі алергична реакція після 200мл яблучного ска була, аж до лікарні. Шо ті люди калапуцають і збагрюють сюди аби гроші собі заробити хз.
Бачила шо маленькі магазини з польськими лахами почали рости як гриби, косметика в ватсон/ева польська внєзапно. Мене відвернуло від їх продукції, бо ’кому війна’, а хто-то вирішив шо ринок збуту зараз окупує зі своїм гімняним продуктом
Який сир берете ?

Incol• 24 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Редко покупала их сыр в АТБ. Теперь принципиально не буду. И надо ещё к яблокам присмотреться. На них страну редко указывают. Поэтому просто спрашивать у продавцов. Брать наши. Вкусные из Закарпатья. А польский товар - пусть обратно фермерам возвращается.
У нас скільки своїх яблук, що платити за польскі то вже геть не годиться. Пам´ятаю їздили на Бакоту, там такі сади рівними рядами і величезні яблука, поруч Дністер і ніяких підприємств з ’викидами’.
Incol• 24 февраля 2024
Ответ для 1Lesya
Раніше дещо купувала і ніколи не дивилася на штрих код. Зараз буду більш уважною, не скажу що все виключу, але в пріоритеті наші товари. Ось з Рещервед засада, деколи там беру речі, по ціні та якості влаштовують. Цих мабуть залишу.
Як зайти в Атб, то там більше половини продуктів, польських. Соки, води, сири, пластівці.
У мене така ситуація з Cropp, бо ціна/якість там досить прийнятна для підлітків і так щоб була гарна алтернатива, то поки не знайшла, але подумаю над цим.
Incol• 24 февраля 2024
Ответ дляsnp-85
Ще в минулому році були розмови про те, що для наших товарів Європа не відкрила полиці своїх магазинів. Дуже мало наших товарів потрапляє туди. А от Україна стала більше заповнена польськими товарами саме в харчовому секторі, особливо дешевими. Тобто, вони (Польща) думають про своїх виробників, не пускають конкурентів, а ми як дурні пустили і ще й завалили полиці цими товарами. І це у нас дійсно якась дурнувата політика всередині країни, відстоювання наших власних інтересів.
Інтереси власних виробників, захист власної економіки. У них бачите як активно відстоюють своє і виборюють, щоб не було конкуренціїї, а у нас чомусь українські виробники мають якось виживати і конкурувати ’самостійно’, без державної підтримки, а то й напаки.
Tatianyshka• 24 февраля 2024
Ответ дляnata tima
Який сир берете ?
Рекомендую DZIUGAS (Джюгас) Літва, смачний, продається будь де.
З напвітвердих подабається Frico Маасдам та Kroon Маасдам, Нідерланди, купую в Новусі.

П.С. стала читати написи і польські продукти не купую принципово.
nata tima• 24 февраля 2024
Ответ дляTatianyshka

Дякую, спробую
Tatianyshka• 24 февраля 2024
Ответ дляIncol
І ми не можемо перекрити кордони і польські товари викинути на смітник, а вони можуть.

П.С. навіть в Резерверд не стала заходити, пішла з дитиною в Вайкікі.

osna• 24 февраля 2024
Ответ дляЕлена - 79
Не покупаю, и не покупала никогда. Пробовала, не понравилось.
Все, что ввозят к нам, все невкусное. Не знаю, что там можно есть ...
+++.сыр не вкусный,Йогурты,шоколад тоже. Что там ещё покупать? Овощи польские вообще отрава
Еленнн• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
Мені зовсім не нагадує
так тоді тоже не здавалося, що у нас буде ОЦЕ ВСЕ, що зараз...

І да, схоже, що маховик ще тільки розкручується..

’Україна йде до тотальної мобілізації, - ’слуга народу’ Дунда Джерело: https://censor.net/ua/v3475130’
Елена1265• 24 февраля 2024
Я не знаю. Иду в магазин, покупаю привычные товары. Не знаю, кто производитель
Елена1265• 24 февраля 2024
Ответ дляЕлена - 79
Именно польское?
Елена1265• 24 февраля 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Да, согласна насчет соков. Купила в прошлом году - гадость, какой-то напиток, а не сок. Соки покупаю наши - вкусные. Сыр тоже наш беру. Вот с плесенью иностранный, не знаю производителя. Горошек, кукуруза вкусные верес, премия. Крем-сыр немецкий вкусный. Шоколад покупаю либо киндер (вроде немецкий), либо рошен
__Jane__• 24 февраля 2024
У них такие же гавняные продукты,как и они сами. Бог им судья
Елена1265• 24 февраля 2024
Ответ дляsnp-85
Вы же сами пишете, что их продукция дешевле. Помощи от государства нет, пенсии, зарплаты у большинства копейки. Когда приходится считать каждую копейку и думать на чем сэкономить, то приходится людям покупать то, что дешевле, забив на принципы. Все-таки, принципы принципами, а есть семье хочется
snp-85• 24 февраля 2024
Ответ дляЕлена1265
Я не сказала що дешевше, сказала що продукція дешева. Ну Поляки відстоюють свої принципи, не пускають наше зерно, хоч воно набагато дешевше. А ми, ми можем тільки занепокоюватись , вони відстоюють власні інтереси, інтереси своїх фермерів, а ми плюємо на своїх виробників
автор Jave • 24 февраля 2024
Ответ дляЕленнн

Нічого не відкрилось
Елена1265• 24 февраля 2024
Ответ дляsnp-85
У поляков уровень жизни выше, а у нас выживание
Еленнн• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
Нічого не відкрилось
Дивно... --- ’Україна йде до тотальної мобілізації, - ’слуга народу’ Дунда. ВIДЕО
Відео Цензор.НЕТ Війна в Україні
Країна поступово підходить до тотальної мобілізації, що передбачатиме зосередження економіки на власному виробництві.
Про це в ефірі телеканалу ’Київ’ сказав народний депутат від ’Слуги народу’ Олег Дунда, повідомляє Цензор.НЕТ.
’Це є частковим питанням, де брати гроші і питання в 200 тисяч зарплати військовим. Ми повинні усвідомлювати, що ми йдемо крок за кроком до тотальної мобілізації, а вона буде передбачати закриття країни, економіки і акцент на виробництві свого продукту’, - сказав Дунда. https://censor.net/ua/video_news/3475130/ukrayina_...
snp-85• 24 февраля 2024
Ответ дляЕлена1265
Так, у нас війна і повна жопа і в цей самий час, на рівні країни, ми топимо своїх виробників. Продукти українські по ціні приблизно однакові. Польська продукція ввозиться, здається, без мита, а нам заборонено виходити на ринок Польщі на рівні держави

natapril• 24 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
Не купую. Але погано те, що не завжди на упаковці надписи польською. В додатку Сільпо пишуть країну-виробника, хоч це якось відсіює пшецький шлак.
Штрих-код же видно
катерина12009• 24 февраля 2024
Якщо є вибір то польський не куплю, це здавна так, якість в них погана здебільшого.
BLUE_SKY• 24 февраля 2024
я не дивлюсь де вироблено товар який я купую
в мене нема стільки часу
Елена1265• 24 февраля 2024
Ответ дляsnp-85
Нет, цены разные. Я в прошлом году купила сок из Польши. Да, это гадость, но разница в цене в сравнении с «Наш сік», «Галиция» конкретная. Ну, когда выбор топить себя либо производителей, ответ очевиден. Когда у людей такая ситуация, что они вынуждены искать, что подешевле купить, то они думают, как им самим выжить, а не как спасти украинских производителей
Вот вам цена за 340 г кукурузы Вкрес и 400 г польской
Обе по акции
автор Jave • 24 февраля 2024
Ответ дляЕленнн
Відео Цензор.НЕТ Війна в Україні
Ви за них голосували в 2019? То як говорять бачили очі що купували, тепер дивіться та повилазьте
Еленнн• 24 февраля 2024
Ответ дляJave
як не дивно, зараз на вибори вже ніхто не ходив...
автор Jave • 24 февраля 2024
Ответ дляЕленнн
Хоча почитала його історію, неголосував за антиколомойські закони, голосував за закон, який міг зірвати конкурс на директора НАБУ, таке собі створіння))
Zelenkа• 24 февраля 2024
Ответ дляnatapril
Штрих-код же видно
Я онлайн часто купую, тому упаковку бачу лише вдома)
Карина250• 24 февраля 2024
Польские круассаны 7 days сейчас в акции, раньше постоянно брала. Сейчас не беру даже с акциями. Принципиально
snp-85• 24 февраля 2024
Ответ дляЕлена1265
Обе по акции
Ну це дійсно вибір кожного, купувати гімняний сік, чи нормальний трошки дорожчий. Часто ціни більш/меньш однакові. Не буду кидати вам скріни, де верес в АТБ по 35 грн.
Повторюсь, я говорю саме про політику держави, яка не захищає наших виробників, тим самим і не захищає наших людей, бо знищення власного виробництва, це залежність в принципі від когось іншого, а не покладання на себе. Ви ж зараз говорити про ситуацію в цій хвилині, а зовсім не про завтра. Про людину в цілому, це ОК, для державного розвитку - це 👎.
dajkiri-irina• 24 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Раз купила их сыр, не понравился. Больше не покупаю. Мои ’вкусовые привычки’ любят украинские продукты)
Возможно,самый дешёвый?