Нічний дожор• 24 февраля 2024

Свекруха онуці подарувала мʼячика. І все б добре, але то іграшка для песиків.

Це був перший подарунок онуці від бабусі за 10 місяців. Можливо, свекруха не звернула увагу, що то для собак. А може…😂 Історія просто для «посміятися.»
А що ваші свекрухи дарують вашим дітям?
Неновая почта• 24 февраля 2024
У тих собачок зараз такі іграшки, що я сама би купила дитині 😅
Зілля до весілля• 24 февраля 2024
То ваша тут вічно строчить теми?
Матраскин Брат• 24 февраля 2024
наверное, купила в магазине ’все по три гривны’
Иванка Бур• 24 февраля 2024
не гавкайте
Трільчиха• 24 февраля 2024
Я як ваша свекруха) з тією різницею, що я власній дитині у віці від року до двох купила м´ячика для песика))) Дитині він сподобався більше, ніж з дитячого відділу, мені теж :) Повірте, свекруха не зі зла, просто оті ’собачі’ м´ячики дійсно наче для маленьких дітей зроблені. До речі, той м´ячик довго у нас в фаворитах був.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 февраля 2024
не переживайте, скоро квартиру перепишет на внучку
Шеллар• 24 февраля 2024
Я невпевнена, що сама б відрізнила м´ячика для собаки від дитячого. В чому там різниця?
P.S кошатниця я.
Кружите меня,кружите• 24 февраля 2024
Мой сын 5 лет тоже захотел в маркете игрушку для собак.
Баба на горошині• 24 февраля 2024
Та і що,чи дитині не все одно в такому віці))
Моя нічого не дарує з іграшок ,далеко живе. Але вже 2 рази присилає гроші перед день народженням чоловіка і доньки. В них різниця в 1 день))
Королева спама• 24 февраля 2024
Дитині півтора роки, нічого)
Анютины ласки• 24 февраля 2024
Сестра свекрови прислала колготки из Германии, которые на нее не налезли. Сестре 60 лет. Свекровь тоже, естественно, в них не влезает. Передала колготки с дыркой на поясе внучке 8 лет. А вдруг подойдут.
Тушьмушьнюшь• 24 февраля 2024
Ну хоч не комбінізончик для песика.
Трільчиха• 24 февраля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Ось моя дитина так само вчепилася в магазині в того м´ячика. Улюблена іграшка була.
Анютины ласки• 24 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
А я хочу курочку купить пищалку.
Бриджит_Фрикандо• 24 февраля 2024
Ответ дляНеновая почта
Я так выбирала малому на стенде,пока не увидела рядом ошейники и поводки)
Копуша• 24 февраля 2024
Лучше уже такой подарок. Нам свекровь постоянно дарит подгузники на три размера больше, которыми мы не пользуемся, и смесь.
У мужа как-то спросила:«Зачем она это покупает ?.» Он ответил «Ну это ж, всегда нужно.» Так то что нужно. Я и сама куплю. И сама лучше знаю, какие памперсы и смесь ребенку нужна. Причем, подгузники самые дешевые покупает в районе 300 грн. Никогда не спросит какие именно нужно.
Вареничніца• 24 февраля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну хоч не комбінізончик для песика.
А чого? Дитина ж повзає)))
Аноним_• 24 февраля 2024
Ответ дляАнютины ласки
Моя родственница хвасталась носками, типа такие классные ей подарили, утеплённые и до колен, натуральные, прям ухх какие крутые. И фотку мне прислала. Через год приехала в гости и передарила их мне, может забыла, что показывала. Лучше бы мячик собачий мне подарила
КучМала• 24 февраля 2024
Ответ дляНеновая почта
Ага, я так гусочку крутила в руках, собі хотіла😂. Ляхамуха 470 грн))
Трільчиха• 24 февраля 2024
Ответ дляАнютины ласки
А я хочу курочку купить пищалку.
Ой, в АТБ раніше були поросята-пищалки (для людей), не знаю чи зараз є. Ото справжній хіт.
Вареничніца• 24 февраля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В Європі частенько бачила дітей на повідках))) свому теж хотіла купити, щоб в магазині не загубити, бо таке шило в жопі було, що тільки за соком потягнулась, а його вже нема)))
Анютины ласки• 24 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Свинка была. Но курочка прикольней. Там и вид такой
Аноним_• 24 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
Я как-то малому в супермаркете корзинку на голову поставила
Тра Ля Ля• 24 февраля 2024
Сейчас такие шикарные и качественные игрушки для животных. Я бы себе сама купила. И кстати, недёшевые.
Мусик Пусик• 24 февраля 2024
У моїх дітей були півні-пищалки для собак.
Вже краще м´ячик😂
Бабка-байкерша• 24 февраля 2024
Покажите фото. Интересно, сколько людей опознают в игрушке мячик для песика
Кружите меня,кружите• 24 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
Так, я бачила також поводок для дитини, і можна трохи розслабитись, норм штука.
Матраскин Брат• 24 февраля 2024
Ответ дляШеллар
P.S кошатниця я.
может, с колючками
автор Нічний дожор • 24 февраля 2024
Ответ дляКопуша
Зато потім буде вам кричати, що вона вашу дитину викормила.😂 У мене у подруги була така історія, їй також свекруха постійно передавала суміш та підгузки, якими вони не користуються. Але свекруха вважала «Шо хай будуть.» Вона їх тихенько викидувала та й все. Але я також цього не розумію. Навіщо таке дарувати або передавати дитині. Подаруйте їй туалетну бумагу та упаковку перлової каші на 8 Березня. Хай радіє.
КучМала• 24 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
В сільпо теж були)